Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Доминик Торето - Page 2 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Къщата на Доминик Торето - Page 2 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_voting_barКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_voting_barКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_rcap 
James Collins
Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_voting_barКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_voting_barКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_voting_barКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_voting_barКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_voting_barКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_voting_barКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_voting_barКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_voting_barКъщата на Доминик Торето - Page 2 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Къщата на Доминик Торето

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
????
Гост




Къщата на Доминик Торето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Доминик Торето   Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 10:26 am

Погледнах към момичето и се усмихнах мило.
-Аз завърших преди три - четири години,все още нямам работа,но мисля да е нещо свързано с фотографията или рисуването,защото много обичам да снимам и да рисувам...е също така обичам и да пея,от малка свиря на пиано и китара..записах няколко песни,но все още много малко хора ме знаят,а и имам чувството,че няма да стана известна скоро. - казах. - Което ме подсеща. - започнах и се изправих,отидох до моята стая,взех си фотоапарата и се върнах при Никол. - Само една снимка,моля те,много искам да се снимам с теб... - погледнах я и `и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Никол Мъри
Upper West Sider
Upper West Sider
Никол Мъри


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 15.06.2011

Character sheet
Име Име: Никол Мъри
Връзка Връзка: Не за сега
Години Години: 21

Къщата на Доминик Торето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Доминик Торето   Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 10:31 am

Тя ми предложи да се снимаме.
-Ха,та аз обожавам да се снимам.Давай фотоапарата и да си направим снимки.-и двете се засмяхме и се снимахме.
-Завършила си преди 3-4 години значи си на....-направих замислена физиономия-22 години.-тя ми се усмихна в знак на съгласие.-Хей,може ли да ми дадеш запис от песните ти искам да чуя как пееш.-усмихнах се мило..
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Доминик Торето


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 14.06.2011

Character sheet
Име Име: Доминик Торето(Дом)
Връзка Връзка: -
Години Години: 26

Къщата на Доминик Торето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Доминик Торето   Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 10:38 am

-Лизи недей да ревнуваш все ще намеря време за теб.-целунах я по челото и продължих-И дали сме спали,скъпа това не ти влиза в работата.-намигнах и леко и продължих.А когато влязох Ники и Тейлър се снимаха,охо бяха доста общителни та нали сега се бяха запознали.
-Я ги виж тези двечките,ние се мъчим и носим багаж,а те ми се снимат,а нас няма ли да снимате.-всички се засмяхме.
-Хей,Тейлър ела в кухнята.Вие двете почакайте тук..-усмихнах се леко и се скрих зад вратата на кухнята.Оставих тортата на плота,след което качих Тейлър на плота и започнах да я целувам,а тя само повтаряше да спа,че сестра ми щяла да дойде и да ни види.
-Хей спокойно ще правя с моето момиче каквото поискам-след което и двамата се засмяхме.Аз я оставих и тя слезе от плота и ми помогна да нарежем торта.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Елизабет Торето


Брой мнения : 141
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011
Age : 30
Местожителство : Upper West Sider

Character sheet
Име Име: Елизабет
Връзка Връзка: Dean Winchester
Години Години: 17

Къщата на Доминик Торето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Доминик Торето   Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 10:49 am

-Тези двамата не могат един без друг, а? - побутнаах леко Никс и й се засмях.След малко Тей и Дом влязоха в всекидневната и носеха парчета торта.Засмях се пак и взех всички чанти, които стояха на земята.Дадох половината на Тей, а другата половина на Дом.
-Тей, надявам се да ти станат, по разказите на Дом си те представях точна така. - усмихнах се и взех фотоапарата на Тей и отидох до нея да се снимаме..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Доминик Торето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Доминик Торето   Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 10:59 am

За моя изненада Никол ми каза,че обича да се снима и дечките си направихме няколко снимки.След малкто Дом и Лизи дойдоха.Ние с дом отидохме в кухнята,да нарежем тортата,а той се възползва от момента да започне да ме целува.
-По - спокойно тигре и за това ще има време. - засмях се и двамата нарязахме тортата и отидохме във всекидневната.
С Лизи си направихме няколко снимки,след което Никол продължи да иска да чуе моя песен.
-Не,аз наистина не се справям много добре с пеенето,а и тук няма на какво да свиря,затова най - добре е да го отложим за друг път. - усмихнах `и се и се обърнах към Лизи. - Брат ти е страхотен,вие двете също... - засмях се и хапнах едно парченце от тортата.
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Доминик Торето


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 14.06.2011

Character sheet
Име Име: Доминик Торето(Дом)
Връзка Връзка: -
Години Години: 26

Къщата на Доминик Торето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Доминик Торето   Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 11:07 am

-Ето виждаш ли Лизи поне има за какво да ме ревнуваш.-засмяхме се всички,а Лизи направи уж сърдита физиономия.-И разкажи как беше на Карибите,харесали ти?-усмихнах се и се обърнах към Лизи.
-И момичета радвам се за вас сигурен съм,че ще станете големи приятелки.И красавице ще си избереш на какво искаш да свириш ще ти го купим и няма да се измъкваш вече.-усмихнах се дяволито на Тейлър.-И сега с какво ще се забавляваме-засмях се аз.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Елизабет Торето


Брой мнения : 141
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011
Age : 30
Местожителство : Upper West Sider

Character sheet
Име Име: Елизабет
Връзка Връзка: Dean Winchester
Години Години: 17

Къщата на Доминик Торето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Доминик Торето   Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 11:53 am

Мразех когато прави така.Държи се като пълен кретен.
-Беше супер - теб те нямаше! - казах му със сърдит тон и станах от дивана.Тръгнах по стълбите към едната стая за гости в, която преспивах, когато оставах у Дом.След малко стигнах там и отворих вратата, но останах на място нищо от моите неща не беше там.Сигурно това беше новата стая на Тейлър.Почуствах как всичко в мен кипи.Обърнах се и тръгнах към всекидневната, за да си тръгна.В коридора видях Дом, но не се спрях и продължих.Вече стоях в средата на стаята и видях, че Тейлър се e разтроилa.
-Тей..-тя вдигнна глава и ме погледна.-..ти си страхотна, просто не го заслужаваш!...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Доминик Торето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Доминик Торето   Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 8:50 am

Погледнах към Дом,а след това и към Лизи.Той се опита да се пошегува с нея,но така и не му се получи шегата,след което той дойде при мен и започна да ме целува.
-Дом...да не би да мислиш,че ще се целувам с теб,когато сестра ти е разсърдена,искам да отидеш и да поговориш с нея... - той започна да ме закача и да ми се лигава. - ДОМ!!! - изкрещях му и сведох глава,защото той отново започна да ми се лигави,а единственото,което успях да кажа е. - Махай се. - той тръгна нанякъде,а аз останах и започнах да премислям всичко което казах преди малко.По едно време дойде и Лизи,която каза,че съм страхотна и не го заслужавам.
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Доминик Торето


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 14.06.2011

Character sheet
Име Име: Доминик Торето(Дом)
Връзка Връзка: -
Години Години: 26

Къщата на Доминик Торето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Доминик Торето   Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 3:33 pm

Да,сестра ми си дойде и пак започна да прави своето.Отидох при Тейлър и започнах да я целувам и да й се лигавя.Но тя ме отблъсна.Аз се ядосах и изчезнах.Но преди това се обърнах към Лизи.
-Е,Лизи успя да ме скараш с единственото момиче,което съм искал толкова много.За първи път усетих,че мога да се доверя и да имам връзка,но ти дойде и развали всичко.Правиш го от малка.Всеки път се опитваш да се извиниш и после го правиш отново.-след което тръшнах вратата и се запътих към колата.Лизи изтича и ме попита защо съм махнал всичките и неща.-Лизи аз не съм ги махнал те са у вас не видя ли кашоните в гаража?-попитах я учуден след което се качих на колата и отпраших.
След малко получих SMS от Лизи:
"Обещавам ще се реванширам!",след което изключих телефона си.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Елизабет Торето


Брой мнения : 141
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011
Age : 30
Местожителство : Upper West Sider

Character sheet
Име Име: Елизабет
Връзка Връзка: Dean Winchester
Години Години: 17

Къщата на Доминик Торето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Доминик Торето   Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 7:10 pm

Това, което направи беше черешката на тортата.Беше вярно-капризна съм, прекаленоо нахална и други куп недостатъци, но Дом се държеше ужастно.Имаше няколко стаи за гости, но точно в моята трябваше да се настани Тейлър.Обещах му, че ще оправя нещата и така и ще направя.
-Тей, искам да ти кажа, че той е такъв понякога си тръгва просто така.Знам, че този път азсъм виновна и съжелявам.Да си призная прекалено много ревновам от теб, затова се държа така.На 7 останах без родители и той беше единственото ми семейство и сега е.Когато се появи си мислех, че ще ме остави назаден план и нищо няма да е както преди.-седнах до нея и започнах да говоря, но говоренето ми се превърна в огромно жалване, затова спрях за момент.
-Сега сигурно е някоя писта и кара като бесен, ще се върне след няколко часа, може би пиян, а може би не.Незнам все пак може да се е променил за тези няколко месеца в които ме нямаше. - усмихнах й се.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Доминик Торето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Доминик Торето   Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 11:38 am

Лизи започна да ми говори,а аз напълно изключих от всичко,което ми казваше.Може би беше невъзпитано,но в момента всичко,което исках да направя е да си събера нещата и да се махна от тази къща.Нямаше да мога да остана повече в нея.
Изправих се и отидох в стаята си.Събрах си всичко набързо и го набутах в един сак,звъннах на едно такси,след което го взех и слязох долу.
Момичетата ме гледаха странно.
-Не знам след колко време ще се върне той,но знам,че аз няма да се върна скоро. - казах им след което излязох и се качих в таксито,което бях поръчала.
Потеглих към нас без да се обръщам назад,защото знаех,че ще ме заболи,ако се обърна и видя Никол и Лизи.
Върнете се в началото Go down
Никол Мъри
Upper West Sider
Upper West Sider
Никол Мъри


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 15.06.2011

Character sheet
Име Име: Никол Мъри
Връзка Връзка: Не за сега
Години Години: 21

Къщата на Доминик Торето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Доминик Торето   Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 5:30 pm

Така и не разбрах,защо Лизи направи това.Тейлър и Дом едва се познаваха и тя до някъде беше виновна за това.Първо Дом изчезна,а сега и Тейлър.
-Хей,Лизи трябва малко да си мълчиш понякога.-усмихнах се мило.-Знам,че ме разбираш и се надявам да се оправят нещата, но дотогава по-добре да спреш всякаква връзка с Дом.За да може да ти прости,а и знаеш,че лесно се пали.Нека си тръгваме след 3-4 дена ще му звъннеш и ще поговорите.-усмихнах се леко,след което се върнах в къщата взех си работите и изчаках Лизи да вземе своите и да си тръгнем..
Върнете се в началото Go down
Елизабет Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Елизабет Торето


Брой мнения : 141
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011
Age : 30
Местожителство : Upper West Sider

Character sheet
Име Име: Елизабет
Връзка Връзка: Dean Winchester
Години Години: 17

Къщата на Доминик Торето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Доминик Торето   Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 5:49 pm

-Хей....Ники!Ти си ожастна приятелка нали знаеш! - казах й го съвсем мило и усмихнато.
-Мислех си, че ме познаваш и, че поне ти ще ме разбереш!Не....никога!Всеки път аз съм излишната и ненужната!Винаги съм ви пречела, радвайте се вече се отървахте от мен!Брат ми ми обърна гръб е сега ти също!Не ми звънете и дори не смейте да ме търсите! - казах й го и с всяка дума започавх да викам все повече и повече.Сълзи се стичаха по лицето ми и неспираха.Взех ключовете на колата си и отворих барчето за една бутилка уиски.Размислих и взех две, след което се запътих към вратата..Знаеш, че ще се върна да видя Дом и за щах да му кажа всичко което мислех..
Върнете се в началото Go down
Никол Мъри
Upper West Sider
Upper West Sider
Никол Мъри


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 15.06.2011

Character sheet
Име Име: Никол Мъри
Връзка Връзка: Не за сега
Години Години: 21

Къщата на Доминик Торето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Доминик Торето   Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 5:56 pm

-Хей..Лизи спри казвам ти го защото съм ти приятелка.Ти си тази заради която съм тук и не се сърди.Така и така си взела 2 бутилки уиски да идем да се напием и да забравим всичко.Даже ще си споделяме тайни.-засмях се леко,а тя само се усмихна-Лизи знаеш,че винаги ще си моето слънце,недей да се сърдиш.Тук съм и заедно ще изживеем това.Нека идем у вас и да се забавлявам както ние си знаем.А утре ще решим какво ще правим.-смигнах и леко и се запътихме към колата.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Елизабет Торето


Брой мнения : 141
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011
Age : 30
Местожителство : Upper West Sider

Character sheet
Име Име: Елизабет
Връзка Връзка: Dean Winchester
Години Години: 17

Къщата на Доминик Торето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Доминик Торето   Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 6:00 pm

Наистина се радвах, че направи това.
-Е, нека да започнем!- отворих едната бутилка и започнах да пия от нея, изпих 1/3 от съдържанието й. -Ммм....аз ще карам!-запотворих бутилката и й я подадох заедно с другата.Излязохме от къящата и се запътихе към колата.Влязохме вътре и аз натиснах газта...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Доминик Торето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Доминик Торето   Къщата на Доминик Торето - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Доминик Торето
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Къщата на Изабела
» Къщата на Джейсън
» Къщата на Никол Мъри

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: