Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Апартамента на О'Конър 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Апартамента на О'Конър Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Апартамента на О'Конър I_vote_lcapАпартамента на О'Конър I_voting_barАпартамента на О'Конър I_vote_rcap 
Haley James Scott
Апартамента на О'Конър I_vote_lcapАпартамента на О'Конър I_voting_barАпартамента на О'Конър I_vote_rcap 
James Collins
Апартамента на О'Конър I_vote_lcapАпартамента на О'Конър I_voting_barАпартамента на О'Конър I_vote_rcap 
Lucas Scott
Апартамента на О'Конър I_vote_lcapАпартамента на О'Конър I_voting_barАпартамента на О'Конър I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Апартамента на О'Конър I_vote_lcapАпартамента на О'Конър I_voting_barАпартамента на О'Конър I_vote_rcap 
Nathan Scott
Апартамента на О'Конър I_vote_lcapАпартамента на О'Конър I_voting_barАпартамента на О'Конър I_vote_rcap 
Катрин ♥
Апартамента на О'Конър I_vote_lcapАпартамента на О'Конър I_voting_barАпартамента на О'Конър I_vote_rcap 
Dean Winchester
Апартамента на О'Конър I_vote_lcapАпартамента на О'Конър I_voting_barАпартамента на О'Конър I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Апартамента на О'Конър I_vote_lcapАпартамента на О'Конър I_voting_barАпартамента на О'Конър I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Апартамента на О'Конър I_vote_lcapАпартамента на О'Конър I_voting_barАпартамента на О'Конър I_vote_rcap 
Часовник

 

 Апартамента на О'Конър

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 6:27 pm

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Jenny Sawyer


Брой мнения : 33
Reputation : 0
Join date : 12.06.2011

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 10:46 am

Мама се качи да събере багажа и след като казахме "чао" на всички се качихме в колата на Браян и тръгнахме към апартамента. По пътя той правеше смешни физиономии в огледалото, а аз се смеех тихо.
Когато стигнахме те разтовариха багажа и накрая ме взеха от колата. Качихме се до апартамента му и той отвори вратата, а мама ме пусна. В началото не мърдах, защото беше тъмно, но когато той светна всички лампи започнах любопитно да разглеждам стаите, докато не намерих една, но тя беше тъмна. Мислех да не влизам, но видях бутон за цъкане на лампата, който беше ниско, така че да го стигам. Натиснах го и цялата стая се освети, а аз огледах всичко...Тук ....тук беше като розово кралство! Стените, пода, гардероба, леглото.. Всичко беше РОЗОВО! Изписках от радост и се затичах към леглото. Покатерих се на него и започнах да подскачам радостно, като на моменти падах, но пак се изправях и продължавах. След малко Браян й мама дойдоха, а аз скочих на земята. Тупнах по дупе, но бързо се изправих и се затичах към Браян.
- Мерси, мерси, мерси, мерси, мерси, мерси! - повтарях щастливо и го прегърнах силно.
- Виж мамо, всичко е розово. И леглото е на "Хелоу Кити". - обърнах се към нея и започнах да показвам нещата.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 10:53 am

Когато си взехме довиждане с приятелите си, се насочихме към апартамента на Браян, в който нямаше търпение да се настани Джени.
Когато влязохме в него, тя веднага започна да обикаля из стаите докато най-накрая двамата с Браян не чухме радостни викове.
Стаята на Джени беше цялата в розово, някак направо ми изкарваше очите, но щях да свикна.
-Като малка щях да умра ако имах толкова розова стая...-казах тихо и се засмях на себе си.-Е, Джени, това е твоята стая, но знай, че баща ти няма да те глези само с такива работи. Трябва да свикнеш да се справяш сама! Нали така Браян?!
Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 11:03 am

Пристигнахме в апартамента свалихме багажа и след това Пейтън взе малката принецса, качихме се нагоре, оставих чантите до вратата и всетнах лампите, а малката тръгна да се разхожда и да оглежда апартамента. Занесох чантите си в моята стана и тръгнах да вземам тези на Пейтън и малката когато чухме писъците ѝ от радост. С Пи се насочихме към нейната стая, а тя щом ни видя се спусна към мен, клекнах и тя ме прегърна сило.
- Радвам се, че ти харесва принцесо - отвърнах с усмивка, а Пи ѝ обясни, че не трябва да свиква с глезенето от моя страна
- Да, да както кажеш мамо - казах, но погледнах миника и ѝ намигнах заговорнически.
Върнете се в началото Go down
Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Jenny Sawyer


Брой мнения : 33
Reputation : 0
Join date : 12.06.2011

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 12:00 pm

Мама не хареса особено розовият цвят на стаята и каза, че не трябва да свиквам.
- Да, мамо. - отвърнах, поглеждайки надолу, но Брайън ми намигна заговорнически и аз се изкикотих, слагайки ръка пред устата си. Прегърнах го отново и го целунах няколко пъти по бузата, след което отново се затичах из стаята.
- И всичко е само мое? - попитах, обръщайки се към тях отново, а те кимнаха. Ухилих се и отново се качих на леглото, продължавайки да скачам.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 8:15 pm

Джени се радваше на стаята си часове наред, след което вечеряхме и я сложих да си легне. Все пак нямаше значение, че е в друга къща - имахме си правила.
След като заспа, аз отново се върнах в хола, където Браян гледаше някакъв филм.
-Какво гледаш?-попитах.
Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 8:31 pm

Малката се радваше на стаята си, а аз я оставих да се нарадва, след това ѝ пожелах лека нощ и Пи я сложи да си легне, а аз седнах пред телевизора включвайки някакъв филм. След малко Пейтън се появи и ме попита какво гледам
- Не съм сигурен, май беше нещо от сорта на "Заветът" или нещо от този сорт - казах свивайки рамене
- Малката заспа ли? - попитах, а тя кимна
- Ела ще ти покажа стаята - допълних изправяйки се и заедно отидохме към стайте
- Това е моята, а тук може да се настаниш ти, надявам се да ти е удобно - казах светвайки лампата. Стайте бяха така подредени, че моята врата беше срещу тази на Джени, а тази на Пейтън беше в съсетство, така че можехме да реагираме по - най - бързия начин, ако нещо се случи.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 9:06 pm

-Харесва ми.-казах и сложих ръката в джоба на дънките си.-А с теб какво става в последните години, освен че беше с Хейли?-попитах и се усмихнах.
Ние щяхме да сме странно "семейство". Все пак ние не бяхме точно такова. Изведнъж нещо в мен прищака и исках да пия.
-Имаш ли някакъв алкохол?-думите от устата ми излязоха като гръм от ясно небе, даже и за мен.
Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 9:26 pm

- Радвам се - казах усмихвайки се леко
- Ами нормалните неща, завърших колеж, след което влязох в редиците на ФБР и сега съм специален агент отдел убийства - казах усмихвайки се леко. Тогава Пи попита дали имам алкохол и аз се расмях
- Разбира се, в хладилника има бира, а в барчето и по - сериозен алкохол. Какво да ти дам? - попитах отправяйки се обратно към хола.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 9:41 pm

-Барчето!-казах решително и се засмях.-О, радвам се, че си станал специален агент. Много малко хора стават това, което искат.-продължих замислено.-Е, хайде да ходим до барчето..
След като Браян ми наля "малко" уиски, двамата се настанихме на дивана и започнахме да си говорим за миналото и т.н.
И най-накрая аз не усещах крайниците си.
-Знаеш ли, че за полицай си много готин?!-попитах и се приближих до него. и още малко...и още малко...и накрая вече го целувах без да се замислям от последствията.
Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 10:16 pm

Налях ѝ чаша уиски, а аз си взех студена бира и се настанихме на дивана. Заговорихме се за миналото и в един момент Пи се наведе към мен и ме целуна, а аз ѝ отвърнах. Не бях сигурен защо точно се получи, но след няколко минути, аз я вдигнах и я понесох към спалнпта, без да откъсвам устни от нейните. Поставих я на леглото, свалих тениската и се надвесих над нея отново сливайки устните ни, а ръката ми се спусна по тялото ѝ.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 10:25 pm

Не знаех какво точно ставаше, но го исках. Ако бях напълно трезва щях да откажа напълно мисълта за нещо с Браян, защото нямаше да рискувам. Е, поне сега можех да го направя, нали така?!
Съблякох тениската и и също започнах да целувам Браян, след което започнах да обсипвам мускулестото му тяло с целувки. Сякаш не бях себе си, а сякаш бях старата Пейтън - импулсивна и решителна.
-Искам те...-продумах и продължих да го целувам
Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 10:36 pm

Не разбирах точно какво се случва, но както и да е харесваше ми. По някое време Пейтън промърмори, че ме иска,
- Твой съм - отврънах и продължихме с целувките, след малко се отървахме от всички останали дрехи по нас. Продължух да обсипвам цялото ѝ тяло с целувки, на места заигравайки се с език и не след дълго проникнах в нея сливайки ни в едно. Изведнъж адреналина и желението и всички други чувства от онази нощ се върнаха удвоени, което правеше всичко много по - възбуждащо.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 8:59 am

Не знам какво бе станало, но в един момент се чувствах върховно, сякаш не бях в тялото си. Сякаш с Браян бяхме едно цяло, което не мислеше да се раздели. Е, ето това беше последствието от алкохола при мен - откачах. Преди да се напия нямаше и да си помисля отново да съм с Браян в едно легло, защото Джени щеше да си помисли, че с баща и сме заедно, но сега просто не можех да удържа желанието да съм с него.
Вечерта мина все толкова диво и непринудено, след което двамата се отпуснахме на мекото легло и заспахме без да се замисляме за утрешния ден.
Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 9:15 am

Нощта беше дълга, вълниваща и много дива, не мислехме за миналото или за бъдещето, а само и единствено за сега. За тази нощ, този миг и всичко което ме караше да изпитвам. След края вече бяхме толкова изморени, че почти веднага заспахме. На сутринта Пейтън още спеше, измъкнах се без да ме усети, обух едни шорти и отидох в кухнята захващайки се с закуската.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 9:21 am

-Охх!-изохках.
Огледах се. Къде бях? Не беше стаята, която Браян ми беше показал.
-Ооо!-сложих ръка на челото си. Сега се сетих, бях отново спала с Браян...и пак след пиянска вечер.
Изправих се от леглото, като започнах да търся дрехите си. След това отидох до моята стая, изкъпах се и се преоблякох. Сега трябваше да отида в кухнята, където щях да се изправя срещу Браян.
Бавно и несигурно се запътих натам, а когато стигнах се усмихнах леко срамежливо и казах.
-Добро утро...
Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 9:32 am

Почти бях привършил с приготвянето на закуската когато Пи се появи
- Добро утро - отвърнах и се усмихнах леко. Отворих шкафа и и подадох кутийка с аспирин
- Предполагам ще имаш нужда от тези - казах засмивайки се и сложих прясно изцедения портокалов сок на масата.
- Добре ли се наспа? - попитах доподреждайки масата
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 9:39 am

Завъртях очи в стил "не бях аз" и взех аспирина.
-Да, долу-горе..-отговорих, налях си чаша с вода и изпих аспирина. Можеше и да не се получи, но трябваше да се опитаме да се държим сякаш нищо не е станало, защото Джени щеше да надуши нещо и щеше да стане лошо, много лошо.
-Днес на работа ли си?
Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 10:07 am

- Не, обещах на малката да прекарам деня с нея, а и нали се разбрахме с другите да отидем в лунапарка - казах с усмивка. Сега беше много по - лесно да се държим нормално, не точно сякаш нищо не е станало, но го нямаше неудобството от прекараната нощ. И двамата бяхме зрели хора и това което се случи вчера беше нещо нормално, просто секс нищо друго.
- Закуската е готова, ще отида да събудя малката. - казах тръгвайки към стаята ѝ
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 9:01 pm

-Добре.-казах и се насочих към големия тиган с бекон, след което го опитах. Е, трябваше да си призная, че наистина Браян готвеше много добре.
След малко двамата с Джени се върнаха, като тя беше още по нощница и си търкаше малките очички.
-Как си Джен?-попитах, след което я целунах по челото и прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Jenny Sawyer


Брой мнения : 33
Reputation : 0
Join date : 12.06.2011

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 9:27 pm

След още час радости мама каза, че е време за лягане и аз кимнах примирено. Измих зъбките си и облякох една розова пижама със усмихнато облаче на нея и легнах под завивките. Те ме целунаха за лека нощ и излязоха. Прозях се и след малко заспах.
Сънувах прекрасен сън, целият в розово и беше свързан със понита и принцеси, но скоро усетих някой да ме буди.
Разтърках очи и видях Брайън. Усмихнах му се сънливо и се огледах...наистина това не беше сън...беше моят истински розов рай. Той ми каза, че трябва да ставам, защото след малко тръгваме за лунапарка и аз се изправих в седнало положение, протягайки ръчички към него.
Той ме взе, а аз се гушнах в него и двамата отидохме в кухнята, където беше мама.
- Добро утро, мамо. - поздравих я и се ухилих. - Добре съм, но Брайън ми прекъсна съня...а сънувах една принцеса. - оплаках и се и я прегърнах, след което се изкикотих и се изплезих на Брайън.

Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 9:36 pm

Отидох в стаята на Джени, седнах на леглото до нея и я погъделичках по нослето
- Ставай принцесо, време е събуждане - казах и тя се събуди, разтърка очички и протегна ръце. Гушнах я и я занесох в кухнята
- Съжалявам, ако искаш се върни в леглото, а ние с мама ще отидем на лунапарка -казах свивайки невинно рамене и седнах на мястото си до масата.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 9:42 pm

-Джени, не трябва да казваш на Браян по име, а татко, тате, тати и т.н, но не и така.-усмихнах се и погледнах Браян.-Да, Джени ако искаш поспи още, а ние ще извикаме някой, който да те наглежда. Ако искаш де.
Не ми се вярваше да изпусне веселбата, за да спи. Щеше да спи, когато се приберем, а и тя не обичаше да си поспива чак толкова. Не беше като мен.
Върнете се в началото Go down
Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Jenny Sawyer


Брой мнения : 33
Reputation : 0
Join date : 12.06.2011

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 11:04 am

- НЕЕЕ! - почти изписках, когато той предложи да се върна в леглото, а те двамата да отидат в парка.
- Имам предвид...после ще спинкам, сега ще дойда. - усмихнах се срамежливо след малко, засрамена от постъпката си и скрих лице в рамото на мама. Тя каза, че трябва да го наричам "Тати", но ... аз го познавах от вчера. Татковците са от по- дълго, не от един ден...
Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 11:14 am

- Хей, принцесо не е нужно да ми казваш тати, казвай ми кокакто искаш - казах с умивка. Беше ми ясно, че не може от един ден познанство вече да ме нарича татко и не исках да я притискам.
- Хайде да закусим и после да излезем - казах и ѝ разрязах палачинките. Взех си парче бекон заедно с бърканите яйца. Закусихме след което аз се заех с раздигането на масата, а момичетата отидоха да се обличат. Преоблякох се набързо и тримата излязохме потеглайки към лунапарка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамента на О'Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на О'Конър   Апартамента на О'Конър I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Апартамента на О'Конър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Апартамента на Кати
» Апартамента на Лукас Скот

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: