Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
    Вход
    Потребителско име:
    Парола:
    Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
    :: Забравих си паролата!
    Времето
    Стаите           - Page 2 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
    Gossip Girl’s blog
    Вижте новата клюка на "Клюкарката" Стаите           - Page 2 Gglogo
    Latest topics
    » Only mine <3
    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

    » Стая № 217
    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

    » Младоженския апартамнет
    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

    » Ресторантът за сватбата
    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

    » Размяна на банери
    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

    » ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

    » Къщата на Дийн
    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

    » Анджелика Стивънс
    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

    »  Въпроси
    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

    Музика

    MusicPlaylist
    Music Playlist at MixPod.com
    Top posters
    Сия Милано
    Стаите           - Page 2 I_vote_lcapСтаите           - Page 2 I_voting_barСтаите           - Page 2 I_vote_rcap 
    Haley James Scott
    Стаите           - Page 2 I_vote_lcapСтаите           - Page 2 I_voting_barСтаите           - Page 2 I_vote_rcap 
    James Collins
    Стаите           - Page 2 I_vote_lcapСтаите           - Page 2 I_voting_barСтаите           - Page 2 I_vote_rcap 
    Lucas Scott
    Стаите           - Page 2 I_vote_lcapСтаите           - Page 2 I_voting_barСтаите           - Page 2 I_vote_rcap 
    Blair Woldorf
    Стаите           - Page 2 I_vote_lcapСтаите           - Page 2 I_voting_barСтаите           - Page 2 I_vote_rcap 
    Nathan Scott
    Стаите           - Page 2 I_vote_lcapСтаите           - Page 2 I_voting_barСтаите           - Page 2 I_vote_rcap 
    Катрин ♥
    Стаите           - Page 2 I_vote_lcapСтаите           - Page 2 I_voting_barСтаите           - Page 2 I_vote_rcap 
    Dean Winchester
    Стаите           - Page 2 I_vote_lcapСтаите           - Page 2 I_voting_barСтаите           - Page 2 I_vote_rcap 
    Вероника Мейсън
    Стаите           - Page 2 I_vote_lcapСтаите           - Page 2 I_voting_barСтаите           - Page 2 I_vote_rcap 
    Jamie Lucas Scott
    Стаите           - Page 2 I_vote_lcapСтаите           - Page 2 I_voting_barСтаите           - Page 2 I_vote_rcap 
    Часовник

     

     Стаите

    Go down 
    +5
    Dean Underwood
    Сия Милано
    Jared Padalecki
    Peyton Sawyer
    Haley James Scott
    9 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2
    АвторСъобщение
    Dean Underwood
    Upper East Sider
    Upper East Sider
    Dean Underwood


    Брой мнения : 188
    Reputation : 1
    Join date : 16.03.2011

    Character sheet
    Име Име: Дийн Ъндърууд
    Връзка Връзка: Търси се xD
    Години Години: 25

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 02, 2011 7:17 am

    Бях задрямал. Събуди ме лекото раздвижване на ръката на Майра, която бях стиснал.
    Погледнах я. Опитваше се да каже нещо, но определено не се получаваше.
    - Спокойно, тук съм - усмихнах й се и я целунах нежно и кратко. - Не се притеснявай.
    Оставаше да кажа и "Всичко ще е наред" и се обявявам за новия актьор в романтики на всички времена.
    - Дн - пробва пак тя.
    - Майра, престани! - скарах й се. - Скоро ще можеш да говориш. Не си хаби силите.
    Ужас, звучах като някоя лелка. Болниците определено не ми влияеха добре. Огледах се.
    В момента най-много се нуждаех от водка и цигара. Направо изгарях отвътре от копнеж по вредните ми навици...
    - Какво ще кажеш да духнем от тук? - засмях се.
    Бе невъзможно, но идеята ми допадна страшно много...
    Върнете се в началото Go down
    Майра Блек
    Upper East Sider
    Upper East Sider
    Майра Блек


    Брой мнения : 107
    Reputation : 3
    Join date : 16.03.2011

    Character sheet
    Име Име: Майра Блек
    Връзка Връзка:
    Години Години: 21

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 02, 2011 7:24 am

    - Майра, престани! - скара ми се той. - Скоро ще можеш да говориш. Не си хаби силите.
    Охх, все едно слушах някоя лоша лелка или медицинска сестра. Пфу! Направих физиономия. Не можеше ли поне той да е съпричастен!
    - Какво ще кажеш да духнем от тук? - засмя се после.
    ХА! Де да можех да стана! Вече да съм го направила! Не бях сигурна дали се наслаждава на това, че не можех да говоря, но ако точно в този момент можех, сигурно щях да го напсувам. Чувствах се ужасно и пак взе да ми се доспива. Погледнах Дийн по възможно най-измъчения начин. Не беше нарочно... Просто...
    Тряс! Някой влезе с гръм и трясък в стаята...
    Върнете се в началото Go down
    Dean Underwood
    Upper East Sider
    Upper East Sider
    Dean Underwood


    Брой мнения : 188
    Reputation : 1
    Join date : 16.03.2011

    Character sheet
    Име Име: Дийн Ъндърууд
    Връзка Връзка: Търси се xD
    Години Години: 25

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 02, 2011 7:34 am

    Погледът й ми натресе смесени чувства. Не знаех реве ли ми се, смях ли ме напушва...
    Ноо бях изтръгнат от мислите си от едно звучно и стряскащо "влизане" в стаята. Можех да се закълна, че при това отваряне вратата трябваше да е станала на парчета, но явно е от стомана...
    - Г-н Ъндърууд - беше... някой. - Идвате с мен, веднага.
    Човекът носеше престилка и видът му наподобяваше доктор, но нещо ми се стори нередно... А, да - познавах го!
    - Реджи?! - викнах. - Ти откъде се взе, по дяволите?!
    - Нямаме време - ухили се той. - Подкупих докторите... Трябва да вървим сега!
    - Ама чакай... чакай - сигурно гледах като Кристен Стюарт по време на любовна сцена. - Защо? Защо изобщо си тук?
    - Нямаш здравни застраховки и глупости... О, и е забранено да се плува в океана, а свидетели са казали, че си скочил нарочно...
    - Не е вярно...
    - Все едно. С твоето досие... - Реджи се спря. - Баща ти реши, че не му се плаща за още един процес, така че те прибирам.
    - Не мога! - отсякох. - Оставам с нея!
    - Взимай я и изчезваме! - Реджи бе твърдо решен да ме изведе оттук.
    Взех послушно Майра на ръце и я гушнах като бебе. Разкарах системите и тръгнах след "доктора". Всички по коридорите се опитваха да не ни обръщат внимание, а пациентите ни бяха зяпнали - нисък доктор, висок мъж с нощница, гушнал мацка, също с нощница. Интересно.
    Излязохме.
    - Стой тук!
    Реджи изчезна, връщайки се в такси. Качихме се и настаних Майра по дължина на седалката в скута си.
    Върнете се в началото Go down
    Майра Блек
    Upper East Sider
    Upper East Sider
    Майра Блек


    Брой мнения : 107
    Reputation : 3
    Join date : 16.03.2011

    Character sheet
    Име Име: Майра Блек
    Връзка Връзка:
    Години Години: 21

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 02, 2011 7:45 am

    Нямам ни най-малка представа какво стана. Влезе някакъв човек, после се оказа, че е Реджи, и съвсем се обърках. Говореха нещо за дела, че Дийн бил скочил нарочно в океана и такива глупости. Бях в сънено състояние и не можех да разбера всичко като хората. По едно време само усетих как всички машинки и кабелчета писнаха и изчезнаха. Можеше да виждам размазано, но пак виждах! Зави ми се много жестоко свят. Имах чувството, че летя... С изключение на това, че имаше още чифт ръце около мен. Предположих, че са на Дийн. Надявах се...
    Лежах в скута на някого, когато горе-долу бях в събудено състояние. Трети опит...
    - Дийн... - успешен!
    Върнете се в началото Go down
    Сия Милано
    Lovely Admin
    Lovely Admin
    Сия Милано


    Брой мнения : 1035
    Reputation : 15
    Join date : 16.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Brooke Davis
    Връзка Връзка: Lucas Scott
    Години Години: 23

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 9:46 pm

    Отидох до рецепцията и попитах момичето, което се оказа много мило. Обади се по телефона за секунда и ме упъти в коя стая да отида. Благодарих й и стигнах до стаята. Доктора все още го нямаше, но предполагах, че ще се появи всеки момент, затова реших да поразгледам. Тези помещения винаги са ми се стрували интересни. Със всичките им джунджорийки и така нататък. Кой знае колко е интересно да спасяваш човешки животи всеки ден...
    Върнете се в началото Go down
    Lucas Scott
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Lucas Scott


    Брой мнения : 467
    Reputation : 5
    Join date : 23.01.2011
    Age : 32

    Character sheet
    Име Име: Лукас Скот
    Връзка Връзка:
    Години Години: 23

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 10:30 pm

    Браян се появи и предложи да ме закара, а аз се съгласих щеше да има време да поспя още малко. Когато пристигнах в болницата сестрата която беше на смяна на рецепцията ми съобщи, че един от колегите ми закъсняваше и ме помоли да поема пациентката, съгласих се, взех картона и тръгнах към стаята, четейки картона. Отворих вратата
    - Добро утро, доктор О'Браян го няма, аз ще го заместя - казах и погледнах пациентката
    - Брук Дейвис! - казах изненадан да я видя
    - Ела тук - допълних отваряйки ръце за прегръдка.
    Върнете се в началото Go down
    Сия Милано
    Lovely Admin
    Lovely Admin
    Сия Милано


    Брой мнения : 1035
    Reputation : 15
    Join date : 16.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Brooke Davis
    Връзка Връзка: Lucas Scott
    Години Години: 23

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 10:39 pm

    Разгледах стаята и седнах на един стол, търпеливо изчаквайки доктора, докато най- накрая не се отвори вратата. Гласът, който започна да говори обаче ми бе до болка познат, макар да не съм го чувала от доста време насам.
    - Лукас! - възкликнах и станах, приближавайки се към него и го прегърнах силно. Постояхме няколко секунди така, радвайки се на момента и след това го пуснах.
    - Господи, минаха цели четири години... а ти си се разхубавил... И тази униформа.. отива ти. - отбелязах с широка усмивка - Толкова се радвам да те видя! - допълних весело и отново го прегърнах за кратко.
    - Никога не съм си те представяла като лекар...До последно мислех, че ще отидеш в колеж с баскетбол или литература, макар да спомена за тази професия. - започнах да бърборя. Имах толкова неща да кажа...и на него и на Хейли, и на Джейми...Как ми се искаше да видя и Нейт...
    Върнете се в началото Go down
    Lucas Scott
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Lucas Scott


    Брой мнения : 467
    Reputation : 5
    Join date : 23.01.2011
    Age : 32

    Character sheet
    Име Име: Лукас Скот
    Връзка Връзка:
    Години Години: 23

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 8:56 am

    Прегърнах я и останахме така няколко секунди
    - Нека те огледам... Ослепителна както винаги - казах и я целунах по бузата
    - И аз се радвам да те видя Брук, кога пристигна? Хейлс знае ли, че си тук? - затрупах я с въпроси
    - Ами какво да ти кажа и за мен беше трудно да си се представя, но ето ме тук - казах разпервайки ръце
    - Ами теб какво те води насам? - попитах любопитно поглеждайки я с леко наклонена глава.
    Върнете се в началото Go down
    Сия Милано
    Lovely Admin
    Lovely Admin
    Сия Милано


    Брой мнения : 1035
    Reputation : 15
    Join date : 16.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Brooke Davis
    Връзка Връзка: Lucas Scott
    Години Години: 23

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 9:18 am

    И двамата имахме толкова много да си кажем...
    - Пристигнах снощи към 2 часа вечерта. И не, Хейлс не знае, и ти няма да и казваш! Искам лично да я изненадам. - предупредих го и се засмях.
    - Това е супер, че си тук. Важното е да си доволен от професията си и да си осъществил мечтата си. А и с всичките тези медицински сестри не вярвам да се оплакваш толкова много. - засмях се, повдигайки вежда.
    - Ами... Колкото и хубаво да беше в Италия, Ню Йорк наистина ми липсваше...Затова и дойдох тук и мисля да остана. Намерих си работа в една модна къща, а по - нататък, кой знае...може да си отворя собствен магазин. Но засега съм предоволна, че отново съм си у дома. А тук дойдох за някакви хапчета, заради ужасната ми алергия...В Италия имах някакви, но съм загубила рецептата и ето ме тук. - обясних надълго и нашироко с усмивка.
    - Мислех след като приключа тук да дойда да ви видя, но ти ме изненада първи. - засмях се отново.
    Върнете се в началото Go down
    Lucas Scott
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Lucas Scott


    Брой мнения : 467
    Reputation : 5
    Join date : 23.01.2011
    Age : 32

    Character sheet
    Име Име: Лукас Скот
    Връзка Връзка:
    Години Години: 23

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 9:52 am

    - Ню Йорк липсва на всички, не зная как не си се върнала по - рано, не само ти всъщност и Нейт май се прибира, но не зная кога. И обещавам, че няма да казвам на Хейлс и Джейми, всъщност вече може би са станали, когато с Браян излязохме още спяха - казах отивайки до бюрото да взема кочана за рецептите. Написах си рецептата и ѝ я подадох
    - Мисля, че бързо ще ти подейства - казах с усмивка. Погледнах часовника си
    - Джейми е на урок сега, след около час трябва да си е вкъщи, искаш ли да изпием по едно кафе и после може да отидеш да ги видиш - казах отново поглеждайки я по своя начин с леко наклонена глава.
    Върнете се в началото Go down
    Сия Милано
    Lovely Admin
    Lovely Admin
    Сия Милано


    Брой мнения : 1035
    Reputation : 15
    Join date : 16.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Brooke Davis
    Връзка Връзка: Lucas Scott
    Години Години: 23

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 10:07 am

    - Милано също е невероятен...Някой път трябва да отидем всички на малка екскурзия. - казах замислено.
    - Иска ми се да се запозная с този Браян най- накрая. Хейли явно наистина се е привързала към него, щом са заедно толкова дълго. - отвърнах с усмивка. Той ми предписа нещо, а аз взех рецептата.
    - Благодаря, доктор Скот. - казах със заговорническа усмивка и се засмях.
    - Разбира се, ако имаш време, с удоволствие. - отвърнах и двамата излязохме от стаята.
    Върнете се в началото Go down
    Доминик Торето
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Доминик Торето


    Брой мнения : 52
    Reputation : 0
    Join date : 14.06.2011

    Character sheet
    Име Име: Доминик Торето(Дом)
    Връзка Връзка: -
    Години Години: 26

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 7:10 pm

    Когато дойдоха и ми съобщиха,че ще трябва преливане на кръв.Направих си тестове и за радост групите съвпадаха.Веднага се подготвих да и прелея от кръвта си.Цяла нощ стоях до леглото 'и,и за миг не помръднах.Не можех да легна да спя или да оставя,най-важното същество в моя живот само.На сутринта казаха,че вече е извън опасност,но ще трябва да почакаме.Това продължи 1 седмица.Единственото действие което правеше беше да мърда пръстите си.Една сутрин отвори очи и само чух как прошепва:"Дом,помощ!"след което заспа.
    Към обяд се събуди.
    -Хей,Лиз,как си?-попитах аз,като я целунах по челото.
    Върнете се в началото Go down
    Елизабет Торето
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Елизабет Торето


    Брой мнения : 141
    Reputation : 0
    Join date : 20.03.2011
    Age : 30
    Местожителство : Upper West Sider

    Character sheet
    Име Име: Елизабет
    Връзка Връзка: Dean Winchester
    Години Години: 17

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 7:26 pm

    Чуствах се ужастно, отпаднала и уморена.Чух гласа на Дом, които беше угрижен и много притеснен.
    -Какво по дяволите..-надигнах се рязко от леглото отпускайки се на двете си ръце.Изликах от болка и Дом скочи от стола и ме пое с двете си ръце.
    -Дом, трябва да престанеш, трябва да ме оставиш колко пъти да ти го повторя!Не искам никой да е около мен, нито да се оптива да ми помогне!-този път бях по внимателна със ставането и вече бях на крака запътила се към врата.Погледнах календара стоящ на стената и осъзнах, че съм била в бесъзнание цяла седмица.Когато осъзнах това, първата мисъл, която мина през главата ми беше за малкия пакет с бял прах.Която променяше живота ми.Знаех какво правя и не обръяах внимание на другите.Тръгна още по усилено към врата, когато усетих как струя кръв протича през дланта ми и започва да капе по земята..
    Върнете се в началото Go down
    Доминик Торето
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Доминик Торето


    Брой мнения : 52
    Reputation : 0
    Join date : 14.06.2011

    Character sheet
    Име Име: Доминик Торето(Дом)
    Връзка Връзка: -
    Години Години: 26

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 7:36 pm

    Тя се изправи и тръгна бавно към врата.Докато вървеше изведнъж струя кръв започна да се стича по ръката й,тя за литна да падне,но аз за щастие успях да я хвана на време.Извиках доктора,след като я прегледа каза,че една седмица,ще остане под наблюдение.За да са по сигурни,че ще се възстанови напълно.
    -Виж,какво Елизабет,ако не започнеш да ходиш в правия път,спокойно аз ще те вкарам в него.-ядосано казах аз и се отпуснах на стола си.-Ще те оставя когато ми докажеш,че няма да се дрогирваш и да правиш такива глупости повече,иначе не отговарям за последствията.И ако трябва ще те вкарам в болница за наркомани.Няма да приема факта,че сестра ми си съсипва живота пред очите ми, а аз стоя и мълча без да й кажа нещо.-казах малко по спокойно аз.
    -Ще живееш при мен докато,не се възстановиш напълно и не ми докажеш,че можеш да се грижиш за себе си и няма да правиш глупости.И искам да ми обясниш от къде ти дойде на ума да си режеш вените?-попитах аз разтревожено..
    Върнете се в началото Go down
    Елизабет Торето
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Елизабет Торето


    Брой мнения : 141
    Reputation : 0
    Join date : 20.03.2011
    Age : 30
    Местожителство : Upper West Sider

    Character sheet
    Име Име: Елизабет
    Връзка Връзка: Dean Winchester
    Години Години: 17

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 7:45 pm

    -Не!Няма да живея при теб!Няма!- вече се беше ядосал доста, що ме нарече Елизабет, а това не става никак често.
    -Доминик Торето, ако не спреш да го правиш, да се опитваш да не накараш да спра да го правя.Ще си прережа вените отново, обещавам ти!-все още плачех, но гласът ми беше толкова ядосна, че думите излизаха през зъби от устата ми.
    -Вече, не съм малка и мога да се грижа за сабе си. - бях прекалено упорита, за да отстъпя.Отново направих опит да стана, но не успях.Той ме дръпна грубо за ръката и ме завлачи до леглото..
    Върнете се в началото Go down
    Доминик Торето
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Доминик Торето


    Брой мнения : 52
    Reputation : 0
    Join date : 14.06.2011

    Character sheet
    Име Име: Доминик Торето(Дом)
    Връзка Връзка: -
    Години Години: 26

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 8:12 pm

    -Тогава избирай или да си тръгна или да остана,ако си тръгна няма да има връщане назад.-ядосано и викнах аз и седнах бавно на стола си.-Виж знаеш какво правя за теб и колко компромиси съм правил.От какво съм се отказал.До сега колко сериозни връзки съм имал,....нито една.Защото обръщах повече внимание на теб,нали?.Сега ми гониш.Кажи ми с какво заслужих това твое държание и с какво ми показа,че си доволна от това,че се грижа за теб.Аз пожелах да те отгледам вместо да те пратя в дом за изоставени деца,нали?!Борих се и продължавам да се боря за да ти осигуря добър живот,а ти ми казваш да се махна.А ако реша да си тръгна какво ще правиш,ще работиш или ще станеш пълна развалина!?!Помисли си отивам да си взема едно кафе след 5 минути се връщам.-излязох от стаята и се запътих към кафе машината,когато се върнах седнах на стола си и започнах да отпивам от кафето си.
    -Е,Елизабет,реши ли се вече,какво искаш?-казах строго и зачаках отговора й.
    Върнете се в началото Go down
    Елизабет Торето
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Елизабет Торето


    Брой мнения : 141
    Reputation : 0
    Join date : 20.03.2011
    Age : 30
    Местожителство : Upper West Sider

    Character sheet
    Име Име: Елизабет
    Връзка Връзка: Dean Winchester
    Години Години: 17

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 8:21 pm

    -Знам какво искам, и какво трябва да направя!Върви си, ето благодарна съм ти, отиди и си живей живото без мен, с Тейлър! - не спирах да плача, и единственото нещо, което не му бях казала е какво искам-исках да остане, а трябваше да си тръгне.Ето вече съм сама.Отплатих се на всички като сама се махнах и няма да им преча повече.Ники сигурно няма да ми проговори повече, а Дом ще е никой за мен, макар и да не искам.Той ме погледна учудено и някак си разочеровано.
    -Дом..аз...аз..искам да..останеш!-казах му го съвсем тихичко, продължавайки да плача.Исках да умра и всички да ме забравят.Вече не бях същият човек, който всички познават..
    Върнете се в началото Go down
    Доминик Торето
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Доминик Торето


    Брой мнения : 52
    Reputation : 0
    Join date : 14.06.2011

    Character sheet
    Име Име: Доминик Торето(Дом)
    Връзка Връзка: -
    Години Години: 26

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 19, 2011 7:43 am

    Докато вървях към вратата,за да си тръгна чух как Лиз казва да остана.Върнах се и я прегърнах.
    -Защо,го правиш,ти не си онова момиче което замина за Карибите,коя е причината да се промениш?Да станеш толкова агресивна,ти си много променена и искам да знам причината за това.-целунах я по челото и седнах на стола хванал ръката 'и.Тя беше обляна в сълзи,отпаднала,едва говореше.Какво и бяха сторили докато беше на тази почивка?Тези въпроси не излизаха от главата ми,не можех да повярвам,че виждам сестра си в такова положение.
    Върнете се в началото Go down
    Елизабет Торето
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Елизабет Торето


    Брой мнения : 141
    Reputation : 0
    Join date : 20.03.2011
    Age : 30
    Местожителство : Upper West Sider

    Character sheet
    Име Име: Елизабет
    Връзка Връзка: Dean Winchester
    Години Години: 17

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 19, 2011 10:43 am

    Трябваше ли да му кажа истината??Беше единтвеното за което миселех, когато лежах върху него.
    -Благодаря ти! - казах му аз и леко надигнах глава, за да го погледна.Бях стршно отпаднала, но не можех да заспя.
    -Хей..трябва да ти кажа нещо!-погледнах го, и замълчах за малко.Той ме погледна учудено,а аз изхлипах още веднъж..
    Върнете се в началото Go down
    Доминик Торето
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Доминик Торето


    Брой мнения : 52
    Reputation : 0
    Join date : 14.06.2011

    Character sheet
    Име Име: Доминик Торето(Дом)
    Връзка Връзка: -
    Години Години: 26

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 19, 2011 6:27 pm

    -Какво имаш да ми кажеш?-попитах учудено.Тя едва говореше но беше решена да ми каже нещо.Гледах как очите и бавно се насълзяват,как трудно се справя да говори.Тя беше като бита.А и сега трябваше да стой 1 седмица в болницата.Не че не беше уютно,но тя не беше човек който може да стой дълго на легло без да прави нищо.Беше ми тъжно да я гледам как се мъчи,но тя сама си беше виновна.
    Върнете се в началото Go down
    Елизабет Торето
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Елизабет Торето


    Брой мнения : 141
    Reputation : 0
    Join date : 20.03.2011
    Age : 30
    Местожителство : Upper West Sider

    Character sheet
    Име Име: Елизабет
    Връзка Връзка: Dean Winchester
    Години Години: 17

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 11:43 am

    Отново заплаках и го погледнах.
    -Им..-започнах да говоря когато усетих световъртеж.Главата ми се замая, очите ми започнаха да се затварит.
    -Дом..-измъмрих аз.Очите ми се затвориха и изпаднах в безсъзание..
    Върнете се в началото Go down
    Доминик Торето
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Доминик Торето


    Брой мнения : 52
    Reputation : 0
    Join date : 14.06.2011

    Character sheet
    Име Име: Доминик Торето(Дом)
    Връзка Връзка: -
    Години Години: 26

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 12:19 pm

    Точно преди да ми каже нещо тя изпадна в безсъзнание повиках лекарите и те ме помолиха да изляза.През цялото време обикалях,не можех да си намеря място.Какво й се случваше нали беше добре,не можех да търпя това.Докторите казаха,че се е влошила което ме притесни още повече.Първо се скарах с Тейлър,а сега и сестра ми беше зле.Останах сам.Какво щях да правя.Стоях и гледах как Лизи се бори за живота си.Беше ми много трудно да осъзная всичко.На сутринта доктора дойде и каза,че е в съзнание но трябва да си почива.Да де ми само 10 минути да вляза и да я видя.
    -Хей,Лизи по-добре ли си?-попитах я с треперещ глас,очите й още бяха насълзени.Тя ми прошепна,че я е страх.-Недей дръж се ще се оправиш и отново ще си на крака.-усмихнах се аз и я целунах по челото.
    Върнете се в началото Go down
    Елизабет Торето
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Елизабет Торето


    Брой мнения : 141
    Reputation : 0
    Join date : 20.03.2011
    Age : 30
    Местожителство : Upper West Sider

    Character sheet
    Име Име: Елизабет
    Връзка Връзка: Dean Winchester
    Години Години: 17

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 7:26 pm

    Когато се събудих видях няколко лекаря висящи над главата ми и обсъждаха.Незнах къде съм, но знаех, че това не моята стая.Огледах се наоколо и не видях никой, стаята беше празна и студена.Усетих една игла да минава през кожата, а в следващия момент отново бях в бесъзнание.Събудих се отново и пред лицето ми беше това на Дом.Усмихнах се с уморена физиономия.
    -Дом..-изражението ми бързо се смени, след като огледах стаята.-...какво става?Срах ме е! - казах уплашено аз.
    -Дом..аз..дории..не бях....на Карибите! - казах аз и сведох глава.Бях решена да му кажа, когато в стаята влезе един от онези противни лекари и каза, че е време Дом да си ходи.
    -Дом..стой при мен! - промърморих, а той ме погледна учудено и тъжно.
    Върнете се в началото Go down
    Доминик Торето
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Доминик Торето


    Брой мнения : 52
    Reputation : 0
    Join date : 14.06.2011

    Character sheet
    Име Име: Доминик Торето(Дом)
    Връзка Връзка: -
    Години Години: 26

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 7:54 pm

    Когато се свести тя започна да ми обяснява,че не била на Карибите,когато един лекар влезе и ме помоли да изляза.Тя с мъка и страх в гласа си ме помоли да остана,но нямаше как излязох втренчил се в нея толкова тъжен и в същото време учуден от това което чух от нея.Тя не е била в Карибите а къде тогава.Започнах да се притеснявам.А и докторът ми съобщи още по-тревожни новини.Два дена по-късно вече можеше да се влиза при Лизи без проблем.
    -Лизи искам да говорим за нещо важно.-погледнах я студено и остро право в очите.-Ти си бременна,или поне беше защото загуби бебето.Искам обяснение.И не искам да ме лъжеш.Изречеш ли лъжа ме забравяш окончателно.Разбрано.-усетих ,че започвам да се държа все по-студено към Лиз станах от стола и започнах да ходя напред назад докато се разсея и чакам нейното обяснение.
    Върнете се в началото Go down
    Елизабет Торето
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Елизабет Торето


    Брой мнения : 141
    Reputation : 0
    Join date : 20.03.2011
    Age : 30
    Местожителство : Upper West Sider

    Character sheet
    Име Име: Елизабет
    Връзка Връзка: Dean Winchester
    Години Години: 17

    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 10:13 am

    Това което чух ме закова на място.Аз съм бременна, била съм.Замрънах и окорих очи.Надигнах поглед към Дом който замислен обикаляше из стаята.Надигнах ръката си и хванах голната шаст на корема си.Заплаках.
    -Дом..аз..аз съжелявам. - казах му, а той ме погледна, след което продължи да обикаля из стаята.
    -Аз..бях...в Ел Ей. - усещах голямата бъца в гърлото си, която не можех да преглътна.Той се обърна и ме погледна.
    -Отидох с Джош! - започнах да посмърчам.-..имаше някакъв моден фестивал и било пълно с луди манекенки! - засмях се наум и го погледнах виновно..
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Стаите           - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           - Page 2 I_icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Стаите
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
     Similar topics
    -
    » Стаите за игра на билярд

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Gossip Girl RPG :: Hospital-
    Идете на: