Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Терасата              2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Терасата              Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Терасата              I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Терасата              I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Терасата              I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Терасата              I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Терасата              I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Терасата              I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Терасата              I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Терасата              I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Терасата              I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Терасата              I_vote_lcapТерасата              I_voting_barТерасата              I_vote_rcap 
Haley James Scott
Терасата              I_vote_lcapТерасата              I_voting_barТерасата              I_vote_rcap 
James Collins
Терасата              I_vote_lcapТерасата              I_voting_barТерасата              I_vote_rcap 
Lucas Scott
Терасата              I_vote_lcapТерасата              I_voting_barТерасата              I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Терасата              I_vote_lcapТерасата              I_voting_barТерасата              I_vote_rcap 
Nathan Scott
Терасата              I_vote_lcapТерасата              I_voting_barТерасата              I_vote_rcap 
Катрин ♥
Терасата              I_vote_lcapТерасата              I_voting_barТерасата              I_vote_rcap 
Dean Winchester
Терасата              I_vote_lcapТерасата              I_voting_barТерасата              I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Терасата              I_vote_lcapТерасата              I_voting_barТерасата              I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Терасата              I_vote_lcapТерасата              I_voting_barТерасата              I_vote_rcap 
Часовник

 

 Терасата

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 2:06 pm

Терасата              Large_balcony

Терасата              Balcony-big
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 2:16 pm

Тръгнах от вкъщи възможно най-бързо.. Веднага след като пристигнах в така наречената хижа започнах със забавленията.. Пиене, цигари, танци.. Куп глупости от които нямах нужда.. Не ми отне много време преди да се изтощя напълно от безсмислено копонясване.. Излязох на близката тераска, за да подишам чист въздух.. Облегнах се на парапета и загледах спокойното небе, което бе така безгрижно все едно целият свят бе в краката му.. Извадих поредната цигара за днес и отегчено я запалих.. Имах нужда точно от това.. Или пък не ?? Вдишах дълбоко докато димът не навлезе в белите ми дробове.. Издишах небрежно и вирнах глава нагоре..
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 2:22 pm

Бях поканен в някаква хижа около града.Облякох се набързо и тръгнах възможно най-бързо натам.След около 10 минути се намирах пред хижата.Купона си течеше,а аз стоях на бара и пиех минерална вода.След време реших да изляза на чист въздух и отидох на терасата.Там беше и Вероника.
-Здрасти!-казах аз и тръгнах към нея.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 2:27 pm

Спокойствието ми за пореден път бе нарушено.. Нервно дръпнах от цигарата си, но когато чух така познатия глас сърцето ми се разтуптя.. Едно просто "Здрасти" от неговите устни за ме означаваше много .. Обърнах се с лека невинна усмивка и помахах ..
- Здрасти и на теб самотнико .. Защо си тук ?? - попитах заинтерсовано.. Беше страно да дойде тук на терасата и да стои точно при мен.. С нежелание в съзнанието ми възникна последната ни среща в училище.. Баскетболното игрище. Тогава май трябваше да си затворя устата..
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 2:42 pm

-Реших да посетя партито.Ами ти?-казах аз наслаждавайки се на гледката и свежия въздух.
-Не ти ли е студено?-допълних преди да отговори на миналия ми въпрос.Наистина беше много студено и се притеснявах да не настине.Всъщност може да се каже,че от последния път когато говорихме отношенията ни не са много добри,но кой знае може да е забравила.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 2:47 pm

- Аха.. И аз така.. Реших да се помотая.. - подсмихнах се.. Секунда след това осъзнах, че ми бе задал още един въпрос.. Навън наистина беше студено, но не чак толкова, че да замръзна.. Била съм и на по-студено определено.. - Ами не.. Мисля, че засега е добре.. - ухилих се и хвърлих цигарата си.. Седнах на едно от столчетата крастосвайки крака.. Не знаех какво да му кажа.. Последният път аз се държах доста грубо с него, ама и той с неговата чистота.. Погледнах го небрежно с лека закачлива усмивка на лицето си.. Потупах стола до мен в знак да седне..
- Хайде, ела .. Седни до мен.. Освен ако нямаш работа ? - имънках по-скоро като въпрос ..
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 2:54 pm

-Каква работа мога да имам?-казах аз и седнах на стола до нея.-Е,как върви с Нати?-попитах аз и я погледнах право в очите.Не откъсвах поглед от тях,но и тя не откъсваше поглед от моите.Започнах да се приближавам към нея и тя започна да диша участено.
-Още не си отговорила на въпроса ми.-допълних в последния момент.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 2:59 pm

Той седна до мен, а усмивката ми стана още по-широка.. Обърнах се към него и с неохота осъзнах, че и той ме гледа.. Той приближи лецето си към мен, а аз започнах да дишам учестено.. Въздухът не ми достигаше.. Бяхме толкова близо един до друг, че усещах ментоловия му дъх върху лицето си.. Леден, свеж, опияняващ ..
- Още не си отговорила на въпроса ми. - каза той спонтанно, което ме обърка.. Обърнах се рязко на другата страна и погледнах небето..
- Да.. Нати е страхотно.. В момента е с Мелиса .. Детегледачката.. - измърморих леко поклащайки глава, за да е по-убедително.. Всъщност тя наистина беше там и все пак думите ми не звучаха много обедено..
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 3:16 pm

-Сигурна ли си?Не звучиш много сигурна.-казах аз и се засмях.-Е,нещо ново при теб?-попитах и се загледах към небето.В този момент то бе толкова синьо и всички звезди се виждаха.Можех да го гледам с часове,но кадифения глас на Вероника ме откъсна от мислите ми.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 3:22 pm

- Сигурна съм Дан.. - усмихнах се , рязко обръщайки глава към него.. Нежно докоснах ръката му и кимнах още веднъж, за да е сигурен.. Цялата настръхнах при допира на топлата му кожа.. За разлика от неговите, моите ръце бяха ледени.. Бих казала вкоченени.. Погледнах го, но той не ми обръщаше внимание.. Беше се задълбочил в мислите си..
- Ами не.. Нищо ново от последния път.. - подсмихнах се без да откъсвам поглед от лицето му, което все така се взираше някъде там.. В небето..
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 3:27 pm

-Виж знам,че последния път прекалих и съжелявам!-казах аз обръщайки рязко глава към нея.След това свалих якето си и я загърнах с него,защото усещах,че и е студено.Останах само по една тениска,но точно в този момент не ми бе никак студено.Надявах се и на Вер да не и е студено.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 3:33 pm

Той започна да се извинява между временно загървайки ме с якето си.. Чувствах се толкова виновно.. Не трябваше той да съжалява, а аз.. Аз бях тази която направи цялата кавга.. Очите ми се насълзиха, но реших, че той няма да забележи.. Студено е, очите се насълзяват от всичко нали ? Нежно докоснах голата част от ръката му и смъкнах якето от гърба си..
- Дан, ти не си виновен за абсолютно нищо.. Колкото до якето .. Не е нужно ри да мъзнеш защото аз не съм си взела връхна дреха.. Хайде, знаеш че винаги съм ходила разголена.. До сега не съм се разболявала.. - намигнах му с леа усмивка..
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 3:44 pm

-Първо: е замръзвам,дори ми е топло.Второ:Знам,че досега не си се разболявала,но има още време,а и не искам да се разболееш.Трето:Какво ще кажеш да забравим за миналия път.-казах аз и прегърнах Вероника.-И не искам да плачеш.Знам,че в момента очите ти са насълзени.Знаеш,че те познавам.-допълних и я притиснах към себе си.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 3:50 pm

Той започна да говори отново с онзи поучителен тон, който меко казано ми лазеше по нервите.. Изведнъж обаче ме прегърна нежно.. Сърцето ми се разтуптя в лудешки ритъм, но останалата част от тялото ми не се издаде за мой късмет..
- Не плача !! Очите ми са насълзени заради вятъра.. - измърморих, а тихия и едва доловим ветрец, от който очите ми нямаха шанс да се насълзят, потвърди думите ми.. Въпреки това аз се отскубнах от прегръдката му и го погледнах в очите.. Този път нямаше нищо шеговито в погледа ми.. Бях напълно сериозна ..
- Трябва да поговорим.. - измърморих и сведох поглед надолу..
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeПон Мар 07, 2011 8:03 am

-Ами добре,да говорим.-казах аз и се настаних удобно на стола.Истината беше,че очно сега не ми се искаше да съм сериозен.Трябваше да се съсредоточа някакси затова затворих очите си за няколко секунди.Когато успях да си възвърна спокойствието отворих очи.Вероника не забеляза,защото в този момент гледаше звездите в небето.
-Е,какво има?-казах аз и отидох до нея.Явно сега вече щяхме да говорим сериозно.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeПон Мар 07, 2011 4:02 pm

Преди да започна така сериозния разговор имах нужда от малко чист въздух.. От една спокойна глътка, която трябваше да накара тялото ми да се отпусне.. Трябваше да знам всичко, дори и най-малките подробности.. Имах нужда от истината.. Когато се обърнах към него той се приближи до мен с любопитство, но въпреки това сините му очи бяха напълно сериозни и съсредоточени върху всяко мое движение, всяка моя дума.. Поех си една дълбока глътка въздух подпирайки се на преградата, която ме делеше от нараняване..
- Защо ? - попитах тихо, спокойно, уравновесено .. Той естествено едва ли разбираше за какво говоря.. Бавно се извъртях към него прокарвайки ръка през косата си.. Влажните ми очи го гледаха с чист интерес и любопитство.. - Защо избяга ?? Искам истината - промълвих едва доловимо..
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeПон Мар 07, 2011 6:34 pm

-Незнам,просто...незнам.Може би съм искал да се променя.-Говорех спокойно и следях всяка реакция на Вер.Истината беше,че и аз незнаех защо съм избягал,защо съм заминал.Всъщност нищо не помнех от това как съм стигнал до друга държава.-Аз съм толкова объркан,колкото и ти.-добавих и изчаках да видя реакцията и.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeПон Мар 07, 2011 6:42 pm

Гнева, болката , всяко чувство нарастваше все повече и повече в мен.. Не знаех какво да кажа нито да направя.. Стоях и гледах безмълвно.. Човек винаги знае защо извършва действията си.. Било то лоши или добри.. Очите ми се наляха със сълзи, но побързах да се обърна и да погледна глупавото небе..
- Значи не знаеш, а ?? - измърморих простичко, но веднага съжалих за думите си.. - Обичаше ли ме Дан..?? Само това ми кажи и .. - млъкнах не знаех как да довърша изречението си.. Можех ли да стоя далеч от него след като се оказа жив ? - И ще те оставя намира .. Никога повече няма да чуеш за мен.. - добавих изтривайки все още не потеклите ми сълзи от очите..
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeПон Мар 07, 2011 6:50 pm

-Да,обичах те,обичам те и винаги ще те обичам.-Отново говорех спокойно,въпреки че много ме болеше.-Ето отговорих ти.Сега е твой ред.
-Ти обичаш ли ме?-допълних и отново зачаках реакцията на момичето.Имах чувството, че все повече и повече се отдалечаваме,но пък първата грешка бе моя.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeПон Мар 07, 2011 7:05 pm

При споменаването на отговора му сълзите ми започнаха да се стичат една по една без да могат да спрат.. Болеше, заради лъжата която изрече точно преди секунди.. Ако наистина ме обичаше никога нямаше да ме изостави.. Никога нямаше да ми позволи да се превърна в това което съм сега.. Не се обърнах към него, а продължих да стоя мълчаливо.. Той обаче не закъсня с въпроса си ..
- Какво значение има, Дан ?? Нима ти пука ?? Аз не мисля така .. - казах на висок тон опитвайки се да прикрия сълзите си..
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 11:50 am

-Щом казваш това значи не ме познаваш.-казах аз,но този път говорех на по-висок тон.След кратко мълчание аз най-накрая промълвих.
-Има значение за мен.Ако сега ме погледнеш в очите и ми кажеш,че не ме обичаш обещам,че ще те оставя намира.Ще замина и повече няма да ме видиш.Явно това ще е най-доброто,което мога да направя.-казах аз много спокойно, приближавах се към нея,очаквайки това което ще каже.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 12:49 pm

-Щом казваш това значи не ме познаваш.. - каза той на висок тон.. Цялото ми същество се бореше с желанието да му кажа всичко.. Избърсах сълзите си и се обърнах към него с безизразно изражение.. Взирахме се един в друг съвсем мълчаливо докато той не започна да говори.. Думите му бяха спокойни, бавни, безизразни.. Бавните му стъпки приближаваха до мен, а аз просто стоях и очаквах приближаването му.. Не знаех, кое щеше да е по-добре.. Да му кажа истината или да забравим един за друг.. ? Кое беше правилното решение ? Той спря пред мен очаквайки отговора ми.. Аз обаче продължавах да стоя вцепенено.. Обърнах се с гръб към него.. Цялото ми съществуване не би приело да го излъжа.. Не и него..
- Не .. Не те обичам.. - казах високо и безизразно.. Цялото ми същество обаче се прекърши.. Имах чувството, че съм изгубила една значителна част от мен.. Още преди да е казал или направил нещо аз се обърнах.. Не можех да му позволя да си отиде.. Не можех да позволя да го изгубя отново.. Пъргаво положих едната си ръка на врата му придърпвайки го към себе си.. Впих устни в неговите образувайки така жадуваната целувка.. Кратко, нежно и някак страстно, но на мен ми беше достатъчно..
- Обичам те, Дан.. Винаги съм те обичала.. Дори и след като се разбра, че си мъртъв.. Не съм спирала да те обичам.. Да мисля за теб.. - промълвих тихо .. Вкопчих се в него като менгеме без да го пускам. Имах нужда от него.. Винаги съм имала..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Терасата              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата              I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Терасата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Хижа " Витоша " :: Втори етаж-
Идете на: