Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
През тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката"
Latest topics
» Only mine <3
Пон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Сря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Сря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Пет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Вто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Пет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Пет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Пет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Пет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано

Haley James Scott

James Collins

Lucas Scott

Blair Woldorf

Nathan Scott

Катрин ♥

Dean Winchester

Вероника Мейсън

Jamie Lucas Scott

Часовник

Share | 

Мишел Лаброс

Go down 
АвторСъобщение
Мишел Лаброс
Upper East Sider
Upper East Sider

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Мишел Лаброс    Нед Яну 23, 2011 4:06 pm

Име: Мишел Лаброс

Години: 17

Информация за семейството: Всъщност родословното 'и дърво не ми чак толкова ... голямо и известно.Произлизам от малко семейство..просто баща ми е имал шанса да стане много добър и търсен адвокат..а майка ми?!? Тя..тя е тази богатата и надутата.Тя е тази която е имала всичко.Човек с наистина завидна..и не чак толкова история.Майка 'и е от Лондон, баща 'и от Париж.Две наистина различни натури, с общи тайни.

Характер:Аз съм много странен човек.Уж съм срамежлива но в някой моменти забравям за това и ставам много развратна.Обичам да се смея на шеги..когато не са за мен, разбира се.Както всяко момиче обичам да ме глезят, но не съм от онези богатите, онези , които си мислят, че света е в краката им.Може да се каже и че обичам романтиката, но не прекалената, тя вече досажда.Мразя да наранявам хората и често лъжа за да предотвратя това.Лесно човек може да ме разплаче, но никога не плача пред хора, имам самочувствие, но съм нещастна.Постоянно.Не съм емо, просто съм песимист, макар всички да казват, че съм наистина голяма мечтателка и оптимистка.Даже съм ги чувала да казват, че съм най-щастливия човек на света, че винаги се смея..предполагам, че е така.

История: Не съм израстнала в онези щастливи семейства направили детето си с толкова обич.Моето семейство..ме е създало за пред хората, макар и много да ме ''обичат'' , ако старанието да съм щастлива за да не им правя проблеми може да се нарече обич.Винаги са ми повтаряли как трябва да се държа като момиче..богато момиче.Ах как мразех това.Винаги играех с момчетата..с кал .. с сняг..с какво ли не.Винаги излизах чистичка, и се връщах мръсна и с рани.Но как може, дете да се забавлява без тях.Като се връщам назад се изпълвам с едни такива хубави чувства.
Но стига за това...Родена съм в Париж..да.Хубав град знам..с хубави хора?!?Ех...някой са такива.Всеки град има своите тайни.А те са наистина мръсни.
Винаги са ме глезели..мразех да ми се подмазват докато не станах на 12.Тогава имаше такъв кеф..да ги дразня и моля за странни неща.Много се забавлявах с това.Решиха се най-накрая да ме ''заточат'' при обикновенната ми леля.Нямаха си на представа колко се радвах.Далеч от тях..и тези мръсни пари.Но аз си използвам!Леля също..какво да направя..имам принципи, но се нуждая от тях.ЖЕНА СЪМ!И така сега живея при леля си..и се забавлявам постоянно.

Допълнително: Хмм..свиря на цигулка..и на китара..но предпочитам цигулката, по-нежна е.

Снимки:

Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Брой мнения : 1035

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

ПисанеЗаглавие: Re: Мишел Лаброс    Нед Яну 23, 2011 4:53 pm

Одобрена!! I love you