Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Рот.. Сам Рот :д 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Рот.. Сам Рот :д Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Рот.. Сам Рот :д I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Рот.. Сам Рот :д I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Рот.. Сам Рот :д I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Рот.. Сам Рот :д I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Рот.. Сам Рот :д I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Рот.. Сам Рот :д I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Рот.. Сам Рот :д I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Рот.. Сам Рот :д I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Рот.. Сам Рот :д I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Рот.. Сам Рот :д I_vote_lcapРот.. Сам Рот :д I_voting_barРот.. Сам Рот :д I_vote_rcap 
Haley James Scott
Рот.. Сам Рот :д I_vote_lcapРот.. Сам Рот :д I_voting_barРот.. Сам Рот :д I_vote_rcap 
James Collins
Рот.. Сам Рот :д I_vote_lcapРот.. Сам Рот :д I_voting_barРот.. Сам Рот :д I_vote_rcap 
Lucas Scott
Рот.. Сам Рот :д I_vote_lcapРот.. Сам Рот :д I_voting_barРот.. Сам Рот :д I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Рот.. Сам Рот :д I_vote_lcapРот.. Сам Рот :д I_voting_barРот.. Сам Рот :д I_vote_rcap 
Nathan Scott
Рот.. Сам Рот :д I_vote_lcapРот.. Сам Рот :д I_voting_barРот.. Сам Рот :д I_vote_rcap 
Катрин ♥
Рот.. Сам Рот :д I_vote_lcapРот.. Сам Рот :д I_voting_barРот.. Сам Рот :д I_vote_rcap 
Dean Winchester
Рот.. Сам Рот :д I_vote_lcapРот.. Сам Рот :д I_voting_barРот.. Сам Рот :д I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Рот.. Сам Рот :д I_vote_lcapРот.. Сам Рот :д I_voting_barРот.. Сам Рот :д I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Рот.. Сам Рот :д I_vote_lcapРот.. Сам Рот :д I_voting_barРот.. Сам Рот :д I_vote_rcap 
Часовник

 

 Рот.. Сам Рот :д

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Александър Стерлинг
Upper West Sider
Upper West Sider
Александър Стерлинг


Брой мнения : 43
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011

Character sheet
Име Име: Александър Стерлинг
Връзка Връзка: нема начин
Години Години: 19

Рот.. Сам Рот :д Empty
ПисанеЗаглавие: Рот.. Сам Рот :д   Рот.. Сам Рот :д I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 9:48 pm

Рот.. Сам Рот :д Oliver+James+OliverJames1300
Име: Сам Рот
Години: 19
Характер: Сам е бунтар в училище и често бяга от часовете, но иначе е много мило момче, чиято усмивка никога не слиза от лицето му. Това оаче е само маска, която никога не сваля от лицето си. Той обича музиката и често сам създава такава, като умее да свири на китара и барабани. Чрез музиката той намира себе си и умее да се изразява чрез нея. Обича също така и танците, затова е тренирал много видове, но любимият му си остава хип-хопа. Добър спортист е, но не тренира много, защото не му остава много време.
История: Сам е единственото дете на заможно аристократно семейство. Детството му е било щастливо и безгрижно, като на всяко нормално дете. Всичко се променя когато една сутрин Сам разбира, че самолетът на баща му се е разбил. Това нанася тежък удар на семейството. Майка му се затваря в себе си и отделя всичкото си внимание на компанията, а Сам наранен от тази нейна постъпка прави същото. Той обаче не успява да издържи и прави опит да сложи край на живота си, но за щастие неуспешен. Изпращат момчето в клиника и сега, когато се предполага, че е по-добре, той може да започне от начало.
Допълнително:
Талисманът му - бил е на баща му и сега не се разделя с него.
Демон - кучето му
Местожителство: Upped Wst Sider
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Рот.. Сам Рот :д Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рот.. Сам Рот :д   Рот.. Сам Рот :д I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 10:04 pm

Одобрен ;ддд Супер герой! panda
Върнете се в началото Go down
 
Рот.. Сам Рот :д
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Начало :: Създаване на герои-
Идете на: