Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Бара                   2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Бара                   Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Бара                   I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Бара                   I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Бара                   I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Бара                   I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Бара                   I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Бара                   I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Бара                   I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Бара                   I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Бара                   I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Бара                   I_vote_lcapБара                   I_voting_barБара                   I_vote_rcap 
Haley James Scott
Бара                   I_vote_lcapБара                   I_voting_barБара                   I_vote_rcap 
James Collins
Бара                   I_vote_lcapБара                   I_voting_barБара                   I_vote_rcap 
Lucas Scott
Бара                   I_vote_lcapБара                   I_voting_barБара                   I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Бара                   I_vote_lcapБара                   I_voting_barБара                   I_vote_rcap 
Nathan Scott
Бара                   I_vote_lcapБара                   I_voting_barБара                   I_vote_rcap 
Катрин ♥
Бара                   I_vote_lcapБара                   I_voting_barБара                   I_vote_rcap 
Dean Winchester
Бара                   I_vote_lcapБара                   I_voting_barБара                   I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Бара                   I_vote_lcapБара                   I_voting_barБара                   I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Бара                   I_vote_lcapБара                   I_voting_barБара                   I_vote_rcap 
Часовник

 

 Бара

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Бара                   Empty
ПисанеЗаглавие: Бара    Бара                   I_icon_minitimeЧет Яну 20, 2011 11:00 pm

Бара                   INK_Club_Bar_7_606x381
Върнете се в началото Go down
Джорджина Спаркс
Upper East Sider
Upper East Sider
Джорджина Спаркс


Брой мнения : 17
Reputation : 0
Join date : 30.03.2011

Character sheet
Име Име: Джорджина Спаркс
Връзка Връзка: търси се
Години Години: 18

Бара                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара    Бара                   I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 6:22 pm

Не можех да повярвам че аз Джорджина Спаркс.Кучката на Ню Йорк съм дошла на сбирката на идиотите.Нуждаех се много пиене,пък и тук щеше да има много.Имаше толкова народ.Минах покрай някаква двойка.Излгеждаха толкова влюбени че направо ми се доповръща.Но поне момчето беше секси.Отидох на бара и викнах бармана.
-Едно уиски.Впрочем направи ги две.-казах и се огледах наоколо.Беше такава тъпня,а бях дошла току що.
Върнете се в началото Go down
Elle Flowers
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Flowers


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Character sheet
Име Име: Ел Флауърс
Връзка Връзка: nope
Години Години: 18

Бара                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара    Бара                   I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 1:32 pm

Шампанското не ми бе достатъчно. Нямах намерение да изпия половината алкохол тук, но след втората чаша вече поисках нещо по-силно. Беше ми сбезразлично. Да, определено безразлично бе най-точно описващата настроението ми дума. Седнах на висок стол пред бара и кръстосах крака. Барманът дойде пред мен щом ме забеляза.
- Мартини - отговорих на въпросилтената му и леко съблазнителна усмивка. Носеше черна тениска, под която личеше мускулестото му тяло. Имах чувството, че единствения начин да работиш като барман бе да изглеждаш така, защото той нопределено е бе първият, когото виждам с такава мускулна маса.
Върнете се в началото Go down
Джорджина Спаркс
Upper East Sider
Upper East Sider
Джорджина Спаркс


Брой мнения : 17
Reputation : 0
Join date : 30.03.2011

Character sheet
Име Име: Джорджина Спаркс
Връзка Връзка: търси се
Години Години: 18

Бара                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара    Бара                   I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 8:29 pm

Докато си седях някакво момиче дойде и седна на един от столовете.
Започна да оглежда бармана и само по погледа и разбрах че е готова да му
скочи.Колко забавно само.Отпих от уискито си и я погледнах.
-Хубав е нали.-засмях се и отпих отново.Запалих си цигара и си дръпнах.
Алкохола и цигарите бяха единственото ми спасение от тъпото парти което "любимката" ми
Блеър беше организирала.Само какво спомени с нея имахме.направо да ти се догади.
-Аз съм Джорджина.-казах и подадох ръката си за да се здрависаме.Може да бях кучка,но поне имах обноски.
Върнете се в началото Go down
Elle Flowers
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Flowers


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Character sheet
Име Име: Ел Флауърс
Връзка Връзка: nope
Години Години: 18

Бара                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара    Бара                   I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 10:30 pm

- Направо ме подпали само с поглед - признах си и прехапах устна, наблюдавайки го, докато
той вземаше поръчки от други момичета. Той просто си се държеше така с всеки или поне
през работното си време. Момичето, седнало близо до мен, се представи. Възпитанието ми
не ми позволяваше да не направя същото и аз.
- Аз съм Ел - стиснах ръката й и отпих поредната глътка от питието си, след което изядох зелената
маслинка.
Върнете се в началото Go down
Джорджина Спаркс
Upper East Sider
Upper East Sider
Джорджина Спаркс


Брой мнения : 17
Reputation : 0
Join date : 30.03.2011

Character sheet
Име Име: Джорджина Спаркс
Връзка Връзка: търси се
Години Години: 18

Бара                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара    Бара                   I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 10:48 pm

-Е,Ел.Признавам ти имаш добър вкус за мъже.-усмихнах се и отпих от питието си.
Лично аз бих го минала,но не бях в настроение за да го направя.Нямаше да ми бъде никакъв проблем.Ммм Ел имаше хубав парфюм.Нямаше как да не усетя.
-Ти си от Upper East Side нали?-ако кажеше да.То опредлено бях най-добрата в познаването.Скъпа рокличка както и скъп парфюм.Говори само едно.Богаташка.
Върнете се в началото Go down
Elle Flowers
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Flowers


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Character sheet
Име Име: Ел Флауърс
Връзка Връзка: nope
Години Години: 18

Бара                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара    Бара                   I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 1:01 pm

Не бях такъв човек, но определено имах слабост към бармани. За Бога, трябваше да ми се забрани да влизам в барове и клубове и дискотеки, въобще навсякъде, където зад бара седи някой от мъжки пол. Изпих и последната глътка от мартинито си, а бармана, който беше доста близо до мен и забеляза това, ме попита дали ен искам още едно. Кимнах, стараейки се да не го гледам в очите или където и да е другаде, защото просто нямаше да се сдържа. Когато се отдалечи си отдъхнах че поне сега поне разстоянието ме възспираше.
- Не съм такава, не съм такава - оплакох се сама на себе си, опитвайки си по-скоро да си внуша тази мисъл.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бара                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара    Бара                   I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бара
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Бара

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Hotels :: Hotel "Empire"-
Идете на: