Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_rcap 
James Collins
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Къщата на Вероника, Даниел и Нати

Go down 
+3
Шон Стръкълботън
Nathan Scott
Вероника Мейсън
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 1:02 am

Мъничето кротко спеше в ръцете на майка си...така де сестра си. Оф алкохола определено беше размътил съзнанието ми.
- Слушай не съм дете...не е нужно да ми говориш като на такова! - казах с леден тон. - А сега би ли ми върнала ключовете? - попитах я със същият тон. Въобще нямах намерение да си кротувам в нечия къща.
Особено ако тя не беше моята къща.
Ама и аз бях един...дори не знаех защо я послушах и не карах аз, всъщност дори не помнех защо й предложих колата си. Нямах нужда от гледачка. А пък и тя вече си имаше грижи за едно хлапе.
Не й бях притрябвал и аз.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 1:14 am

Ледения му тон ме накара да потръпна.. Нямаше нужда да е толкова груб.. Да, щях да му върна ключовете на сутринта.. Не и сега.. Щях да го пусна да си ходи пеша, но не и с кола.. Изсумтях недоволно и стиснах ключовете на колата здраво.. Нямаше да му позволя да ги вземе..
- Да.. Ще ти ги върна.. - измърморих, продължавайки пътя си към хола.. Притиснах Нати по-силно до мен и влязох в оранжевата стая.. Проснах се на дивана и зачаках Джей да направи същото.. Нямаше да се инати цял живот.. Нямаше й да го държа тук.. Просто една нощ в удобно легло.. Нямаше да му се случи нищо ново..
- Хайде.. Ще ти ги върна утре.. - подсмихнах се и потупах свободното място до мен..
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 1:21 am

А после аз съм бил инат. И какъв й беше проблема, че не можех да разбера. Какво толкова като си взема ключовете. Нямаше да извърша престъпление я..
Седнах на дивана до нея. Мамка му...щях да си взема ключовете независимо от всичко, но като се замисля можех да си вървя и пеша. Или пък да си хвана такси. Хах нищо не ме спираше нали. А пък и нямах намерение цяла нощ да стоя тъпеейки в нечия къща. Ето това вече си беше престъпление, или поне за мен.
- Всъщност задръж ключовете! Не ми пука. - вдигнах рамене в знак на безразличие. В крайна сметка не ми бяха толкова нужни. Станах от дивана.
- Мога да си ходя и пеша в крайна сметка! - заявих й с безразличен тон. Най - мразех това да ми казват какво да правя. Ненавиждах го и точно за това мислех да си тръгна..нямаше да слушам някаква ... жена, какво да правя.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 1:33 am

Ето я и реакцията, която очаквах.. Не ми пукаше как ще си ходи, стига да не е с колата.. Нямах намерение да катастрофира и да му се случи кой знае какво.. Не ме интересуваше дори и да колабираше пред мен и все пак след като можех да го предотвратя..
- Все едно.. Аз не те спирам да си ходиш.. Просто не ми допада да караш.. Утре ще ти върна ключовете.. Ако изобщо те намеря.. - измънках сънено прокарвайки ръка през косата си.. Усмихнах се леко и го погледнах.. Той стана от дивана явно готов да си тръгне..
- Не се сърди.. Правя го за твое добро.. Попадна на мен точно когато не трябваше.. - ухилих се и отпуснах глава назад затваряйки очи..
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 1:40 am

Извадих лист от задният си джоб и видях някаква химикалка на масичката пред дивана.
- Ето ти адреса ми, за да ми донесеш ключовете! - казах й подавайки й листа. - Не вярвам да си го спомняш от миналият път. - ухилих се самодоволно и излезнах от голямата къща насочвайки се към...ами шосето предполагам. Можеше и да минават таксита от там. Е съмняваше ме доста, но все тая. Можех пък да вървя пеша до горен ийст сайт. Хич не ме бъркаше, а пък и точно в момента нямах абсолютно никакво намерение да се прибирам в нас.
Поне като ми се беше лепнал етикет на пияница...да отида някъде и на истина да се напия здравата. Нищо не губех в крайна сметка.
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:26 pm

След старбъкс се прибричах вкъщи.Нахраних Марлоу и отидох да потърся Нати и Вероника,но още не се бяха върнали.Беше ми скучно и излязох да потичам.Когато се върнах се нахраних и влязох да си взема душ.Докато бях в банята някой звънна на вратата и аз отидох да отворя по хавлия.Мислех,че вече трябваше да престана да тичам из къщата полугол,но пък не бях аз виновен,че някой все уцелваше неподходящия момент.
Върнете се в началото Go down
Катрин ♥
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Катрин ♥


Брой мнения : 306
Reputation : 3
Join date : 22.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Катрин
Връзка Връзка: търси се ;д
Години Години: 20

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:34 pm

Реших да видя Вероника и Нати.Не ги бях виждала от един ден и се бях затъжила.Паркирах пред къщата на сестра ми и тръгнах към вратата.Беше заключено а аз си бях забравила ключовете в къщи.Позваних на вратата.След около 3 4 минутки на вратата се появи секси мъж само по хавлия.
- С теб май ни стана навик така да се засичаме - казах и се заясмях
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:43 pm

-Явно успяваш да уцелиш момента!-казах аз и двамата се засмяхме,а след това поканих Катрин да влезе.Докато тя се настаняваше,аз отидох да си сложа някакви дрехи.Облякох си едни дънки и една ризо,но бързах и забравих да я закопчея.Всъщност така си ми беше много добре и не ми беше студено.Побързах да сляза долу,за да не карам госта да чака.
-Е,Кат какво те води насам?-попитах аз и сложих усмивка на лицето си.
Върнете се в началото Go down
Катрин ♥
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Катрин ♥


Брой мнения : 306
Reputation : 3
Join date : 22.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Катрин
Връзка Връзка: търси се ;д
Години Години: 20

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:45 pm

- Е Кат какво те водим на сам - каза той като слезна вече облечен.. или поне така си мислеше.
- Исках да видя Вероника - казах аз и станах.
Доближих се до него и внимателно започнах да закопчавам копче по копче.
- Имаш ли си идея къде може да е - зададох му въпрос след като закопчах ризката му и го погалих с пръст по врата
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:55 pm

-Ами всъщност излезе на разходка с Нати,всеки момент трябва да се прибере.-казах аз леко шокиран от движенията на Кат.-Ако искаш може да ги изчакаш тук.-допълних и отидох да си взема телефона,който бях забравил в стаята на Нати.-Е искаш ли нещо за пиене?-казах,провквайки се от 2-рия етаж.Знаех какво ще каже Катрин,затова направо отидох да взема текилата и уискито.
Върнете се в началото Go down
Катрин ♥
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Катрин ♥


Брой мнения : 306
Reputation : 3
Join date : 22.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Катрин
Връзка Връзка: търси се ;д
Години Години: 20

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:00 pm

- Искаш ли нещо за пиене - каза той
Докато да кажа да уиски той вече ми подаваше чашата пълна с уиски
- Благодаря - казах и се засмях
-Какво става с теб Дан ,не сме се засичали много време .. - казах и направих мили очички - затъжих се за теб
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:06 pm

-Да,много време мина!Една седмица или 2 бяха?-казах аз и я погледнах със красивите си сини очи.НАстанихме се на дивана в хола.Пуснах телевизора и се замислих за Катрин.Незнаех каква игра играе,но се надявах скоро да разбера.Странно Вероника я описваше по съвсемразличен начин,но все пак са минали 2 години.Всички са се променили.Бях се отнесъл в мислите си,но когато Кат проговори се осъзнах и започнах да слушам какво казва,въпреки че спираше на всеки 2-3 думи,за да отпие от питието си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Вероника, Даниел и Нати
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Вероника Мейсън
» Къщата на Джейсън
» Къщата на Изабела

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: