Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
През тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката"
Latest topics
» Only mine <3
Пон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Сря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Сря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Пет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Вто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Пет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Пет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Пет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Пет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано

Haley James Scott

James Collins

Lucas Scott

Blair Woldorf

Nathan Scott

Катрин ♥

Dean Winchester

Вероника Мейсън

Jamie Lucas Scott

Часовник

Share | 

Чакалнята

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator

Брой мнения : 808
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

ПисанеЗаглавие: Чакалнята    Пон Яну 31, 2011 11:40 pm

Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Jared Padalecki
Brooklyner
Brooklyner

Брой мнения : 93

Character sheet
Име Име: Джаред Падалеки
Връзка Връзка:
Години Години: 19

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Пет Мар 11, 2011 11:50 pm

Пристигнахме пред болницата, слязохме от колата, като хванах Пейтън за ръката целунах я по бузата и и казах:
-Спокойно, няма ми нищо и само за да ти докажа, ще се изследвам. -Влязохме и двамата, като седнахме в чакалнята да чакаме, защото имаше доста хора, аз ожаднях и и казах:
-Отивам да взема нещо за пиене, ей сега се връщам. - И изправяйки се след 2 крачки припаднах на земята и останах във безсъзнание.
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider

Брой мнения : 197

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Пет Мар 11, 2011 11:56 pm

-Джаред!-писъка ми бе толкова силен, че лицата на всички хора в чакалнята се обърнаха към нас.-Донесете носилка!
Когато лекарите отведоха Джаред и им обясних какво става с него, аз останах сама в чакалнята. Не исках да развалям деня на Брук, но щях да откача.
-Кажи, Пи...-гласа и отекна в слушалката-Има ли нещо?
-Да...има нещо на Джаред, моля те ела...ще полудея.
От слушалката гласа на Брук такъв сякаш, че от бързане ще избухне.
-И още нещо, мопже би ще съм също при лекар като пристигнеш...Мисля, че съм бременна...
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Брой мнения : 1035

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Съб Мар 12, 2011 12:43 am

По пътя бях със Люк във колата...Той гледаше навън разсеяно, сякаш въобще не беше на тази планета. Загледах се в него за няколко секунди и се засмях. Натиснах леко клаксона и той подскочи и погледна към мен, сякаш бях луда.
- Не са ли ти казвали да използваш предпазни средства? - попитах без да го поглеждам и се засмях.
След около двадесет минути вече бяхме в болницата. Паркирах пред нея и се затичахме навътре... Останалите коли прийждаха след нас и скоро цялата чакалня се напълни... Пи я нямаше, което доста ме притесняваше...Горкичката ми тя.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

If you ever find yourself stuck in the middle of the sea
I'll sail the world to find you..

If you ever find yourself lost in the dark and you can't see
I'll be the light to guide you

You'll always have my shoulder when you cry
I'll never let go
Never say goodbye

Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Брой мнения : 467

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Съб Мар 12, 2011 12:49 am

През цялото пътуване мислите ми се въртяха около това Пейтън да е бремена и детето да е мое. Вярно, че не използвахме презерватив, но всичко стана много бързо и неочаквано, а и не се ли предполага, че тя пие някакви хапчета? Изведнъж чух клаксона и погледнах Брук, а тя попита дали не са ми казвали да използвам предпазни средства
- За това се иска двама - казах като ехо на мислите си, след малко пристигнахме в болницата и изтичахме вътре, но никъде не виждах Пейтън.
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Брой мнения : 356

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Съб Мар 12, 2011 12:53 am

След като Брук оповести на всички какво се е случило всички изпаднаха в паника. Тръгнаха към колите, а аз изчаках Хейлс. Обясних и каквото казах Брук и тръгнахме да търсим някой, който да гледа Джейми. За щастие намерихме една жена. Казахме й, че ще се върнем утре сутринта и тръгнахме към болницата. Когато пристигнахме имаше доста хора. Намерихме Брук и Люк, но и от Пейтън нямаше следа.
- Къде е тя? - попитах Брук.
- Ще обясни, когато дойде. - отвърна и се огледа отново...очевидно за нея.
Jared Padalecki
Brooklyner
Brooklyner

Character sheet
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Съб Мар 12, 2011 1:00 am

Лекарите вече ми бяха направили изследванията, но не знаех какво бяха открили, все пак ме бяха стабилизирали, но трябваше да си почина. Аз затворих очи да поспя, а те излезнаха извън стаята, и отидоха да съобщят на близките:
-За съжаление, все още технологията не е напреднала до толкова, че да разберем какво му има на момчето, но предполагаме, че е с туберкулоза, стабилизирахме го за момента, утре ще му препишем лекарства и може да си го вземете обратно. А да, относно русото момиче, ако се притеснявате за него то е в кабинетът на доктора, скоро би трябвало да излезне. - Докторите съобщиха "добрите" вести на загрижилите се, и отидоха да се замеат с другите пациенти...
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Съб Мар 12, 2011 1:06 am

Моля??Те шегуваха ли се???
- Чакайте малко. - тръгнах след единия лекар. Той се спря и ме погледна въпросително.
- Как така ще ми кажете, че технологиите не са напреднали...та това е Манхатън...Ню Йорк...21 век..това говори ли ви нещо? Че може би не трябва да "предполагате", а да сте сигурни в това. Нищо няма да ви стане, ако направите още няколко теста. Ако е за парите не се безпокойте, ще ви бъде платено всичко необходимо, само не се правете на безпомощен или незаитнересуван. - осъзнах се, че всъщност се карам на лекаря, който ме гледаше малко уплашено.
- Добре, госпожице...обещавам да направя каквото мога. Вие защо не слезете в стола да си вземете чаша кафе? - предложи ми той, очевидно притеснен, че всеки момент ще му се хвърля отгоре.
- Благодаря за усилията, докторе..Надявам се наистина да се постараете! - отвърнах, пренебрегвайки забележката за кафето и се върнах при останалите.

I'll never let go
Never say goodbye

Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Съб Мар 12, 2011 1:17 am

След малко бяхме в болницата, имаше толкова много хора в чакалнята, с Нейт се промъкнахме стигайки до Брук и Лукас. Нейт попита къде е Пейтън, а Брук каза, че щяла да обясни като се появила. Погледнах Люк, а той сякаш не беше там
- Люк какво става? - попитах, но не получих никаква реакция от негова страна
- Лукас! - казах на по - висок тон и размахах ръка пред лицето му, а той просто ме погледна и ме прегърна в една от неговите мечешки прегръдки.
- Хей какво ти е? - попитах вече страшно притеснена, но преди той да ми отговори доктора се появи и каза някаква диагноза за която не беше сигурен и изчезна, а Брук тръгна след него. Все още прегръщах Люк, но извърнах глава и с срещнах объркания поглед на Нейтън.

heartpump Always & Foreverheartpump

Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider

Брой мнения : 197

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Съб Мар 12, 2011 3:21 pm

Влизайки в кабинета на доктора, цялата се тресях от нерви. Бях ли бременна? От кой ли беше? Джаред вероятно щеше да ме остави, ако детето беше от Люк..Дали беше така?
-Здравейте.-поздрави жената, като гледаше една бланка.
-Е?-казах в очакване на резултатите.
-Е, браменна сте...Честито!-при думите на доктора просто замръзнах. ЗНачи щях да ставам майка...
-Извинете, а как мога да разбера кой е бащата?...Стана объркване...
Жената се усмихна и заговори.
-Трябва ни кръв от всички, които предполагате, че са бащата. И спокойно, в последно време случаите на "объркване" са много.
-А веднага може ли да се направят тези тестове?
-Разбира се, сега е точният момент, защото нямаме много други пациенти...

Излизайки от кабинета, вървейки по коридора, който водеше към чакалнята видях Лукас, както и Хейли, както и Нейт и Брук...
-Е, определено съм бременна...Знаете ли нещо за Джаред?-говорех бавно, сякаш в гласа ми липсваше живот.-О, Люк трябва да направим тестове, за да разберем кой е бащата...
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Съб Мар 12, 2011 3:57 pm

Люк не каза абсолютно нищо, просто стоеше скрил лице в рамото ми, след малко Пейтън се появи и той се размърда. Погледна я с най - странния поглед който някога бях виждала на лицето му, не разбирах какво точно става докато Пи не каза, че е бременна. И още преди да е казала каквото и да било друго вече знаех какво следва. Но въпреки всичко това ми дойде като гръм от ясно небе, точно той... точно той от всички трябваше да знае колко опасно е да не се предпазва, какво по дяволите си е мислил?

heartpump Always & Foreverheartpump

Jared Padalecki
Brooklyner
Brooklyner

Character sheet
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Съб Мар 12, 2011 4:03 pm

Вече беше сутрин, докторите излезнаха и съобщиха:
-За сега Джаред е във добро състояние, за съжаление госпожице (Брук), не успяхме да открием какво е заболяването, този път парите не са от значение, имаме избор, да предпишем хапчета за туберколоза и да се надяваме да се оправи или да го оставим на произвола на съдбата, ваше е решението? Кажете ни какво да правим, и помеждудругото може да влезнете в стаята му, ако има желаещи да го видят.
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Съб Мар 12, 2011 4:13 pm

Хейлс се появи, моето спокойствие, макар, че в този момент и тя не успя да ме успокои. "Какво бях направил? Как можех да съм такъв глупак?" Подсъзнанието ми крещеше, но всичко вече беше в миналото и не можех да направя нищо освен да поема отговорност. Хейлс ме затрупа с въпроси на които не отговорих, Пейтън се появи и потвърди, че е бременна, като добави за някакви изследвания за бащинство. Отдръпнах се от Хейлс и отидох при нея
- Да вървим - казах сериозен, след това си спомних нещо
- Хейлс върни се при Джейми, ще се изплаши ако не си там когато се събуди. Нейт не ги оставай сами - казах тръгвайки след Пейтън към лабораторията. Взеха ми кръв и казаха, че резултатите ще са готови след няколко часа и двамата се върнахме в чакалнята. Нямах намерение да мръдна оттук преди да разбера резултата и ако детето беше мое щях да се гръжа за него и да направя правилното.
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Съб Мар 12, 2011 9:21 pm

Прекарахме цялата вечер. По някое време Пи се появи и потвърди, че е бременна. Преди да кажа каквото и да е Лукас я "завлече" в лекарският кабинет, очевидно за изследвания. След малко се върнаха. Той продължи да гледа като зомби и седна на един от столовете, а Пи дойде при нас и попита за Джаред. Прегърнах я силно, макар да бях малко мокра от дъжда.
- Джаред ще се оправи. Лекарите все още се съмняват какво му има, но ще се оправи, спокойно. А за бебето...честито. Ще бъдеш страхотна майка, който и да е бащата. - усмихнах й се. Тя кимна и заедно седнахме на диванчето. По някое време дойде онзи лекар от по- рано. Сигурно е получил страхова невроза от мен, защото веднага ме предупреди, че не е до парите и са направили всичко.
- Добре де как може да не сте сигурни в диагнозата... - погледнах го страшно, а той обясни, че всички симптоми водят към това. Въздъхнах раздразнено.
- Добре, предпишете му ги. - отвърнах и погледнах към Пи.
- Вече е добре, искаш ли да идем да го видим? - попитах с усмивка. Тя кимна и двете тръгнахме към стаята му.

I'll never let go
Never say goodbye

Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Нед Мар 13, 2011 9:29 pm

Стоях в чакалнята, подпрях на една стена, в главата ми беше бъркотия. Задавах си едни и същи глупави въпроси, и се опитвах да измисля какво следва оттук. По едно време Брук и Пейтън изчезнаха предполагах са при Джаред, а аз продължавах да гледах като зомби предполагам, не ми се искаше да се видя от страни. Телефона ми иззвъня и аз вдигнах механично, без дори да поглеждам кой е. Оказа се лабораторията съобщавайки ми, че детето не е мое. Затворих телефона, прибрах го в джоба си и рухнах на най - близкия стол
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Нед Мар 13, 2011 10:29 pm

След като излязох от стаята, оставяйки влюбените насаме се върнах в чакалнята. Всички си говориха тихо, а Люк все още гледаше, сякаш не беше на този свят.
- Хей, блонди. - поздравих го с усмивка, сядайки до него и го побутнах леко.
- Някакви новини? - попитах.

I'll never let go
Never say goodbye

Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Нед Мар 13, 2011 10:40 pm

Дори не забелязах кога Брук се беше появила, усетих само побутването ѝ
- Не. Съм. Аз. - казах накъсано, не бях сигурен дали изобщо ме е разбрала, но в момента мозъкът ми даваше на блок, така че се надявах да ме е разбрала. След това я погледнах
- Кажи ми, че си на хапчета - казах едва не изпадайки в повторен шок, доколкото си спомнях винаги бяхме използвали предпазни мерки, но въпреки това шока от днес ми дойде в повече.
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Нед Мар 13, 2011 10:54 pm

Той съобщи, че не е бащата, но явно още го осмисляше.
- Това е страхотно.. - зарадвах се и усмивката ми се разшири - Значи бях права.. - изписках и се облегнах назад. Той ме погледна въпросително, а аз се засмях.
- Нищо, мои си мисли.- обясних и повдигнах рамене. Той се замисли за един кратък миг и ме погледна с ужас в очите.
- Кажи ми, че си на хапчета. - изстреля шокирано, а аз направих физиономия.
- Всъщност исках да поговорим за това...Лукас, бременна съм от теб, сигурно е, и са тризнаци. - казах сериозно, но след няколко секунди се разсмях с глас.
- Луд ли си, разбира се, че съм на хапчета...да не си единственият, с който прекарвам нощите си...Никога не бих позволила да направя такава глупост ... да забременея от някой след една нощ, още повече, че на повечето дори не им помня имената. - казах, напълно сигурна в думите си. Пия си хапчетата редовно!

I'll never let go
Never say goodbye

Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Нед Мар 13, 2011 11:10 pm

Тя заговори толкова сериозно, че за миг си помислих, че е истина, тогава тя се изсмя гласно, а аз я изгледах бесен
- Не е смешно! - казах изправяйки се и тръгнах към изхода. Бяхме дошли с една кола, но честно казано в този момент изобщо не ми трябваше кола. Исках да вървя да изчезна за да мога да помисля, да мога да осмисля какво се беше случило току - що и най - вече да благодаря на бога, че не се оказа истина.
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Нед Мар 13, 2011 11:43 pm

На него явно не му беше до шеги в момента, защото ме изгледа бясно и тръгна към изхода.
- О, хайде де, Люк...- засмях се отново и тръгнах след него. Настигнах го пред болницата...тогава той забави крачка, но продължи да върви.
- Стига де, как може да си помислиш, че ще позволя такова нещо. - продължих весело. - Не бива да се шокираш толкова...Пейтън е тази, която ще ражда при това до преди малко не знаеше от кой е, но го приема доста спокойно. Трябва да вземаш пример от нея. - посъветвах го.

I'll never let go
Never say goodbye

Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Нед Мар 13, 2011 11:49 pm

Брук ме последва и заговори, как съм си помислил подобно нещо и, че трябвало да го възприемам по - спокойно
- Ти не разбираш нищо! - казах повишавайки леко глас и обръщайки се рязко към нея което едва не причини сблъсък. Обърнах се отново и тръгнах накъдето ми видят очите, дъждът се беше усилил, но бе ми правеше впечатление исках просто да се махна оттам.
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Пон Мар 14, 2011 10:48 am

- Лукас... Можеш да си успокоиш нервите, твоето бъдеще си е все така светло и обещаващо. Никой не е бременен от теб и не помрачава деня ти. Пейтън и Джаред ще се женят и ще си имат дете, макар лекарите да мислят, че Джаред има туберколоза, а днес тя има рожден ден, както и Хейлс. Има хора с по- големи проблеми от твоите, така че спри с драмите и параноята си. - ядосах му се. Разбирах, че се е уплашил, но вече всичко се нареждаше перфектно. Какво още искаше.

I'll never let go
Never say goodbye

Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Пон Мар 14, 2011 2:42 pm

Брук отново започна да изнася някаква лекция, че всичко било наред и да спра да се тревожа, но бях убеден, че си няма и на идея за какво говоря. Слава богу майка ми беше далеч и нямаше да разбере за това, бях на косъм историята да се повтори... Не казах нищо на Брук и просто се обърнах и тръгнах към плажа имах нужда да избистря главата си.
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider

Брой мнения : 107

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Чет Мар 24, 2011 8:54 am

Стъклената масичка беше на парчета, а главата на Дийн кървеше. Таза картина още се мотаеше в главата ми и не можех да се отърва от нея. Успях да го завлека до колата и го докарах в болницата. Тотално бях дала заето. Слава Богу, имаше свободни доктори и веднага се погрижиха за него. Сега просто си седях и чаках... Едно от най-омразните ми неща... Беше ми скучно, но повече ме беше страх дали Дийн е добре...
По едно време вдигнах глава и допих взетото кафе отпреди малко. Видях една позната фигура да се движи към мен...
- Дийн! - писнах и зарязах кафето. Тръгнах да му се нахвърлям за мечешка прегръдка, но се усетих, че не е добра идея... Е, щеше да си я получи по-късно...
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider

Брой мнения : 188

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    Чет Мар 24, 2011 9:00 am

Докторите повече ми се караха отколкото превързваха. Мразех болници. Не спираха да ми опяват как често съм идвал тук след пиянски истории и само е трябвало да се разправят с мен. Накрая ме пуснаха да си вървя и ми забраниха да пия в следващите 24 часа.
Тръгнах надолу към чакалнята като си залитах из коридора. Видях Майра на един от столовете.
- Дийн! - писна тя и стана.
Май искаше да ме прегърне, но се отказа. Главата направо ме сцепваше и нямах сили да говоря, но успях да се усмихна криво.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Чакалнята    

Чакалнята
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next