Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_lcapНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_voting_barНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_lcapНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_voting_barНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_rcap 
James Collins
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_lcapНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_voting_barНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_lcapНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_voting_barНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_lcapНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_voting_barНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_lcapНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_voting_barНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_lcapНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_voting_barНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_lcapНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_voting_barНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_lcapНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_voting_barНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_lcapНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_voting_barНовият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 6:29 pm

Джеймс? И кой за Бога беше той?
Ахам ясно...значи сладката Кандис си е показала рогата и е решила да изневерява на ъммм Джеймс.
- А кой е той ако мога да попитам? - питах я между сладостните ни целувки. Нямах нищо против това...все пак...си бях аз. Но мисля, че можеше поне да ми каже. Е както и да е.
Върнете се в началото Go down
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 6:35 pm

Направо ми беше писнало да чакам Джош.
Тая тоалетна ми взе живота.Станах оставих парите на масата и си тръгнах.
Добре че бях с колата.След около 10 мин вече си бях вкъщи.
Паркирах отпред.Мързеше ме да я вкарвам в гаража.
Когато влязох заварих Кандис с някакво момче.
Това официално беше дома на разврата.
-Здрасти скъпа.Май ще правим секс тая вечер?-засмях се.
Отидох до приятеля и,и го попитах.
-Дано не съм много нахален,но би ли ми вкарал колата в гаража.
Просто много ми е изморено.Съжалявам отново че те карам.Пък и ако ти хареса колата ми,мога да ти я дам някой ден да я покараш.-усмихнах му се.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Кандис Томсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Кандис Томсън


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 25.02.2011

Character sheet
Име Име: Кандис Томсън
Връзка Връзка: only in the past...
Години Години: 18

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 6:43 pm

-Здрасти скъпа.Май ще правим секс тая вечер?-каза познат глас.
-Уф Джеймс-казах недоволна заради прекъсването.
-Джейсън това е Джеймс,за който ти говорех...съквартиранта ми..-обясних
-Ти не трябваше ли да си с Джош?-попитах надявайки се,че ще ни остави намира...
-По-късно ще се видя с него
-Дано не съм много нахален,но би ли ми вкарал колата в гаража.-Джеймс попита Джейсън..
Пре което нервите ми не издържаха:
-Би ли ни оставил на мира..малко сме заети-казах през зъби
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 6:48 pm

Ама сериозно тоя за кога се мислеше. Да му вкарам колата в гаража? Ще ми даде да я покарам? Хах направо ми идеше да падна на пода от смях (е не го показвах, но все едно)
- В момента сме малко заети, така че ще трябва да откажа на "примамливото" ти предложение. - казах саркастично.
- Май трябваше да си останем в нас. - прошепнах на Кандис и се засмях леко. Е този самовлюбеняк въобще не ми пречеше да направя това което мислех. Въобще не му обръщах внимание.

Върнете се в началото Go down
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 6:55 pm

Тоя пък.Някакво хипи,ще ми говори така.
Нямах нищо против него.
-Да,добре.Съжалявам че ви прекъснах.
Върнах се при Кандис и и казах на ухо.
-Скъпа,моля те.Нечупете нищо.
Бая ми струваше тоя ремонт.
Взех си нещата и му казах.
-Съжалявам,но просто не ти знам името.Щом си гадже на Кандис можеш да идваш когато си искаш.-усмихнах се.
-Приятно прекарване.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Кандис Томсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Кандис Томсън


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 25.02.2011

Character sheet
Име Име: Кандис Томсън
Връзка Връзка: only in the past...
Години Години: 18

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 5:11 pm

Джеймс затвори вратата,а аз въздъхнах:
-Най сетне!
Джейсън си подсмихна и ме целуна.По време на поредната продължителна целувка вплетох пръстите на едната си ръка в косата му и се приближих възможно най-близо до него.Другата се ръка спуснах по гърба му.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 5:19 pm

Подсмихнах се и отново започнах да я целувам.
Преди прекъсването от..ъм Джеймс се бяхме запътили към спалнята й. Предположих, че тя е вратата пред която стояхме и затова я отворих и влезнахме в спалнята.
Поставих Кандис на леглото и започнах да я целувам, сваляйки късата й рокля. Определено тя беше излишна.
След като роклята беше захвърлена на пода започнах да целувам тялото на момичето.


Върнете се в началото Go down
Кандис Томсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Кандис Томсън


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 25.02.2011

Character sheet
Име Име: Кандис Томсън
Връзка Връзка: only in the past...
Години Години: 18

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 10:35 am

Целувките му наелектризираха цялото ми тяло.Той бутна вратата на спалнята ми,дигна ме на ръце и ме постави на леглото.Само след минути късата ми рокля отново се оказа безполезна и беше запратена на земята.Разкопчах колана на дънките му и разко го дръпнах..след това започнах да целувам първо устните му,после шията му...
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 12:50 pm

Докато устните й целуваха врата ми набързо се отървах от дънките си. Едната ми ръка обви кръста й а другата галеше нежно лицето й докато я целувах.
Свалих бельото й, а също и своето и проникнах в нея.
Уоу рекорд. За втори път с една и съща жена. Това определено трябваше да го запишат в рекордите на гинес.
Движенията ми се забързаха и стон на сладост се откъсна дори и от моите устни.
Върнете се в началото Go down
Кандис Томсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Кандис Томсън


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 25.02.2011

Character sheet
Име Име: Кандис Томсън
Връзка Връзка: only in the past...
Години Години: 18

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 1:02 pm

След като проникна в мен подобни на мъркане звуци заизлизаха през устните ми.Едната ми ръка галеше гърба му,а другата беше обхванала връта му докато го целувах.За минутка спрях и се вгледах в очите му..замислих се колко странно се бяхме запознали и отбелязах,че съм истинска късметлийка.След това пак му се нахвърлих.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:37 pm

Известно време се взирахме в очите на другият, беше само за няколко секунди, но моментът беше...ами не мога точно да го опиша, може би защото не ми се беше случвало да мисля за това.
Беше лесно просто да преспиш с една и после всичко да е забравено, просто секс, но хич не беше лесно да си хлътнал. И макар да познавах Кандис от сравнително скоро ми се стори, че имаше нещо повече от секс.
Е може и да греша, но какво от това.
Отново я целунах страстно, но този път беше по - кратко.
Върнете се в началото Go down
Кандис Томсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Кандис Томсън


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 25.02.2011

Character sheet
Име Име: Кандис Томсън
Връзка Връзка: only in the past...
Години Години: 18

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 6:36 pm

Не знаех какво очаквам от него...В началото мислех,че просто ще спим заедно и вероятно никога повече няма да се видим,но не се получи така,за което много се радвам..Чувствах се по-различно като ставаше въпрос за Джейсън..Целунах го по устните,а след това по гърдите му, това определено му хареса.
Върнете се в началото Go down
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 15, 2011 5:21 pm

Качихме се в колата и потеглихме към нас.Пуснах леко любимото си СД.
Не го погледнах през целият път.Когато стигнахме паркирах пред нас и му казах.
-Е,пристигнахме.-усмихнах се.Взех си нещата от колата и я заключих.
Отключих входната врата и влязохме.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 22, 2011 6:50 pm

Бях ядосан и доста объркан и реших да се разсея малко. Сетих се за братовчед си и подкарах към дома му. Надявах се да си е у тях, че не ми се прибираше... А, и се надявах да е сам.
Паркирах пред тях и почуках на вратата. Едва ли ме очакваше, но се надявах да не ме изрита... Все пак не се бяхме виждали отдвна..
Върнете се в началото Go down
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 22, 2011 6:59 pm

Джош беше толкова пиян че едва се влачеше.Добре че се сетих при ремонта на къщата да направя още една спалня.Нямаше да допусна същата грешка като преди.Заведох го до спалнята му,а той се разплу на леглото.
Докато затварях вратата на спалнята чух някой да чука на вратата.
Слязох и отворих.Беше братовчед ми Дийн.Май не беше в добро настроение.
-Хей.Влизай.-усмихнах се.Запътихме се към кухнята.
-Искаш ли нещо за пиене,ядене?
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 22, 2011 7:01 pm

- Искаш ли нещо за пиене,ядене? - попита ме Джеймс.
- Нещо силно - отвърнах и седнах на един от столовете. - Водка, ако имаш.
Огледах къщата.
- Сам ли си? - поинтересувах се. - Защото, ако имаш гости кажи и изчезвам...
Върнете се в началото Go down
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 22, 2011 7:06 pm

- Нещо силно - отвърна той.
Отворих един шкаф и извадих една водка.Взех две чаши и налях.
Подадох му я и му казах наздраве.
- Сам ли си? - Защото, ако имаш гости кажи и изчезвам...
- Имам но е толкова пиян че едва се движи.-засмях се - Никъде няма да ходиш.Казвай какво е станало.Можеш да ми споделих.-усмихнах му се.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 22, 2011 7:09 pm

- Дълга история - въздъхнах и отпих от водката.
Честно казано исках да се напия и да се забутам в някоя уличка, само и само да не се прибирам при Майра...
- Свързано е с новата ми съквартирантка - добавих. - Но повярвай ми не ти се слуша... Само драми...
Върнете се в началото Go down
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 22, 2011 7:15 pm

-Давай.Разказвай!-подканих го.-И да знеш.Моите драми са най-големи.
Засмях се.Опих от водката си.изтичах набързо и си взех цигарите от якето.Когато се върнах си запалих една и попитах Дийн дали иска.
-Та,коя е тази Майра?-попитах очудено.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 22, 2011 7:20 pm

- С удоволствие - взех цигара и запалих. - Майра е новата ми съквартирантка. Всъщност ние се познаваме от малки, бяхме съседи... И случайно я засякох в кафето вчера... И оттам всичко стана много бързо. Предложих й да живее у нас, защото си нямаше жилище, изведох я на вечеря, за да наваксаме, но се превърна в... Накрая се оказахме в спалнята и... На сутринта се скарахме за някаква глупост. Не знам какво стана! До преди малко пак се карахме... Просто не знам. Никога не съм имал нещо сериозно и... Я, дай съвет и кажи какво става около теб, че само аз плямпам.
Ухилих се и дръпнах от цигарата си. Беше хубаво да споделя с някой. Но все още ми беше гадно.
Върнете се в началото Go down
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 22, 2011 7:39 pm

Потупах го по рамото у му казах.
-Споко,всичко ще е ок.Само някаква си тъпа караница.Бързо ще се забрави.
Усмихнах му се приятелски.Все пак ми беше братовчед,винаги щях да му помогна ако имаше нужда от мен.
-Единственият съвет който мога да ти дам е да изчакаш до утре.Да помислиш на трезво а не пиян.-засмях се.

Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 22, 2011 7:50 pm

- Дано си прав и до утре да сме си ок - ухилих се и допих водката си на екс. - Виж за това да съм трезвен... Не знам дали ще успея, но ще се постарая... Може би трябва да измисля нещо, с което да се реванширам...
Станах.
- Братчед, аз ще тръгвам - казах и той ме изпрати до вратата. - Мерси, че ме изслуша. Чао!
Махнах и отпраших нанякъде.
Върнете се в началото Go down
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 3:04 pm

Изпратих братовчед ми,а той ми махна и изчезна в тъмнината.
Джош спеше в спалнята.Реших да отида и да проверя какво става.
качих се по стъпалата и застанах пред врата.Отворих я леко,а той не се бе помръднал.Беше в същата поза в която се бе разплул на леглото.Затворих вратата и слязох в кухнята.Налях си една водка и си запалих една цигара.
Пренесох се в хола и си пуснах телевизора.И без друго нямаше какво да правя.Настаних удобно и започнах да прещтраквам каналите.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Джош Харпър
Upper East Sider
Upper East Sider
Джош Харпър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011

Character sheet
Име Име: Джош Харпър
Връзка Връзка: James Collins
Години Години:

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 3:11 pm

Сънувах кошмар и докато се бях усетил бях на земята.Станах от пода и се хванах за болящата ме глава.Усещах гадния цигарен дим идващ от хола.Бях по боксерки,но не обърнах особено внимание на това.
Вратата беше отворена а аз почуках по стената.
-Добър вечер.Казах засмяно и още разтваряйки очи...
Върнете се в началото Go down
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 3:16 pm

Докато си скучаех някой почука на стената.Обърнах се и видях Джош.
-Добър вечер.-каза той събуждайке се още.
Идеше ми да се скрия.Беше само по боксерки.Реших да не му казвам нищо.Не исках да го гоня само защото е гол.
-Добър вечер и на теб-усмихнах се.-Наспа ли се?
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Sponsored content





Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън   Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новият дом на Джеймс Колинс и Кандис Томсън
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Кандис Томсън
» Фелисити Джеймс
» Скарлет Джеймс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: