Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
James-Scott's house - Page 4 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" James-Scott's house - Page 4 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
James-Scott's house - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
James-Scott's house - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
James-Scott's house - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
James-Scott's house - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
James-Scott's house - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
James-Scott's house - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
James-Scott's house - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
James-Scott's house - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
James-Scott's house - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
James-Scott's house - Page 4 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 4 I_voting_barJames-Scott's house - Page 4 I_vote_rcap 
Haley James Scott
James-Scott's house - Page 4 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 4 I_voting_barJames-Scott's house - Page 4 I_vote_rcap 
James Collins
James-Scott's house - Page 4 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 4 I_voting_barJames-Scott's house - Page 4 I_vote_rcap 
Lucas Scott
James-Scott's house - Page 4 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 4 I_voting_barJames-Scott's house - Page 4 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
James-Scott's house - Page 4 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 4 I_voting_barJames-Scott's house - Page 4 I_vote_rcap 
Nathan Scott
James-Scott's house - Page 4 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 4 I_voting_barJames-Scott's house - Page 4 I_vote_rcap 
Катрин ♥
James-Scott's house - Page 4 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 4 I_voting_barJames-Scott's house - Page 4 I_vote_rcap 
Dean Winchester
James-Scott's house - Page 4 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 4 I_voting_barJames-Scott's house - Page 4 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
James-Scott's house - Page 4 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 4 I_voting_barJames-Scott's house - Page 4 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
James-Scott's house - Page 4 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 4 I_voting_barJames-Scott's house - Page 4 I_vote_rcap 
Часовник

 

 James-Scott's house

Go down 
+4
Nathan Scott
Сия Милано
Lucas Scott
Haley James Scott
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

James-Scott's house - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 12:18 pm

След като Браян ме намери на онова място ме заведе вкъщи, а там всички започнаха да ме прегръщат и целуват. Мама дойде и аз се сгуших в нея, а след малко от другата страна се появи и Нейт който н гушна и двамата. Той ме вдигна на ръце и се качихме в моята стая. Изтичах в банята изкъпах се, измих си зъбите, облякох си пижамката и се върнах в стаята скачайки в леглото. Мама легна от едната ми страна, а Нейт от другата и не след дълго заспах. По някое време се събудих, навън беше тъмно и валеше, измъканх се от леглото и изтичах в стаята на мама, отворих леко вратата, а те двамата спинкаха. Промъкнах се тихо и се покатерих на леглото, настанявайки се между тях и отново заспах.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 12:23 pm

Нейт ми обеща да ме събуди преди да излезе и малко след това заспах. По някое време чух гръмотевици, но си помислих, че е от съня ми, но усетих леглото да се поклаща и отворих леко очи. Видях Джейми да се качва на леглото и се отдръпнах малко от Нейт за да му направя място да легне между нас, целунах го по главичката прегърнах ги и двамата и отново заспах.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 4 I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 11:54 am

На сутринта се събудих и погледнах Хейлс. Усмихнах се леко и се надигнах, за да я целуна, когато усетих някой друг при нас. Погледнах надолу и видях Джейми сгушен между нас. Подсмихнах се и се изправих възможно най- леко, за да не ги събудя. Взех си душ, облякох се и отидох до Хейли. Целунах я по челото, нослето, брадичката и накрая устните и тя ми отвърна.
- Аз тръгвам, любов. Люк ни е звънял, така че явно само вас чакат. - засмях се тихо.
- Ще се видим след малко. - допълних, целунах я отново и тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 4 I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:49 pm

По някое време усетих устните на Нейт по лицето си, усмихнах се леко и отвърнах на целувката му когато стигна до устните ми.
- Да, добре след малко може би - казах разсмивайки се и след като той излезе се обърнах на другата страна продължавайки съня си. Но след малко телефона ми отново се разписка, изпуфках и се размърдах.
- Хей Джейми джам време е за ставане - казах на ухото на малкия галейки го по главата и след малко той се размърда.
- Отиди да се оправиш, че чичо ти ни другите ни чакат в лунапарка - казах целувайки го по челото, той ме прегърна и се затича към стаята си. Аз влязох в банята, взех си бърз душ, преоблякох се и слязох в кухнята направих сандвичи и след малко сладура слезе, взехме сандвичите и тръгнахме към лунапарка, като по пътя закусихме.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Sponsored content





James-Scott's house - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
James-Scott's house
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» James-Scott's house
» James Lucas Joy
» Layla Feel James

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: