Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_rcap 
James Collins
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_voting_barКъщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Къщата на Вероника, Даниел и Нати

Go down 
+3
Шон Стръкълботън
Nathan Scott
Вероника Мейсън
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Шон Стръкълботън
Brooklyner
Brooklyner
Шон Стръкълботън


Брой мнения : 15
Reputation : 1
Join date : 30.01.2011

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 30, 2011 9:59 pm

Тя свърши а след това стана и излезна от стаята отиде до банята и си пусна водата.
ТЯ започна да се къпе а аз се заиграх с члена си.След няколко минути игра с него той свърши отново.Защо ссвършвах толкова на често?Това беше въпроса.Станах и се облякох след това зачаках Вероника да излезе за да може и аз да вляза вътре.
След тридесет минути тя излезна и аз влязох да се изкъпя.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 30, 2011 10:20 pm

Ваната наистина ми послужи освежаващо.. Не знам колко време мина, но когато се върнах Шон се изстреля в банята.. Повдигнах сънено рамене и облякох нещо.. Взех дрехите и ги помъкнах към коша за пране в банята.. Шон не ми направи забележка, че влизам при него .. Даже усмивката веднага се качи на лицето му, но аз само поклатих глава и хвърлих дрехите за пране като моментално се изпарих от стаята.. Слязох долу да хапна нещо.. Бях нечовешки гладна.. Направих си някакъв сандвич и лакомо започнах да ям.. Марлоу подскачаше около мен все едно очакваше нещо да се случи с нетърпение..
- Какво има момче.. ?? - попитах безгрижно, а той само завъртя опашка и седна на мястото си.. След като се наядох измих старателно чинията си.. Тогава забелязах мъжки силует в хола.. Изтичах до там и погледнах Шон.. Сега точно исках да си ходи.. не ми бе до него.
- Моля те върви си.. - казах изморено..
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 04, 2011 5:46 pm

Прибрах се веднага след Бруг.. Оставих Даниел в салона взимайки ключовете му.. Той щеше да влезе ако иска.. Бях оставила отключено.. качих се горе и облякох роклята си за бала.. Имаше да обмислям много неща.. Тихо започнах да покривам синините си с бялата пудра докато Марлоу се въртеше в краката ми.. Предположих, че е гладен , но не можех точно в този момент да му сложа нещо за хапване.. След като приключих с досадния грим слязох долу в целия си "блясък".. Не знаех на какво приличам в тази рокля, но не ми пукаше.. Не и точно сега.. Сложих на кучето нещо за хапване и седнах пред телевизора .. не следях това което даваха.. Просто гледах и обмислях случилото се..
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 04, 2011 5:55 pm

Вер ме остави в салона и взе ключовете ми.Аз реших да я последвам,но се забавих,защото гумата се спука и ми отне 10 минути докато я оправя.След това бързо пристигнах вкъщи и влязох незабелязано през вратата.Качих се в стаята си и започнах да се преобличам.Дълго избирах, но накрая се спрях на това.Все още не си бях сложил маската,но тя можеше да почака малко.Слязох долу при Вер,която гледаше телевизия.
-Уау!Изглеждаш прекрасно!
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 04, 2011 6:02 pm

Защо го бях направила ?? Защо му се хвърлих на врата ?? Не трябваше да се случва .. Не и сега.. Толкова се бях замислила, че дори не забелязах кога се е прибрал.. Тогава чух глас.. Обърнах се и с усилие асимилирах думите на Дан.. Усмихнах се все още замислено и огледах театрално..
- Ти изглеждаш много по-добре.. - ухилих се фалшиво и го дръпнах на дивана, за да седне до мен.. Скоро трябваше да тръгваме, но това нямаше никакво значение..
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 04, 2011 6:12 pm

-Хайде!Трябва да тръгваме!-казах аз и качих до горе,за да си взема маската.Когато слязох долу Вер вече беше готова.Излязохме набързо и аз и отворих вратата на колата.Тя се качи,а след това и аз.Този път щяхме да сме с моята кола.След минути вече бяхме пред училището.
Върнете се в началото Go down
Катрин ♥
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Катрин ♥


Брой мнения : 306
Reputation : 3
Join date : 22.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Катрин
Връзка Връзка: търси се ;д
Години Години: 20

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 07, 2011 6:27 pm

Реших да намина през Вер ,за да я видя какво прави.Тези дни и се насъбра много и реших да я искарам на шопинг .. по- женски .Слязох от колата и се запътих към къщата.Колата й я нямаше ,но реших да проверя вътре.Отворих вратата ,но беше доста тихо и необичайно за нея..
- Ехо.. сестра ми - провикнах се като отидох в кухнята и хвърлих ключовете ми на плота.
Отворих хладиълника и си искарах една бутилка вода ,а след като се обърнах пред мен стоеше сипмпатичен,гол до кръста мъж.
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 07, 2011 6:36 pm

Днес беше много скапан ден.Сутринта нхраних Марлоу,а след това и го изведох на разходка.След като се прибрах отново си легнах и се събудих около обяд.Слязох долу на първия етаж и заварих Вер там.Както винаги не ми проговори.Облече се набързо и излезе,а аз пак трябваше да се погрижа кучето.След като свърших и това влязох да си взема душ.Изведнъж чух вратата да се отваря и също се чуваше някакъв женски грас.Не беше Вер и затова реших да проверя.Излязох набързо от банята,увих се в една кърпа и слязох по стълбите.Знаех, че не трябва да се разхождам полу гол из къщата,но се налагаше.Бързо намерих момичето.
-Здравей!-поздравих я набързо.Беше ми позната отнякъде, но незнаех откъде.
Върнете се в началото Go down
Катрин ♥
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Катрин ♥


Брой мнения : 306
Reputation : 3
Join date : 22.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Катрин
Връзка Връзка: търси се ;д
Години Години: 20

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 07, 2011 6:40 pm

-Здравей - каза ми той и ме погледна така ,сякаш се чуди от каде съм му позната..
За секунда замълчах за да премисля какво бе станало точно а после се засмях .Той ме погледна странно а после му казах
- Здравей,извинявай че така те изкарвам от банята ,но търсих сестра ми - усмихнах се - явно е излезнала.
Отворих водата и отпих жадно от нея.
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 07, 2011 7:41 pm

-Сестра ти я няма.-Говорех бързо и доста раздразнено-Чакай малко...сестра...ти трябва да си Катрин.-Да това трябваше да е сестрата на Вероника.Досега не сме се срещали,но пък Вер ми е разказвала за нея.Да наистина изглежда добре,както и казваше Вер.Наистина се изненадах от това посещение.-Междудругото,аз съм Даниел.-Добавих и подадох ръката си.Еха наистина не можех да повярвам.Едва ли щеше да повярва,че съм жив,но ето ме.
Върнете се в началото Go down
Катрин ♥
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Катрин ♥


Брой мнения : 306
Reputation : 3
Join date : 22.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Катрин
Връзка Връзка: търси се ;д
Години Години: 20

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 07, 2011 7:51 pm

-Сестрати я няма - отсече той бързо а след отва ме погледна..- Чакай ти трябва да си Катрин - каза и започна да си мъмри нещо
- Ами да аз съм
- Аз съм Даниел- каза той и подаде ръката си .
Явно наистина е бил жив..Защо подяволите Вроника никога не ми е казвала ,че е изглеждал така ?!?
- Приятно ми е - казах и се усмихнах .- Мисля ,че ще е добре да те оставя да се оправиш.Знам ,че беше много невъзпитано от моя страна така да нахлувам в къщата ,но си мислех ,че Вероника е сама - казах и се засмях
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 7:06 pm

-Ейсега се връщам!-казах набързо и се затичах по стълбите към 2-рия етаж.На два пъти едва не паднах,но все пак стигнах благополучно горе.Оправих се набързо:сложиж си дънки,една тениска,вратовръзка и едно сако и изглеждах така.Слязох надолу по стълбите и Кат още беше долу,но вече беше намерила водката.-Съжалявам,че трябваше да чакаш. - казах,а след това си налях водка.Не мислех да пия сега,но какво пък.
Върнете се в началото Go down
Катрин ♥
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Катрин ♥


Брой мнения : 306
Reputation : 3
Join date : 22.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Катрин
Връзка Връзка: търси се ;д
Години Години: 20

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 7:11 pm

Той се покатери по стъбите бързо за да се преоблече а аз се засмях.Докато го чаках се потъшувах в шкафовете и открих бутилка водка. Той селезе бързо по стълбите.Изглеждаше доста добре..
- Бърз си - казах и се засмях
Взех 2 чаши и нялах водка ,подадох му едната а той я взе сякаш не му се искаше да пие.
- Е хайде де само по няколко чашки - засмях се и отпих от моята.
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 7:22 pm

-Добре,но само няколко.-казах и се засмях.Всъщност смятах да изпия най-много 2 чаши,но ще видим колко ще се напия.-Не е за вярване,че се срещаме чак сега при положение, че съм излизал със сетра ти.-допълних и отпих от чашата си,а Катрин ме последва.И така бързо изпихме една чаша.Добре,че алкохола не ми влияше,очевидно и Кат беше така.
Върнете се в началото Go down
Катрин ♥
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Катрин ♥


Брой мнения : 306
Reputation : 3
Join date : 22.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Катрин
Връзка Връзка: търси се ;д
Години Години: 20

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 7:30 pm

Испихме първата от чашките ни а после долях още водка.
- Странно ,че чак сега се виждаме при положение ,че излизах с сестрати -каза той и отпи голяма глътка от чашата.Алкохола не му влияеше .. засега,както и на мен .Надявах се да не се напивам.. Много ..
- Наистина е странно - казах и се засмях .- Сигурна съм ,че Вероника те е крила от мен - допълник и отпих от чашата ми. - Това ,че сме сестри не значи ,че не мога да и отмъкна приятеля .. дори и за една вече.. приположение как изглеждаш - казах и отново се засмях.
Знаех ,че ще прозвучи вулгарно ,но не се саобразявах с приказките
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 7:50 pm

-Може би....може и да има друга причина.-казах леко съмнителлно.Определено незнаех какво да кажа или пък не ми се говореше.Дори и аз самия незнаех.Реших да спра с алкохола за да няма последствия.-Може би не ти е казала, за да не се привлечеш от мен.-казах на шега и се засмях,а след това отидох да сложа храна на Марлоу.
Върнете се в началото Go down
Катрин ♥
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Катрин ♥


Брой мнения : 306
Reputation : 3
Join date : 22.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Катрин
Връзка Връзка: търси се ;д
Години Години: 20

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 7:54 pm

- Всъщност да бъдем точни .. аз никога не съм те виждала - допълних и се засмях.
Той сложи храна на кучето си след което остави чашата с алкохол.Погледнах го учудено..
- Не ти се пие - попитах го и обрънах моята на екс
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 8:00 pm

-Имам лоши спомени от алкохола и сега се пробвам да го спра, но не ми се получава много.А както виждам на теб не ти влияе.-казах след като се върнах при нея.НАистина Кат беше интересна.Допадаше ми,но Вероника....ооо...защо трябваше да са сестри?Е такъв ми бил късметът.След като си поговорихме с Кат се пренесохме в хола.Разбира се донесохче и алкохола.
Върнете се в началото Go down
Катрин ♥
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Катрин ♥


Брой мнения : 306
Reputation : 3
Join date : 22.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Катрин
Връзка Връзка: търси се ;д
Години Години: 20

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 8:03 pm

Беше доста сладък.. Вери щеше сигорно малко да ми се расърди ,но какво пък бих рискувала.Преместихме се в хола а аз си взех чашката
- Явно на теб не ти влияе - каза той и се засмя
- Свикнала съм да пия,мога да държа на алкохо и когато се напия не правя глупости - казах и се засмях.
Хвърлихсе на дивана и испих чашата на екс а после я оставих на масата.
-Мисля ,че това ми е достатачно за тази вечер,апък и като пиеш сам не върви - повдигнах вежда и го погледнах
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 09, 2011 5:40 pm

-Съжалявам,но днес не е ден за пиене или ако ще пия не трябв да е тук.-казах го бавно,но дори и аз не разбрах какво казах.Е поне беше смешно или поне аз така си мислех.Разсеях се от мислите си и пуснах огромния телевизор в хола.Не даваха нищо интересно и затова го изключих.Беше ми скучно,а както виждам и на Катрин.-Е,кат искаш ли да излезем да се поразходим и може би да пийнем по нещо?
Върнете се в началото Go down
Катрин ♥
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Катрин ♥


Брой мнения : 306
Reputation : 3
Join date : 22.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Катрин
Връзка Връзка: търси се ;д
Години Години: 20

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 09, 2011 5:45 pm

-Е Кат искаш ли да се поразходим - попита ме той
- С удоволстиве - казах и станах
Той се засмя и стана .На двамата ни беше скучно и той не искаше да пие в къщата ,затова беше по добре да излезнем
- Е каде ще ходим - попитах го
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 09, 2011 5:59 pm

-Ами ще видиш.-казах и отидох да си взема ключа за колата си.Излязохме от къщата и се качихме в колата,която беше паркирана точно отпред.Тръгнах нанякъде...без да знам на къде.Исках отново да намеря онези барове покрай които минах,но на 2-3 пъти обърках пътя.След като поех в правилната посока тръгнах с пълна скорост натам.

P.P.:Пиши в някой бар
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 11, 2011 9:12 am

Прибрах се вкъщи по най-бързия начин.. Започвах да се размеквам.. От кога тъмните улички и тишината ме плашеха ?? Никога не са ме притеснявали.. Размишлявайки над глупави неща като страхове от тъмното, бавно изкачих стълбите.. Не чувах Марлоу.. Това ме притесняваше до една степен, но беше късно през нощта .. Какво очаквах аз? Да подскача около мен и да ми се радва ?? Осъзнавах, че Дан също спи или пък просто го нямаше.. Надявах се да не разбере за малката ми игричка с Джей.. Нямаше да е доволен.. Влязох тихичко в моята стая и забелязах малкото ми кученце на леглото.. Поне беше мъжко.. Подсмихнах се леко и се запътих към банята.. Лениво изкачих стълбите до ваната и съблякох всичките си дрехи.. Изкъпах се основно.. Нямаше и част от тялото ми, която да не е добре измита.. Когато топлата вода свърши с нежелание излязох полузаспала от ваната.. Бях с мокра коса, но не ми пукаше.. Намъкнах някакво бельо и една тениска.. Легнах на леглото и неусетно заспах..
Събуждането за жалост не беше толкова приятно.. Шибаната ми аларма записка в 9.30 сутринта.. Лениво станах и моментално хапнах някакъв сандвич.. Не обърнах голямо внимание с какво беше.. Просто си стоеше сочно в хладилника, което не бе много разумно .. След като се наядох старателно измих зъбите си и облякох униформата си .. Синината вече почти не се виждаше.. Това беше добре.. Нямаше да понеса да сложа още пудра върху лицето си.. Доволно положих само малко черен молив върху очите си и ярко червено червило върху устните си.. Определено вече беше време да тръгвам за глупавото училище.. Странното бе как изобщо успявах да изкарам тези добри оценки..
Върнете се в началото Go down
Катрин ♥
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Катрин ♥


Брой мнения : 306
Reputation : 3
Join date : 22.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Катрин
Връзка Връзка: търси се ;д
Години Години: 20

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 15, 2011 6:13 pm

След хубавата вечер реших да пийна едно със сестра ми .Качих се в колата и потеглихме на там .Казах на шофьора да си тръгва ,защото щях да се забавя.Видях ,че колата й е там .. значи трбява да си е у тях.Искарах ключовете ми от чантата и отключих .След това влязох към хола
- Вероникаа- креснах и чух стъпки.
Обърнахсе и я видях..Не беше в много добро състрояние за това отворих един шкаф с алкохол и извадих бутилка уиски.Взех две чаши и налях
- Наздраве сестриичке - казах и се засмях
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 15, 2011 6:26 pm

Прибрах се вкъщи веднага.. И без това хлапето на баща ми щеше да идва.. Трябваше да я посрещна.. До колкото познавах Кат малката щеше да остане при мен.. Супер, вече ставах и детегледачка.. Размишлявайки стигнах до стаята си и най-безцеремонно се проснах на леглото като труп .. Не исках да ставам.. Предпочитах да си остана в леглото цяла вечер.. Минаха около два часа.. Умората започваше да надделява над мен.. Тъкмо започнах да се унасям, когато чух гласа на сестра ми.. Побързах да сляза долу преди да се е ядосала.. Огледаме и наля две чаши с уиски.. Мамка му.. Знаеше цялата къща наизуст.. Изглеждаше пияна.. Може би беше .. Взех чашата и с едно движение на ръката си пригладих разхвърчания ми бретон..
- Наздраве.. - измърморих лениво оглеждайки се за кутийката ми с цигари..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Вероника, Даниел и Нати    Къщата на Вероника, Даниел и Нати  - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Вероника, Даниел и Нати
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Вероника Мейсън
» Къщата на Дийн
» Къщата на Тони.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: