Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Elizabeth's apartament 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Elizabeth's apartament Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Elizabeth's apartament I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Elizabeth's apartament I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Elizabeth's apartament I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Elizabeth's apartament I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Elizabeth's apartament I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Elizabeth's apartament I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Elizabeth's apartament I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Elizabeth's apartament I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Elizabeth's apartament I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Elizabeth's apartament I_vote_lcapElizabeth's apartament I_voting_barElizabeth's apartament I_vote_rcap 
Haley James Scott
Elizabeth's apartament I_vote_lcapElizabeth's apartament I_voting_barElizabeth's apartament I_vote_rcap 
James Collins
Elizabeth's apartament I_vote_lcapElizabeth's apartament I_voting_barElizabeth's apartament I_vote_rcap 
Lucas Scott
Elizabeth's apartament I_vote_lcapElizabeth's apartament I_voting_barElizabeth's apartament I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Elizabeth's apartament I_vote_lcapElizabeth's apartament I_voting_barElizabeth's apartament I_vote_rcap 
Nathan Scott
Elizabeth's apartament I_vote_lcapElizabeth's apartament I_voting_barElizabeth's apartament I_vote_rcap 
Катрин ♥
Elizabeth's apartament I_vote_lcapElizabeth's apartament I_voting_barElizabeth's apartament I_vote_rcap 
Dean Winchester
Elizabeth's apartament I_vote_lcapElizabeth's apartament I_voting_barElizabeth's apartament I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Elizabeth's apartament I_vote_lcapElizabeth's apartament I_voting_barElizabeth's apartament I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Elizabeth's apartament I_vote_lcapElizabeth's apartament I_voting_barElizabeth's apartament I_vote_rcap 
Часовник

 

 Elizabeth's apartament

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Елизабет Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Елизабет Торето


Брой мнения : 141
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011
Age : 30
Местожителство : Upper West Sider

Character sheet
Име Име: Елизабет
Връзка Връзка: Dean Winchester
Години Години: 17

Elizabeth's apartament Empty
ПисанеЗаглавие: Elizabeth's apartament   Elizabeth's apartament I_icon_minitimeНед Мар 20, 2011 5:17 pm

..Elizabeth's apartament..

Всекидневната:
Elizabeth's apartament Ikea-2011-living-room-design-ideas-2-554x377

Кухнята:
Elizabeth's apartament Modern-turquoise-kitchen-with-space-saving-solutions-1-554x415

Банята:
Elizabeth's apartament Glamour-bedroom-design-by-altamoda-7-554x364

Спалнята:
Elizabeth's apartament Glamour-bedroom-design-by-altamoda-5-554x319



Последната промяна е направена от Елизабет Торето на Чет Авг 18, 2011 8:05 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
Никол Мъри
Upper West Sider
Upper West Sider
Никол Мъри


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 15.06.2011

Character sheet
Име Име: Никол Мъри
Връзка Връзка: Не за сега
Години Години: 21

Elizabeth's apartament Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elizabeth's apartament   Elizabeth's apartament I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 7:47 am

Когато пристигнахме аз влязох първа и се настаних на дивана в очакване на още подаръци.По едно време и на двете започна да ни става скучно и аз започнах да се лигавя.
-Хей скучно ни е хайде да отидем на Лунапарк,не съм се возила отдавана-засмях се лукаво и я фраснах с една възглавница.Обожавахме да се бием с възглавници.
-А,и може да се засечем с Дом.-усмихнах се леко и зачаках да ми отговори докато се биехме..
Върнете се в началото Go down
Елизабет Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Елизабет Торето


Брой мнения : 141
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011
Age : 30
Местожителство : Upper West Sider

Character sheet
Име Име: Елизабет
Връзка Връзка: Dean Winchester
Години Години: 17

Elizabeth's apartament Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elizabeth's apartament   Elizabeth's apartament I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 7:52 am

-Ах, тииии, тиии...-подскочих и бързо грабнах една възглавница и я фраснах в отговор.
-Не! - казах аз самодоволно и се оплезих.-Ти сама каза, че Дом трябва да е с нея ако е щаслив, нали?! - погледнах я и след това получи серия удари с възглавницата ми.
-Хайде де, само това ли можеш!-започнах да я дразня.-Ами ако ти кажа, че ходих на фестивала с Skilet и Evenesecense и ми дадоха афтографи плюс тениски с афтографи, разбира се има и за теб, но ако не искаш няма проблеми!...
Върнете се в началото Go down
Никол Мъри
Upper West Sider
Upper West Sider
Никол Мъри


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 15.06.2011

Character sheet
Име Име: Никол Мъри
Връзка Връзка: Не за сега
Години Години: 21

Elizabeth's apartament Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elizabeth's apartament   Elizabeth's apartament I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 8:22 am

След като чух да изрича имената на любимите ми групи и,че има техни тениски с автографи и се нахвърлих.
-Ах ти само ме дразниш.Искам си тениските или ще ти покажа какво е бой с възглавници.-и двете почнахме да се бием и да се смеем и когато сключихме примирие тя ми даде тениските.Прегърнах ме се и все едно си четяхме мислите и двете бяхме скрили възглавници зад себе си и отново се започна щуро преследване в къщата.Добре,че живееше в къща,че щяха да ни изгонят
Върнете се в началото Go down
Никол Мъри
Upper West Sider
Upper West Sider
Никол Мъри


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 15.06.2011

Character sheet
Име Име: Никол Мъри
Връзка Връзка: Не за сега
Години Години: 21

Elizabeth's apartament Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elizabeth's apartament   Elizabeth's apartament I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 6:06 pm

Когато пристигнахме още се чудех как се останали живи.Тя караше като луда добре,че не ни хванаха някой полицаи.
-Хей,напомни ми другият път да не ти давам да караш пила или ядосана,моля те!-засмяхме се и двете и влязохме в къщата.О тук е пълна бъркотия,защо не си оправихме преди да тръгнем от тук?-направих тъпа физиономия,а Лизи избухна в смях.-А позволено ли ми е да пренощувам тук?-попитах с кучешка муцунка,след което и двете избухнахме в смях.-Ето къде бил ключа за мазата,трябва ти малко алкохол и ставаш забавна.А и Лизи брат ти никога не се прибира пиян от къде ти дойде да го каже и то пред Тейлър?-попитах я,след което взех бутилката от ръката й.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Елизабет Торето


Брой мнения : 141
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011
Age : 30
Местожителство : Upper West Sider

Character sheet
Име Име: Елизабет
Връзка Връзка: Dean Winchester
Години Години: 17

Elizabeth's apartament Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elizabeth's apartament   Elizabeth's apartament I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 6:20 pm

-Хей, аз съм пияна и ядосана..е по скоро луда, но няма значение! - отново избухнах ме в смях.
-Сега освем на пием, какво друго ще правим??В барчето има още бутилки може да идеш да вземеш още! - тя тръгна на там и отвори вратичката-..не Ники, но го отваряй! - станах й незнааех какво да каже, атя стоееше на едно място..
Върнете се в началото Go down
Никол Мъри
Upper West Sider
Upper West Sider
Никол Мъри


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 15.06.2011

Character sheet
Име Име: Никол Мъри
Връзка Връзка: Не за сега
Години Години: 21

Elizabeth's apartament Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elizabeth's apartament   Elizabeth's apartament I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 6:29 pm

Тя ми каза,че има още бутилки в барчето и ми каза да ида да взема.Когато отворих бях стъписана.
-Какво е това Лизи?-попитах я аз леко ядосана.-Не ми казвай,че това е дрога недей.-тя наведе глава и не каза нищо.-Сега какво да правя,от къде ти дойде тази идея кажи ми.Не съм очаквала такова нещо от теб.-и изтичах нагоре по стълбите.Пробвах да звънна на Дом и за щастие успях да се свържа с него.Той дигна телефона си и аз веднага му казах да дойде.Той затвори телефона и след 5 минути беше пред вратата.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Елизабет Торето


Брой мнения : 141
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011
Age : 30
Местожителство : Upper West Sider

Character sheet
Име Име: Елизабет
Връзка Връзка: Dean Winchester
Години Години: 17

Elizabeth's apartament Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elizabeth's apartament   Elizabeth's apartament I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 6:37 pm

Започна да ми вика, колко не правилно е било и сега нямаше какво да кажа.
Вдигнах глава и я погледнах право в очите.
-Да, това което си мислиш е.- казах й съвсем спокойно и няколк сълзи се стекоха по очите ми.Тя изтича нагоре по стълбите, а аз седнах на дивана обляна в сълзи.След секунди се сетих, че единственото, което може да направо е да звънне на Доминик.Изтичах нагоре по стълбите.
-Ники..Никол не му звани, недей! - казах ядосано, а след това започнах да й се моля. - Моля те недей, не му звани, той..той ще побеснее й повече няма да ми проговори.- свякох се на земята и започнах да плача с цяло гърло.След малко се звънна на вратата, а Ники изтича да отвори..
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Доминик Торето


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 14.06.2011

Character sheet
Име Име: Доминик Торето(Дом)
Връзка Връзка: -
Години Години: 26

Elizabeth's apartament Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elizabeth's apartament   Elizabeth's apartament I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 6:45 pm

Когато Ники ми звънна,помислих,че става нещо лошо.Качих се на колата и моментално тръгнах към къщата на Елизабет.Звъннах на вратата и Ники ми отвори.
-Какво има защо ме повика?-попитах аз Никол а тя ми обясни,че Лизи се дрогирва.-Къде е тя?-попитах с леко строг тон.Ники посочи стълбите и аз се запътих нагоре.Когато застанах в началото на коридора видях сестра ми да плаче на пода.
-Хей,Лизи какво има,защо си започнала да правиш това?Знаеш,че не веднъж съм ти казвал да не го правиш.-тя се хвърли на врата ми и ме прегърна.-Виж ще остана тук тази вечер.За да съм сигурен,че си добре и да си поговорим.
Слязох долу и отпратих Ники качих се горе и заведох Лизи до стаята й.Сложих я да си легне,легнах до нея и започнахме дълъг разговор.С молбата да спре да се дрогирва.Тя не спираше да плаче,докато не заспа.Не помръднах цяла нощ.Стоях до нея и я гледах как спи,като си казвах на ум,че ще я спра да съсипе живота си,каквото и да ми коства .
Върнете се в началото Go down
Елизабет Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Елизабет Торето


Брой мнения : 141
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011
Age : 30
Местожителство : Upper West Sider

Character sheet
Име Име: Елизабет
Връзка Връзка: Dean Winchester
Години Години: 17

Elizabeth's apartament Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elizabeth's apartament   Elizabeth's apartament I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 6:58 pm

Той все още стоеше при мен, не си беше тръгнал, нито помръднал.Не смеех да му кажа нищо, дори да го погледна.Чуствах как сълзите ми излизат една по една и не спираха.
-Съжелявам! - казах аз, съвсем тихо втренчила поглед към края на леглото.-Не мога да спра, и ти го знаеш, много много добре!Знаеш точно какво сведва, просто ме остави! - последните ми думи прозвучаха студено и безчуствено.Той трява да ме заправи да ме намрази, и да вземе Ники със себе си.
-Не ви искам тук!Нито теб, нито Ники!Дори не трябваше да ти се обажда!-извиках му аз, макар и да не искам.Надигнах се рязко и станах от леглото.Изтрих сълзите си и му посочих врата, в знак да си тръгва, но той остна втренчил подлет в мен..
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Доминик Торето


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 14.06.2011

Character sheet
Име Име: Доминик Торето(Дом)
Връзка Връзка: -
Години Години: 26

Elizabeth's apartament Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elizabeth's apartament   Elizabeth's apartament I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 7:07 pm

-Няма,да те оставя няма да позволя,да го направиш.Ти си последният ми близък човек,ако трябва ще се завържа за теб, но няма да те оставя да развалиш живота си.Не и докато съм жив.-сопнах и се аз.-Какво искаш за закуска?-попитах я небрежно и се запътих към вратата.Знаех,че не иска да си тръгна,та тя толкова трудно се разделяше с мен само за миг.Бяхме свързани.Когато се върнах тя не беше в стаята си.Отидох до банята и останах като гръмнат.Тя бе прерязала вените си.Аз бързо сложих кърпа,грабнах я и право в колата.Карах бързо и за около 5 минути бях пред болницата.Вкарах я вътре и се наложи да чакам.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Елизабет Торето


Брой мнения : 141
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011
Age : 30
Местожителство : Upper West Sider

Character sheet
Име Име: Елизабет
Връзка Връзка: Dean Winchester
Години Години: 17

Elizabeth's apartament Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elizabeth's apartament   Elizabeth's apartament I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 7:16 pm

Той слезе надолу към кухнята, за да прави закуска, която не ми беше нужна.Цялата обляна в сълзи, влязох в банята и извадих едно бръснарско ножче.Ръцете ми трепереха, но бях решена да го направя.Прорязах едната си китка, а след нея другата.След време очите ми започнаха да се затварят и последното нещо, което чух бяха виковете на Дом, които ме взе на ръце..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Elizabeth's apartament Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elizabeth's apartament   Elizabeth's apartament I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Elizabeth's apartament
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: