Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
James-Scott's house - Page 2 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" James-Scott's house - Page 2 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
James-Scott's house - Page 2 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 2 I_voting_barJames-Scott's house - Page 2 I_vote_rcap 
Haley James Scott
James-Scott's house - Page 2 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 2 I_voting_barJames-Scott's house - Page 2 I_vote_rcap 
James Collins
James-Scott's house - Page 2 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 2 I_voting_barJames-Scott's house - Page 2 I_vote_rcap 
Lucas Scott
James-Scott's house - Page 2 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 2 I_voting_barJames-Scott's house - Page 2 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
James-Scott's house - Page 2 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 2 I_voting_barJames-Scott's house - Page 2 I_vote_rcap 
Nathan Scott
James-Scott's house - Page 2 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 2 I_voting_barJames-Scott's house - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин ♥
James-Scott's house - Page 2 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 2 I_voting_barJames-Scott's house - Page 2 I_vote_rcap 
Dean Winchester
James-Scott's house - Page 2 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 2 I_voting_barJames-Scott's house - Page 2 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
James-Scott's house - Page 2 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 2 I_voting_barJames-Scott's house - Page 2 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
James-Scott's house - Page 2 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 2 I_voting_barJames-Scott's house - Page 2 I_vote_rcap 
Часовник

 

 James-Scott's house

Go down 
+4
Nathan Scott
Сия Милано
Lucas Scott
Haley James Scott
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 12:24 pm

Доведох Джейми в къщата на Хейли, всички се зарадваха когато го видяха и ми благодариха, че съм го спасил. Усмихнах се леко, аз не бях герои просто загрижен приятел и добър полицай. Хейлс, Нейт и Джейми се качиха нагоре, а останалите влязохме и се настанихма в дневната. Разказах им всичко което се случи, след което Брук и Люк отидоха да приготвят нещо за хапване.
- Как е Джени? Спи ли? - попитах Пейтън поглеждайки я докато свалях бронираната жилетка.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 12:56 pm

-Да, спи.-отговорих тихо и се усмихнах.-А ти, сигурен ли си, че трябва да живеем с теб? Все пак си полицай, може да си изморен, когато се прибираш,а Джени е толкова енергична...-въздъхнах.-Ще ти пречи да спиш или каквото и да е.
Не знаех как ще започне да реагира, когато Джени му пречи да прави каквото и да е, просто не исках да му пречим.
Върнете се в началото Go down
Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Jenny Sawyer


Брой мнения : 33
Reputation : 0
Join date : 12.06.2011

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 1:18 pm

След като си направихме една дълга разходка из града и из много магазини аз се сдобих с нови рокли и обувки и панделки, което ми харесваше много. По някое време ми се приспа и мама ме заведе в къщата, където живееха многото хора. Легнах на леглото, където спинках снощи и си поспах добре. Тук, в този град започваше да ми харесва. Имах си нов приятел - Джейми, както и две лели, двама чичовци и нов тати.
Няколко часа по- късно вече се събудих. Прозях се и се протегнах и слязох от леглото. На вън беше тъмно, затова реших да потърся мама по- бързо. Измъкнах се от стаята сънена с полу отворени очи, прозявайки се по пътя и слязох надолу. Когато отидох в хола видях Браян там. Усмихнах му се и отидох до него да го прегърна.
Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 1:38 pm

- Не съм казал, че трябва, а че искам да живеете с мен. И не няма никакъв проблем, научил съм се да спя във всякакви ситуации. И аз не съм полицай, а специален агент на ФБР има огромна разлика. - допълних усмихвайки се леко.
- Ще се кача да си събера нещата, - допълних качвайки се нагоре. Събрах всичко което беше тук, което да призная не беше кой знае колко много. Макар, че с Хейлс живеехем заедно 3 години тук бях донесъл само няколко куфара с дрехи, нищо друго. Така че след около 10 минути бях готов и смъкнах куфарите надолу и ги оставих до вратата, след което се върнах обратно в дневната.Тъкмо бях седнал когато се появи Джени
- Здравей красавице, наспинка ли се? - попитах прегръщайки я е я целунах по главичката
Върнете се в началото Go down
Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Jenny Sawyer


