Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_rcap 
James Collins
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 3 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Ресторантът на първият етаж

Go down 
+9
Elle Flowers
Кристофър О'Браян
Dean Underwood
Chuck Bass
Haley James Scott
Jamie Lucas Scott
Nathan Scott
Blair Woldorf
Сия Милано
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 9:37 am

Nathan Scott написа:
- Не се и съмнявам, господин Нарцис. - намигнах на брат си и се засмях.
Хейлс предложи да вземе на мъника пунш, но когато той слезе от Люк хвана мен и нея за ръцете и ни поведе напред.
- Опасно дете си, знаеш ли? - засмях се, разрошвайки го и отидохме до масата за пунш.

Джейми се усмихна,след което тримата отидоха до масата за пунш.Джейми си взе пунш,след което погледна към Нейт и Хейли.
Детето искаше по някакъв начин да ги сдобри,но не знаеше как,искаше да знае едно нещо - Дали му е позволено всичко,за да ги сдобри,защото сега като се замисли му излизаха хиляди начини.А детето не можеше да ги пита: "Как искате да ви сдобря".Мъничето се огледа,но не видя Люк.
-Нейт,може ли да ме вдигнеш за малко. - помоли детето.Нейт го вдигна и детето отново огледа.Никъде не вижаше Люк.След като слезе оново на земята Джейми се замисли. - Как мина вашия учебен ден? - попита хлапето.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 10:49 am

- Сигурен ли си, че искаш да оставиш всичко в мои ръце? - попитах предизвикателно с ухилена физиономия.
- Добре...Просто помни, че решението беше твое. - засмях се и го целунах отново.
- Какъв алкохол предпочиташ? - попитах и се обърнах към бара. Бармана бе в другият край, така че се протегнах и си конфискувах една бутилка с алкохол.
- След мен, красавице...По- късно ще се върнем тук. - намигнах му и излязох от залата, последвана от него. За мое учудване басейнът бе празен, когато отидохме там, но така е по- добре. Явно всички или са вътре, или по стаите. Когато се приближихме започнах да подскачам и да се въртя, танцувайки леко, докато не стигнах ръба му.
- Не те е страх от водата, нали? - попитах, намигайки му. Оставих бутилката, свалих си обувките, както и полата, но имах малко затруднения с корсета.
- Малко помощ, моля.. - усмихнах се невинно.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 4:57 pm

Малкия реши, че Нейтън трябва да дойде с нас, а Люк зачезна някъде. Отидохме до масата с напитките, сипах на малчо пунш, а той се оглеждаше
- Люк май си тръгна - казах на мъника подавайки му чашата,
- Моя мина идеално, всъщност имам изненада за теб - казах клякайки пред него усмихнах се леко
- Вече официално си мой син - прошепнах на ухото му, така че само той да ме чуе отдръпнах се и зачаках реакцията му.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 7:00 pm

Хейли му каза,че май Люк си е тръгнал,след което допълни,че всичко в училище е минало много добре.После клекна пред Джейми и му каза,че вече официялно е нейн син.
Джейми започна да подскача и да си пее любимата песен на Katy Perry след което се завъртя няколко пъти в кръг,пригърна Хейли няколко пъти и я целуна по два пъти по двете бузи.Но точно когато беше стигнал до припева на песента E.t. детето се сепна и се приближи към Хейли и каза с висок тон.
-Хейли,имаме проблем. - каза и се приближи още. - Ти си ми мама,нали така? - Хейли му кимна. - Щом ти си ми мама,кой ще ми е баща,нали всяко детете си има мама и тате,кой ще ми е баща,мамо??? - продължи Джейми и се вкопчи в Хейли и поиска да го вдигне на ръце,за да може да прошепне в ухото `и нещо.Когато Хейли го вдигна,Джейми сви ръчичките си във фунийка и я попита - Искаш ли Нейт да ми е тате,той е най - добрия,най - готиния,най - силния,най - хубавия,най - смелия...а и ти го обичаш...
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 7:27 pm

Джейми започна да подскача и да си пее, да ме гушка и целува, а аз се засмях. Радвах се, че новината го зарадва толкова много, но след малко придоби замислено изражение и каза, че имаме проблем. Вдигнах го и се приближих до него за да ми каже на ухо какъв е проблема когато го чух се замислих и малко намръщих, но се постарах да не ме види.
- Извини ни за малко - казах на Нейтън и както малкия беше в ръцете ми излязох от ресторанта и седнах на диванчето във фоайето, сложих Джейми в скута си и го погледнах в очите
- Зная колко много харесваш Нейтън и зная, че искаш истинско семейство, но нещата не са толкова лесни миличък. Нейтън винаги ще бъде част от живота ти, но в момента не можем да очакваме да поеме отговорност като бащинството. Той е твърде млад, очаква го колеж и баскетболна кариера. Но най - важното е, че понякога любовта не е достатъчна особено когато става въпрос за създаване на семейство. - казах прегръщайки го и подпирайки брадичка на главата му
- Може би някой ден той наистина ще стане твой баща, само времето ще покаже - допълних целувайки главичката му.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 7:33 pm

Хейли се обърна към Нейтън и му каза,да ги извини,след което Хейли и Джейми излязоха от ресторанта и седнаха на едно диванче.
Хейли започна да говори на мъника,за това,че Нейт е прекалено млад и да не очакваме от него нещо такова,особено в този момент.
Джейми я погледна тъжно.
-Но ти също си млада,защо тогава искаш да съм ти син,ти също искаш да отидеш в колеж. - каза детето и почти щеше да се разплаче,защото не искаше да проваля мечтите на Хейли.Джейми слезе от коленете `и и я погледна със сълзи в очите. - Не искам да преча на мечтите ти,това е много...егои..стично. - продължи,като на последната дума малко се обърна.
После се обърна и се затича към ресторанта.Влезе вътре и намери Нейтън,след което прегърна краката му,понеже до там можеше да достигне,и започна да плаче,но съвсем тихичко.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 7:39 pm

- Моят мина нормално. - повдигнах рамене. Хейли също каза как е минал нейният и каза нещо на Джейми, от което той наистина се зарадва и започна да подскача и пее. Сигурно са и дали попечителството нацяло.. По някое време те се заговориха и излязоха отвън, а аз продължих със пиенето на бирата си. След няколко минути мъника се върна, тичайки и прегърна единия ми крак.
- Хей, какво стана. - попитах, клякайки до него и го прегърнах. Тогава видях, че в очите му има сълзи.
- Сподели, дребен. Какво те натъжи толкова? - попитах дребосъка.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 7:49 pm

- Но аз съм различна от другите, за мен мечтите са много по различни, аз те обичам и не съжалявам дори за една секунда, че те имам - казах, мило, но той продължи да плаче каза, че на иска да пречи на мечтите ми и избяга обратно към ресторанта
- Джейми .... - извиках след него, но той вече се беше мушнал вътре. Въздъхнах тежко, прокарах пръсти през косата си след което ги сложих пред очите си, поех си въздух и се изправих. С бавна крачка влязох в ресторанта и се огледах за малкия, скоро го видях в прегръдките на Нейтън при което тъга и гняв ме обзеха. Тъга, заради случилото се с Нейтън и гняв, че не послушах Люк и по този начин нараних сина си. Джейми беше страдал предостатъчно не исках да страда повече, а точно това направих...
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 7:54 pm

Нейтън приклекна пред Джейми и поиска Джейми да му сподели какво е станало.Детето се замисли за малко и го прецени с поглед,след което започна да говори,като от време на време се задърхваше.
-Хейли вече ми е официялно майка,но нямам баща... - започна детето като от време на време поглеждаше към краката си. - Аз я попитах,кой може да ми стане баща,и тя каза,че не бива да развалям мечтите на другите,и че все още е много рано някой да ми е баща. -продължи,като не разбираше,че предаваше думите на Хейли по - много по - различен начин. - След което `и казах,че не искам да провалям нейните мечти,защото то си е така...и дойдох тук. - завърши малкия си разказ. - Не искам да развалям мечтите на Хейли,нито на който и да било. - След малко Хейли дойде,а когато Джейми я видя избухна в сълзи,и се вкопчи в Нейт,защото го беше много срам от Хейли,но изведнъж го хвана срам и от Нейт и се затича нанякъде.
По едно време се озова пред една тоалетна и влезе вътре.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 8:19 pm

Той ми обясни всичко през сълзи, а аз го изслушах търпеливо, разтривайки успокоително рамото му. След като той свърши започнах да казвам нещо, когато и Хейлс дойде и той се скри в мен, но явно размисли и побягна нанякъде.
- Джейми..- извиках и тръгнахме след него. Видяхме го да влиза в една от тоалетните и се приближихме до вратата.
- Остави на мен. - прошепнах на Хейли и почуках на вратата.
- Джейми, може ли да вляза? Искам да си поговорим малко.. - казах, отваряйки вратата, но подадох само главата си.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 8:25 pm

Отидох при Нейтън и малкия
- Джейми - джам - казах със спокоен глас, той ме погледна после погледна и Нейтън и избяга. Тръгнахме бързо след него, но той се скри в една тоалетна, Нейтън предложи той да говори с него и аз кимнах. Той почука на вратата и показа глава, след което влезе, а аз седнах отпред облягайки глава на стената и чакайки търпеливо какво ще се случи. Сърцето ми биеше като лудо, а стомахът ми се беше свил, но трябваше да бъда търпелива
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 8:27 pm

Тогава Нейтън се подаде и поиска да говори с него.
-Не,не трябва да говоря с никого,в момента съм наказан и няма да изляза от тук,докато не ми мине пробния период. - каза детето с делови тон,след което се обърна с гръб към Нейтън и вдигна ръцете си. - Много ме е срам,ако искаш ме накажи,или ме набии свикнал съм. - каза детето и се подготви за бой,понеже беше свикнал да го бият,когато беше сгрешил в нещо.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 8:39 pm

Шмугнах се вътре и го взех на ръце, оставяйки го да седне на плота до мивката.
- Джейми...какво говориш? Никой няма да те бие, обещавам. - отвърнах с усмивка, подпирайки се до него.
- Не бива да се чувстваш виновен за всичко, вината не е в теб. Все някой ден ще имаш баща...Някого, когото да уважава и обича майка ти и да се грижи за теб както трябва. А за тези неща лично ще следя аз. - побутнах го леко и се засмях.
- Спокойно, не е нужно да бързаш. Не си провалил мечтите на Хейлс, напротив...Тя бе толкова разтревожена, че няма да те получи, че сега сигурно е на седмото небе. Всичко с времето си, всичко ще се нареди, ще видиш. Сега просто се радвай, че имаш страхотна законна майка. В допълнение с нея получаваш мен, чичо ти Люк и леля Брук, както и още много други приятели, които те обичат и няма да позволят нищо лошо да ти се случи. - усмихнах му се, закачайки го по нослето.
- А сега какво ще кажеш да отидем при мама и да продължим партито, а някой друг път ще мислим по този въпрос? - попитах го и той се съгласи. Обърсах сълзите от лицето му и го свалих от плота, хващайки го за ръка. Излязохме навън и той отиде при Хейлс, прегръщайки я.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 9:19 pm

Двамата постояха в тоалетната известно време и аз бях започнала да се отчайвам когато вратата най - накрая се отвори и те излязоха хванати за ръка. Малкия изтича при мен и ме прегърна, а аз на свой ред го притиснах към себе си, целунах го по главичката
- Благодаря - казах на Нейтън само с устни и леко му се усмихнах. Все още се чувствах неудобно от близостта му, едновременно да бъде толкова близо до мен, да усещам аромата на парфюма му, да виждам усмивката му и същевременно да си спомням, че не е мой и как ме нарани. Беше мъчително, но трябваше да се държа заради Джейми, мъника наистина много се бе привързал към него и го възприемаше за свой баща, така че не можех, нямах правото да го разделям от него колкото и болка да ми коства това. Изправих се и тримата се върнахме в ресторанта, Джейми видя няколко деца от класа си с които явно беше в добри отношения и отиде да танцува с тях, а аз се отправих към масата с напитките за чаша пунш.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 2:37 pm

Нейт успя да накара Джейми да се съгласи.Детето искаше да бъде спокоен и всичко да е наред,но това щеше да стане много бавно и много трудно,защото детето беше свикнало с лошите неща.
След като излязоха от тоалетната,Джейми прегърна Хейли,след което тримата се върнаха на партито.
Джейми видя едни деца от неговия клас и отиде при тях.Всички започнаха да танцуват,като Джейми от време на време поглеждаше към Нейтън и Хейли - Те стояха един до друг и мълчаха.
"Моля ви,заговорете се" - помисли си детето и продължи да танцува.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 4:04 pm

След като влязохме в залата Джейми отиде при неговите връстници, а Хейлс се запъти към масата с питиетата. Загледах се след нея и когато видях, че тя остана сама реших, че това е подходящ момент за разговор. Тръгнах след нея и когато се приближих проговорих.
- Не знам, как го е третирала баба му и родителите му, но не мисля, че са полагали особени грижи за него..- започнах небрежно.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 4:21 pm

Налях си пунш и тръгнах да отпивам когато чух гласа на Нейтън зад себе си, преглътнах и се обърнах към него.
- Мисля, че са го били и малтретирали - казах тъжно гледайки как мъника се забавлява
- Вече няма да успеят да го наранят, отсега нататък той ще расте щастлив и заобиколен от любов както е редно - казах и се усмихнах нежно
- Нейтън / Хейли - казахме едновременно и се засмяхме, той каза да говоря първа
- Той държи на теб наистина много - започнах аз все още гледайки малкия
- Обещай ми, че каквото и да се случи с нас, никога няма да го разочароваш и изоставиш, страдал е прекалено много, моля те. - казах, но този път допуснах грешката да го погледна в очите... Сърцето ми се сви, стомахът ми се преобърна и сякаш хиляди пеперуди запърхаха в него, това се случваше всеки път когато го погледнех и въпреки всичко той все още ми действаше по същия начин както първият път когато го видях. Всъщност когато видях онзи Нейтън в който се влюбих, онзи различния, не играча, баскетболиста Нейтън, а онзи мил и внимателен Нейтън
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 5:55 pm

- Точно така. - съгласих се, когато тя каза, че Джейми ще е обграден само от любов.
- Хейли..- започнах аз, но тя също каза моето име и я оставих да говори първа. Тя ме накара да обещая, че няма да изоставям Джейми, а аз се усмихнах леко.
- Разбира се, Обещавам. - отвърнах и кимнах.
- Аз искам да поговорим по друг въпрос... - започнах неуверено и я погледнах в очите.
- Хейлс, знам, какво видя, но вече ти обясних... Нищо не съм правил със Сандра, защо не искаш да ми повярваш..- продължих, приближавайки се несъзнателно към нея.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 6:20 pm

Той обеща и се усмихна леко, а моите очи останаха в плен на неговите. Не можех да помръдна, не можех да отместя поглед, бях като омагьосана. Нейтън се опита да ми обясни отново за случката в салона
- Вярвам ти просто..... - замлъкнах не бях сигурна как точно да го обясня, беше ми трудно да повярвам, че съм му достатъчна, че една обикновена учителка като мен ще му е достатъчна, че няма да търси в другите момичета това което аз не мога да му дам. Може би просто не разбирах защо ме обича, ако наистина ме обичаше...
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 7:06 pm

- Просто не си търси оправдания..- усмихнах се леко, когато видях колебанието в очите й. Поддаваше се, което беше в голям мой плюс.
- Просто приеми, че съм само за теб. - допълних, навеждайки се към нея с по- голяма усмивка и долепих устни до нейните, възпирайки думите, които щеше да каже със сладка целувка.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 7:17 pm

Дали беше прав? Дали наистина си търсех оправдания? Но той не ми остави време да се замисля над тези въпроси тъй като прекъсна мислите ми с целувка. Лека, нежна и кратка целувка, но беше достатъчна, за да ми се подкосят краката, сърцето ми да забие като крила на колибри
- Не биваше да го правиш Нейтън ... - прошепнах тихо докато повдигнах бритона си с ръка, той отвърна, че го е искал, погледнах го въздъхнах и се хвърлих на врата му обгръщайки шията му с ръце и сливайки устните ни в дълга и страстна целувка.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 7:26 pm

След като една хубава песен свърши,Джейми реши да поговори с отговорника на музиката.Детето отиде при него и започна да го моли да му пусне E.t на Katy Perry,но той не искаше.Джейми дълго време се опитваше да го накара да я пусне,или пък да го издебне и да пусне песента,но след като се отказа,детето седна на едно столче и погледна към Хейли и Нейтън,които си говореха.
По едно време Нейтън я целуна.
"Тя ще се вбеси" - помисли си Джейми,но за негова изненада,тя не се вбеси,напротив тя също го целуна.
Очите на Джейми се разшириха и той тръгна към тях,наистина радостен,защото знаеше,че те се обичат.Но по едно време спря.Застана на две крачки от тях и ги загледа.Те не го виждаха,детето ги погледна.
Не искаше да ги прекъсва.Джейми вече разбираше,че е доста нахален.Той си знаеше,че е много приятески настроен,но неговото минаваше всякакви граници.Където имаше парти,Джейми беше там.Когато се случеше нещо,Джейми беше там.
Мъничето се намръщи леко,защото винаги се бъркаше на хората и не ги оставяше да се забавляват.Затова ли неговите родители не го искаха вече?
Детето се обърна и се върна на столчето си,но този път се усмихна,защото не искаше да тормози Хейли и Нейт със своите драми,отново.Момчето се обърна към масата и си взе един пушн,след което се върна при DJ-я и го заплаши,че ще разлее пунша,ако не му пусне песента.
Мъника се сепна и остави човека намира,върна се на стола си и започна да се пита,в какво се превръща.Детето беше наистина объркано,но знаеше едно - Сега щеше да се забавлява,и нямаше да пречи на никого,да се забавлява.
Момчето се огледа и отново погледна към Нейтън и Хейли.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 8:31 pm

- Не биваше да го правиш Нейтън ... - каза тя, но и двамата знаехме, че беше възможно най- правилното нещо.
- Но аз го исках! - отвърнах уверено и преди да се усетя устните ни отново се движеха заедно, но този път по- задълбочено и страстно. Плъзнах ръка по талията й, придърпвайки я към себе си, а другата ръка поставих на лицето й. Определено нещата се развиваха положително.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 8:41 pm

Той ме притегли към себе си, а аз се притиснах близо до него. Чувствах се сякаш близостта ни не е достатъчна, сякаш бяхме разделени с години, а не няколко дни и сега искахме да наваксаме. Продължихме целувката още известно време, но накрая трябваше да се разделим за да си поемем дъх. Огледах се набързо Джейми все още беше със връстниците си и изглежда се забавляваше, което наистина ме успокои след което отново погледнах Нейт
- Хмм казах ли ти, че изглеждаш страхотно? - попитах небрежно и леко се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 1:32 pm

Chuck Bass написа:
- Не помниш? - попитах и се засмях.
- О, моля те, беше готова и със зъби да ми разкъсаш дрехите, ако ставаше по- бързо. - казах, притискайки я към себе си, докато танцувахме.
- Но пък винаги може да се припомни...- повдигнах рамене и отново я завъртях.
- Да ти се играе билярд случайно? - подметнах и се разсмях отново.

- Честно казано бих пропуснала билярда.. - засмях се и отново поставих ръцете си на раменете му.
- Следващият път аз избирам мястото.. - подхвърлих и се приближих още повече към него. - Нали нямаше да идваш на партито? - повдигнах вежда. Вече ни деляха само сантиметри и за мое щастие ужасно силната музика не позволяваше на Чък да чуе неравномерното ми дишане.. - Какво промени мнението ти? - попитах с усмивка и го хванах за ръката. Двамата тръгнахме нагоре и когато най - после стигнахме до последния етаж отворих вратата, водеща към покрива и се облегнах на парапета, заглеждайки се в разкрилата се пред нас гледка..
Всички минаващи коли и всички светлини от нощните лампи, от сградите и от заведенията и всички останали нормални за града атракции образуваха страхотна феерия, която се съчетаваше идеално с вече притихналият и едва доловим шум на музиката и лекият вятър, галещ леко настръхналата ми кожа.
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Ресторантът на първият етаж  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ресторантът на първият етаж
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Кафенето на третият етаж
» Ресторантът
» Ресторантът

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Hotels :: Hotel "Empire"-
Идете на: