Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
През тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката"
Latest topics
» Only mine <3
Пон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Сря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Сря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Пет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Вто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Пет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Пет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Пет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Пет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано

Haley James Scott

James Collins

Lucas Scott

Blair Woldorf

Nathan Scott

Катрин ♥

Dean Winchester

Вероника Мейсън

Jamie Lucas Scott

Часовник

Share | 

James-Scott's house

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider

Брой мнения : 69

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Пон Юни 20, 2011 12:24 pm

Доведох Джейми в къщата на Хейли, всички се зарадваха когато го видяха и ми благодариха, че съм го спасил. Усмихнах се леко, аз не бях герои просто загрижен приятел и добър полицай. Хейлс, Нейт и Джейми се качиха нагоре, а останалите влязохме и се настанихма в дневната. Разказах им всичко което се случи, след което Брук и Люк отидоха да приготвят нещо за хапване.
- Как е Джени? Спи ли? - попитах Пейтън поглеждайки я докато свалях бронираната жилетка.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider

Брой мнения : 197

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Пон Юни 20, 2011 12:56 pm

-Да, спи.-отговорих тихо и се усмихнах.-А ти, сигурен ли си, че трябва да живеем с теб? Все пак си полицай, може да си изморен, когато се прибираш,а Джени е толкова енергична...-въздъхнах.-Ще ти пречи да спиш или каквото и да е.
Не знаех как ще започне да реагира, когато Джени му пречи да прави каквото и да е, просто не исках да му пречим.
Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider

Брой мнения : 33

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Пон Юни 20, 2011 1:18 pm

След като си направихме една дълга разходка из града и из много магазини аз се сдобих с нови рокли и обувки и панделки, което ми харесваше много. По някое време ми се приспа и мама ме заведе в къщата, където живееха многото хора. Легнах на леглото, където спинках снощи и си поспах добре. Тук, в този град започваше да ми харесва. Имах си нов приятел - Джейми, както и две лели, двама чичовци и нов тати.
Няколко часа по- късно вече се събудих. Прозях се и се протегнах и слязох от леглото. На вън беше тъмно, затова реших да потърся мама по- бързо. Измъкнах се от стаята сънена с полу отворени очи, прозявайки се по пътя и слязох надолу. Когато отидох в хола видях Браян там. Усмихнах му се и отидох до него да го прегърна.
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Пон Юни 20, 2011 1:38 pm

- Не съм казал, че трябва, а че искам да живеете с мен. И не няма никакъв проблем, научил съм се да спя във всякакви ситуации. И аз не съм полицай, а специален агент на ФБР има огромна разлика. - допълних усмихвайки се леко.
- Ще се кача да си събера нещата, - допълних качвайки се нагоре. Събрах всичко което беше тук, което да призная не беше кой знае колко много. Макар, че с Хейлс живеехем заедно 3 години тук бях донесъл само няколко куфара с дрехи, нищо друго. Така че след около 10 минути бях готов и смъкнах куфарите надолу и ги оставих до вратата, след което се върнах обратно в дневната.Тъкмо бях седнал когато се появи Джени
- Здравей красавице, наспинка ли се? - попитах прегръщайки я е я целунах по главичката
Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Пон Юни 20, 2011 1:57 pm

Той ме вдигна и аз се настаних в скута му, усмихвайки се срамежливо. Тогава видях мама на дивана.
- Здравей. - отвърнах му и показах трапчинки.
- Здрасти мамо. - усмихнах й се широко и й помахах, но после прегърнах пак Брайън. Не ми се ставаше още от тук.
- Мама и леля Хейли и леля Брук ми купиха нови рокли. - похвалих му се, доволна от факта. - Но после ще ти ги покажа, защото са горе. - допълних и се прозях отново. Сгуших се в него, засмуквайки палеца си, когато видях нещо под ръката му.
- Какво е това? - попитах любопитно протягайки се към металното нещо, което висеше от там.
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider

Брой мнения : 197

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Пон Юни 20, 2011 2:05 pm

-Това е пистолет, който никога, ама никога не трябва да пипаш!-говорех спокойно, но с нотка на заповед.-Може да направиш много лоши неща, ако го пипаш - на себе си, и на другите, които са с теб. Затова просто никога не го пипай.-усмихнах се и погледнах Браян.-И ти и кажи, ти знаеш повече за тези неща и може би, теб ще послуша повече.
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Брой мнения : 356

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Пон Юни 20, 2011 2:06 pm

- Това е да, нали? - попитах обнадежден, след като ми отвърна, че ме обича и се усмихнах широко. Тя кимна, а аз я целунах продължително. Останахме така известно време, докато Брук не нахлу в стаята, за да ни вика на вечеря. Засмях се и погледнах към Хейли.
- Той ще бъде добре за няколко минути. - казах тихо и двамата станахме. Сложих ръка на кръста й и излязохме от стаята. След като затворихме вратата я целунах силно и продължително, повдигайки я от земята и я завъртях, но Брук ни скастри отново и слязохме надолу.
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Пон Юни 20, 2011 2:11 pm

- Ще се радвам да ги видя, добре ли си прекара? - попитах и отново я целунах по главичката. След това тя видя пистолета ми, Пейтън ѝ обясни, че не трябва да го пипа, а аз я погледнах с лека усмивка
- Това е нещо което е много опасно за малките сладки принцеси като теб. Така че ми обещай, че няма да го пипаш - казах нежно, без да заплашвам или заповпдвам. Едва ли щеше да се наложи да го правя защото винаги го затварях в сейфа, но все пка трябваше да бъда сигурен, че няма да го направи за всеки случай.
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator

Брой мнения : 808
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Пон Юни 20, 2011 2:20 pm

Той ме попита дали това е да, а аз кимнах усмихвайки се, той ме целуна продължително, но преди да успеем да си кажем каквото и да е друго Брук влезе за да ни повика на вечеря. Станахме от леглото, завих добре малкия, целунах го по челото и излязохме от стаята. При което Нейт ме целуна отново, този път повдигайки ме и завъртайки ме около себе си. Изкикотих се и отвърнах на целувката му, но Брук се прокалшля и ние тръгнахме смирено надолу. Влязохме в дневната настанявайки се на своите места на масата.
- Благодаря отново Браян, задължена съм ти - казах усмихвайки му се мило.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

heartpump Always & Foreverheartpump

http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Брой мнения : 1035

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Вто Юни 21, 2011 11:05 am

След като наредихме масата изтичах нагоре и отворих стаята на Джейми, а там Нейтън и Хейлс пак се целуваха. Изгледах ги неодобрително с поглед " Стига бе, детето е при вас! " и ги смъмрих бързо да слизат надолу. След като излязоха отново се залепиха един за друг. Въздъхнах и се обърнах към тях.
- Кхъм! - прочистих си гърлото, намеквайки им да спрат и те слязоха най- накрая с мен надолу.
- Влюбени тийнове такива. - подметнах и им се изплезих, след което отидох в хола. Там бяха Джени, Брайън и Пи.
- Я виж ти, кой се събудил. - усмихнах се на малката принцеска, която беше сгушена в Браян. Очевидно се разбираха доста добре, макар Пейтън да недоволства.
- Хайде на масата, сладури. - повиках ги и всички отидохме в трапезарията.

If you ever find yourself stuck in the middle of the sea
I'll sail the world to find you..

If you ever find yourself lost in the dark and you can't see
I'll be the light to guide you

You'll always have my shoulder when you cry
I'll never let go
Never say goodbye

Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Вто Юни 21, 2011 11:19 am

Оу...значи това било пистолет. И двамата ми забраниха да го пипам и аз кимнах.
- Добре, обещавам. - потвърдих с ангелска усмивка и тогава на вратата се появи леля Брук, викайки ни за вечеря.
- Здрастии..- помахах й и се изправих. Скочих от скута на Браян и отидох до мама. Хванах я за ръката и двете тръгнахме към масата, откъдето идваше вкусната миризма, а аз да си призная бях гладна.
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Вто Юни 21, 2011 11:30 am

- Ей, ужасен човек си, обаче. - обърнах се към Брук, докато все още държах Хейли и я пуснах на земята, а червенокоската ми се изплези и заподскача по стълбите надолу. Засмях се и поклатих глава и двамата с Хейлс се отправихме надолу, като не я пусках много далеч от мен. Седнахме на масата и след малко дойдоха Брайън, Пейтън и Джени.
- Аз пък искам момиче, не момче..- прошепнах тихо на ухото на Хейли и тя се изкикоти, а двамата си разменихме заговорнически погледи. Странно как преди няколко дена стоях на същата маса и гледах Хейлс в ръцете на друг, но сега си беше само моя и нямаше да променя това.
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Брой мнения : 467

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Вто Юни 21, 2011 11:40 am

Брук доста бързо ни събра всички на масата, отворих виното и налях на всички, а на малката принцеса дадох сокче със сламка. Нейтън се прошепна нещо на Хейлс и тя се изкикоти
- Хей вие двамата какво заговорничете? - попитах любопитно поглеждайки ги. Изглеждаха много по - спокойни и някак доста щастливи, погледнах Хейлс в очите, а те блестяха
- Хейлс криеш ли нещо от нас? - попитах подозрително.
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Вто Юни 21, 2011 11:49 am

Брук дойде и ни извика за вечеря, а Джени побърза да отиде към трапезарията. Настанихме се на голямата маса, а Джени беше между Пейтън и мен. Взех приборите ѝ и нарязах спагетите, за да може и сама да се храни. Не знаех дали е свикнала да се храни сама или Пейтън все още я хранеше. Хейлс за пореден път ми блгодари, а аз ѝ се усмихнах
- Няма за какво, радвам се, че стигнах до него на време. Изглеждате по - спокойни, как е малкия? - попитах отпивайки от водата.
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Вто Юни 21, 2011 12:04 pm

Нейт прошепна, че иска момиченце, а аз останах малко изненадана, бяхме заедно от по - малко от седмица и сгодени едва от половин час, а той вече говореше за наше дете. И макар да ме изненада идеята ми хареса адски много.
- Аз също - отвърнах и го целунах по бузата, когато Люк попита какво си заговорничим, а ние се спогледахме заговорнически, след което ме попита дали крия нещо.
- Нем, абсолютно нищо - отвърнах усмихвайки се невинно. Браян попита как е малкия
- Добре е изкъпа се и заспа почти на мига. А ти малка принцесо как се чувстваш? Хареса ли ти разходката и това което ти купихме? - попитах усмихвайки ѝ се.

Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Вто Юни 21, 2011 4:02 pm

Настанихме се на масата и веднага започнахме да ядем. Мама искаше да ми помогне, но я уверих, че ще се справя. А и Браян се погрижи за спагетите ми, така че сега бяха малки. Изправих се на стола, тъй като не стигах особено много масата и започнах да се храня. По средата вече бях оцапана до лактите, плюс цялото ми лице, но беше вкусно. По някое време леля Хейли ме пита дали ми са харесали нещата.
- Да, много. Особено роклите! Толкова са много и толкова хубави. Благодаря и на трите ви. - отвърнах и се ухилих, след което продължих да ям.
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Вто Юни 21, 2011 7:03 pm

- Спри да се правиш на детектив и ги остави да си се радват. Аз вече пробвах да ги отлепя, но не подейства особено. - засмях се и сръчках Люк, след което започнахме да се храним. Хейлс попита дали на Дженифър са и харесали нещата и тя отговори, че роклите са и любимите.
- Обичам това момиче. - казах убедена в думите си и се засмяхме. - Имам големи планове за теб, мъник. - допълних и и пратих въздушна целувка, след което отпих от виното си.

I'll never let go
Never say goodbye

Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Брой мнения : 467

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Вто Юни 21, 2011 7:11 pm

Хейлс заяви, че не крие нищо, а аз повдигнах вежда. Брук ме сръга карайки ме да ги оставя намира
- Добре, добре - казах вдигайки защитнически ръце.
- Хей малка сладурано какво ще кажеш утре да се разходим из лунапарка? Ще вземе и Джейми и съм сигурен, че татко ти ще успее да се измъкне от работа и ще дойде с нас. Нали Браян - попитах поглеждайки го, а той кимна в съгласие.
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Вто Юни 21, 2011 7:18 pm

- Принцесата обеща, че ще ми покаже роклите които сте ѝ купили, нали така принцесо - попитах навеждайки се към нея.
- Татко ти обещава, че ще ти купи колкото искаш рокли и всичките ще са като за принцеса - обещах усмихвайки се. Люк предложи утре да отидем в лунапарка, а на мен ми се стори добра идея особено след днешния ден.
- Да разбира се, ще се освободя - усмихнах се и отпих от виното.
Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Вто Юни 21, 2011 7:27 pm

Усмихнах се широко на леля Брук и привърших със яденето. Взех салфетка и изчистих лицето и ръчичките си, след което взех сокчето в ръце и седнах на стола. Чичо Люк предложи да отидем в лунапарка.
- Съгласна съмм! - не знаех какво точно е това, но звучеше забавно, а и Браян обеща да дойде. Той допълни за роклите, че ще ми купи колкото искам, а аз се усмихнах широко. Оставих сокчето и се изправих на стола. Прегърнах го и го целунах по бузата, след което пак седнах доволна, че се преместихме тук.
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Вто Юни 21, 2011 7:29 pm

Малката каза, че роклите са ѝ харесали най - много, а аз се усмихнах
- Радвам се сладур - казах когато чух Брук да заявява, че харесва мъника, погледнах към нея с широка усмивка
- Хей Люк чу ли помисли по въпроса, вече ви е време за дете, даже позакъсняхте малко - казах, всички избухнаха в смях, а аз се скрих зад Нейт в случай, че някой от тях реши да ме замери с нещо.
- И между другото съм напълно съгласна за лунапарка - добавих и отново се скрих

Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Вто Юни 21, 2011 8:40 pm

Брайън приличаше на омагьосан от мъника. Тя буквално го въртеше между малките си пръстчета, но кой не би. Тя бе очарователна, макар да беше с нас от два дни. По някое време Хейлс подметна...Не, направо си каза, че и на нас ни е време за деца. Погледнах я с присвити очи, а тя се скри зад Нейт.
- Ей, ама все ти върви да си надалеч от мен... Вече ще се старая все до тебе да стоя, любов моя. - усмихнах се саркастично и й пратих целувка по въздуха.
- И вместо да ми даваш съвети на мен вие се заемайте с ваше дете, защото Джейми е самотен. - засмях се и ги погледнах отново.

I'll never let go
Never say goodbye

O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Вто Юни 21, 2011 8:51 pm

Мъника се зарадва на идеята за лунапарка, макар да не бпх особено сигурен, че знае какво точно е лунапарк. А когато и обещах да ѝ купя още рокли тя се изправи прегърна ме и ме целуна, а аз се усмиханх широко. Хейлс заяви на Брук и Люк, че им е време за дете, а ние се разсмпхме, но на Брук и Люк не им хареса особено идеята. Оставих ги да се разберат, а аз се обърнах към малката
- Имам още една изненада за теб, принцесо - казах вземайки малката и я поставих в скута си, тя полюбопитства да разбере каква, а аз се наведох към ухото ѝ
- Вече ще си имаш собствена стая и тя е готова - прошепнах близо до ухото ѝ и се отдръпнах очаквайки реакцията ѝ.
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Вто Юни 21, 2011 9:05 pm

Хейли намекна на червенокоската и брат ми, че е време да имат деца, а ние се засмяхме.
- Права е, всички си имаме по един мъник, само вие се бавите. - засмях се отново, а Брук ни погледна страшно и каза, че Хейлс е голяма късметлийка все да е далеч от нея.
- Имаш нужда от нас, не ни убивай! - вдигнах защитнически ръце и се облегнах назад, прегръщайки Хейлс.
Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   Вто Юни 21, 2011 9:09 pm

Браян каза, че има още една изненада за мен и аз се изправих протягайки се към него с любопитен поглед. Той ме взе и ми каза на ухо, че стаята ми е готова.
Усмихнах се широко и го погледнах.
- Наистина ли? - попитах развълнувано и той кимна, а аз подскочих и го прегърнах отново.
- Ти си върха! - казах весело и се обърнах към мама.
- Мамо, хайде да се прибираме. Ама бързо! - казах нетърпеливо.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   

James-Scott's house
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next