Брой мнения : 33
Reputation : 0
Join date : 12.06.2011

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 1:57 pm

Той ме вдигна и аз се настаних в скута му, усмихвайки се срамежливо. Тогава видях мама на дивана.
- Здравей. - отвърнах му и показах трапчинки.
- Здрасти мамо. - усмихнах й се широко и й помахах, но после прегърнах пак Брайън. Не ми се ставаше още от тук.
- Мама и леля Хейли и леля Брук ми купиха нови рокли. - похвалих му се, доволна от факта. - Но после ще ти ги покажа, защото са горе. - допълних и се прозях отново. Сгуших се в него, засмуквайки палеца си, когато видях нещо под ръката му.
- Какво е това? - попитах любопитно протягайки се към металното нещо, което висеше от там.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 2:05 pm

-Това е пистолет, който никога, ама никога не трябва да пипаш!-говорех спокойно, но с нотка на заповед.-Може да направиш много лоши неща, ако го пипаш - на себе си, и на другите, които са с теб. Затова просто никога не го пипай.-усмихнах се и погледнах Браян.-И ти и кажи, ти знаеш повече за тези неща и може би, теб ще послуша повече.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 2:06 pm

- Това е да, нали? - попитах обнадежден, след като ми отвърна, че ме обича и се усмихнах широко. Тя кимна, а аз я целунах продължително. Останахме така известно време, докато Брук не нахлу в стаята, за да ни вика на вечеря. Засмях се и погледнах към Хейли.
- Той ще бъде добре за няколко минути. - казах тихо и двамата станахме. Сложих ръка на кръста й и излязохме от стаята. След като затворихме вратата я целунах силно и продължително, повдигайки я от земята и я завъртях, но Брук ни скастри отново и слязохме надолу.
Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 2:11 pm

- Ще се радвам да ги видя, добре ли си прекара? - попитах и отново я целунах по главичката. След това тя видя пистолета ми, Пейтън ѝ обясни, че не трябва да го пипа, а аз я погледнах с лека усмивка
- Това е нещо което е много опасно за малките сладки принцеси като теб. Така че ми обещай, че няма да го пипаш - казах нежно, без да заплашвам или заповпдвам. Едва ли щеше да се наложи да го правя защото винаги го затварях в сейфа, но все пка трябваше да бъда сигурен, че няма да го направи за всеки случай.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 2:20 pm

Той ме попита дали това е да, а аз кимнах усмихвайки се, той ме целуна продължително, но преди да успеем да си кажем каквото и да е друго Брук влезе за да ни повика на вечеря. Станахме от леглото, завих добре малкия, целунах го по челото и излязохме от стаята. При което Нейт ме целуна отново, този път повдигайки ме и завъртайки ме около себе си. Изкикотих се и отвърнах на целувката му, но Брук се прокалшля и ние тръгнахме смирено надолу. Влязохме в дневната настанявайки се на своите места на масата.
- Благодаря отново Браян, задължена съм ти - казах усмихвайки му се мило.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 11:05 am

След като наредихме масата изтичах нагоре и отворих стаята на Джейми, а там Нейтън и Хейлс пак се целуваха. Изгледах ги неодобрително с поглед " Стига бе, детето е при вас! " и ги смъмрих бързо да слизат надолу. След като излязоха отново се залепиха един за друг. Въздъхнах и се обърнах към тях.
- Кхъм! - прочистих си гърлото, намеквайки им да спрат и те слязоха най- накрая с мен надолу.
- Влюбени тийнове такива. - подметнах и им се изплезих, след което отидох в хола. Там бяха Джени, Брайън и Пи.
- Я виж ти, кой се събудил. - усмихнах се на малката принцеска, която беше сгушена в Браян. Очевидно се разбираха доста добре, макар Пейтън да недоволства.
- Хайде на масата, сладури. - повиках ги и всички отидохме в трапезарията.
Върнете се в началото Go down
Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Jenny Sawyer


Брой мнения : 33
Reputation : 0
Join date : 12.06.2011

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 11:19 am

Оу...значи това било пистолет. И двамата ми забраниха да го пипам и аз кимнах.
- Добре, обещавам. - потвърдих с ангелска усмивка и тогава на вратата се появи леля Брук, викайки ни за вечеря.
- Здрастии..- помахах й и се изправих. Скочих от скута на Браян и отидох до мама. Хванах я за ръката и двете тръгнахме към масата, откъдето идваше вкусната миризма, а аз да си призная бях гладна.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 11:30 am

- Ей, ужасен човек си, обаче. - обърнах се към Брук, докато все още държах Хейли и я пуснах на земята, а червенокоската ми се изплези и заподскача по стълбите надолу. Засмях се и поклатих глава и двамата с Хейлс се отправихме надолу, като не я пусках много далеч от мен. Седнахме на масата и след малко дойдоха Брайън, Пейтън и Джени.
- Аз пък искам момиче, не момче..- прошепнах тихо на ухото на Хейли и тя се изкикоти, а двамата си разменихме заговорнически погледи. Странно как преди няколко дена стоях на същата маса и гледах Хейлс в ръцете на друг, но сега си беше само моя и нямаше да променя това.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 11:40 am

Брук доста бързо ни събра всички на масата, отворих виното и налях на всички, а на малката принцеса дадох сокче със сламка. Нейтън се прошепна нещо на Хейлс и тя се изкикоти
- Хей вие двамата какво заговорничете? - попитах любопитно поглеждайки ги. Изглеждаха много по - спокойни и някак доста щастливи, погледнах Хейлс в очите, а те блестяха
- Хейлс криеш ли нещо от нас? - попитах подозрително.
Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 11:49 am

Брук дойде и ни извика за вечеря, а Джени побърза да отиде към трапезарията. Настанихме се на голямата маса, а Джени беше между Пейтън и мен. Взех приборите ѝ и нарязах спагетите, за да може и сама да се храни. Не знаех дали е свикнала да се храни сама или Пейтън все още я хранеше. Хейлс за пореден път ми блгодари, а аз ѝ се усмихнах
- Няма за какво, радвам се, че стигнах до него на време. Изглеждате по - спокойни, как е малкия? - попитах отпивайки от водата.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 12:04 pm

Нейт прошепна, че иска момиченце, а аз останах малко изненадана, бяхме заедно от по - малко от седмица и сгодени едва от половин час, а той вече говореше за наше дете. И макар да ме изненада идеята ми хареса адски много.
- Аз също - отвърнах и го целунах по бузата, когато Люк попита какво си заговорничим, а ние се спогледахме заговорнически, след което ме попита дали крия нещо.
- Нем, абсолютно нищо - отвърнах усмихвайки се невинно. Браян попита как е малкия
- Добре е изкъпа се и заспа почти на мига. А ти малка принцесо как се чувстваш? Хареса ли ти разходката и това което ти купихме? - попитах усмихвайки ѝ се.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Jenny Sawyer


Брой мнения : 33
Reputation : 0
Join date : 12.06.2011

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 4:02 pm

Настанихме се на масата и веднага започнахме да ядем. Мама искаше да ми помогне, но я уверих, че ще се справя. А и Браян се погрижи за спагетите ми, така че сега бяха малки. Изправих се на стола, тъй като не стигах особено много масата и започнах да се храня. По средата вече бях оцапана до лактите, плюс цялото ми лице, но беше вкусно. По някое време леля Хейли ме пита дали ми са харесали нещата.
- Да, много. Особено роклите! Толкова са много и толкова хубави. Благодаря и на трите ви. - отвърнах и се ухилих, след което продължих да ям.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 7:03 pm

- Спри да се правиш на детектив и ги остави да си се радват. Аз вече пробвах да ги отлепя, но не подейства особено. - засмях се и сръчках Люк, след което започнахме да се храним. Хейлс попита дали на Дженифър са и харесали нещата и тя отговори, че роклите са и любимите.
- Обичам това момиче. - казах убедена в думите си и се засмяхме. - Имам големи планове за теб, мъник. - допълних и и пратих въздушна целувка, след което отпих от виното си.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 7:11 pm

Хейлс заяви, че не крие нищо, а аз повдигнах вежда. Брук ме сръга карайки ме да ги оставя намира
- Добре, добре - казах вдигайки защитнически ръце.
- Хей малка сладурано какво ще кажеш утре да се разходим из лунапарка? Ще вземе и Джейми и съм сигурен, че татко ти ще успее да се измъкне от работа и ще дойде с нас. Нали Браян - попитах поглеждайки го, а той кимна в съгласие.
Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 7:18 pm

- Принцесата обеща, че ще ми покаже роклите които сте ѝ купили, нали така принцесо - попитах навеждайки се към нея.
- Татко ти обещава, че ще ти купи колкото искаш рокли и всичките ще са като за принцеса - обещах усмихвайки се. Люк предложи утре да отидем в лунапарка, а на мен ми се стори добра идея особено след днешния ден.
- Да разбира се, ще се освободя - усмихнах се и отпих от виното.
Върнете се в началото Go down
Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Jenny Sawyer


Брой мнения : 33
Reputation : 0
Join date : 12.06.2011

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 7:27 pm

Усмихнах се широко на леля Брук и привърших със яденето. Взех салфетка и изчистих лицето и ръчичките си, след което взех сокчето в ръце и седнах на стола. Чичо Люк предложи да отидем в лунапарка.
- Съгласна съмм! - не знаех какво точно е това, но звучеше забавно, а и Браян обеща да дойде. Той допълни за роклите, че ще ми купи колкото искам, а аз се усмихнах широко. Оставих сокчето и се изправих на стола. Прегърнах го и го целунах по бузата, след което пак седнах доволна, че се преместихме тук.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 7:29 pm

Малката каза, че роклите са ѝ харесали най - много, а аз се усмихнах
- Радвам се сладур - казах когато чух Брук да заявява, че харесва мъника, погледнах към нея с широка усмивка
- Хей Люк чу ли помисли по въпроса, вече ви е време за дете, даже позакъсняхте малко - казах, всички избухнаха в смях, а аз се скрих зад Нейт в случай, че някой от тях реши да ме замери с нещо.
- И между другото съм напълно съгласна за лунапарка - добавих и отново се скрих
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 8:40 pm

Брайън приличаше на омагьосан от мъника. Тя буквално го въртеше между малките си пръстчета, но кой не би. Тя бе очарователна, макар да беше с нас от два дни. По някое време Хейлс подметна...Не, направо си каза, че и на нас ни е време за деца. Погледнах я с присвити очи, а тя се скри зад Нейт.
- Ей, ама все ти върви да си надалеч от мен... Вече ще се старая все до тебе да стоя, любов моя. - усмихнах се саркастично и й пратих целувка по въздуха.
- И вместо да ми даваш съвети на мен вие се заемайте с ваше дете, защото Джейми е самотен. - засмях се и ги погледнах отново.
Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 8:51 pm

Мъника се зарадва на идеята за лунапарка, макар да не бпх особено сигурен, че знае какво точно е лунапарк. А когато и обещах да ѝ купя още рокли тя се изправи прегърна ме и ме целуна, а аз се усмиханх широко. Хейлс заяви на Брук и Люк, че им е време за дете, а ние се разсмпхме, но на Брук и Люк не им хареса особено идеята. Оставих ги да се разберат, а аз се обърнах към малката
- Имам още една изненада за теб, принцесо - казах вземайки малката и я поставих в скута си, тя полюбопитства да разбере каква, а аз се наведох към ухото ѝ
- Вече ще си имаш собствена стая и тя е готова - прошепнах близо до ухото ѝ и се отдръпнах очаквайки реакцията ѝ.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm

Хейли намекна на червенокоската и брат ми, че е време да имат деца, а ние се засмяхме.
- Права е, всички си имаме по един мъник, само вие се бавите. - засмях се отново, а Брук ни погледна страшно и каза, че Хейлс е голяма късметлийка все да е далеч от нея.
- Имаш нужда от нас, не ни убивай! - вдигнах защитнически ръце и се облегнах назад, прегръщайки Хейлс.
Върнете се в началото Go down
Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Jenny Sawyer


Брой мнения : 33
Reputation : 0
Join date : 12.06.2011

James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:09 pm

Браян каза, че има още една изненада за мен и аз се изправих протягайки се към него с любопитен поглед. Той ме взе и ми каза на ухо, че стаята ми е готова.
Усмихнах се широко и го погледнах.
- Наистина ли? - попитах развълнувано и той кимна, а аз подскочих и го прегърнах отново.
- Ти си върха! - казах весело и се обърнах към мама.
- Мамо, хайде да се прибираме. Ама бързо! - казах нетърпеливо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





James-Scott's house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
James-Scott's house
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» James-Scott's house
» James Lucas Joy
» Layla Feel James

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: