Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Night bar "Manhattan" 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Night bar "Manhattan" Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Night bar "Manhattan" I_vote_lcapNight bar "Manhattan" I_voting_barNight bar "Manhattan" I_vote_rcap 
Haley James Scott
Night bar "Manhattan" I_vote_lcapNight bar "Manhattan" I_voting_barNight bar "Manhattan" I_vote_rcap 
James Collins
Night bar "Manhattan" I_vote_lcapNight bar "Manhattan" I_voting_barNight bar "Manhattan" I_vote_rcap 
Lucas Scott
Night bar "Manhattan" I_vote_lcapNight bar "Manhattan" I_voting_barNight bar "Manhattan" I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Night bar "Manhattan" I_vote_lcapNight bar "Manhattan" I_voting_barNight bar "Manhattan" I_vote_rcap 
Nathan Scott
Night bar "Manhattan" I_vote_lcapNight bar "Manhattan" I_voting_barNight bar "Manhattan" I_vote_rcap 
Катрин ♥
Night bar "Manhattan" I_vote_lcapNight bar "Manhattan" I_voting_barNight bar "Manhattan" I_vote_rcap 
Dean Winchester
Night bar "Manhattan" I_vote_lcapNight bar "Manhattan" I_voting_barNight bar "Manhattan" I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Night bar "Manhattan" I_vote_lcapNight bar "Manhattan" I_voting_barNight bar "Manhattan" I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Night bar "Manhattan" I_vote_lcapNight bar "Manhattan" I_voting_barNight bar "Manhattan" I_vote_rcap 
Часовник

 

 Night bar "Manhattan"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Night bar "Manhattan" Empty
ПисанеЗаглавие: Night bar "Manhattan"   Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeСъб Яну 22, 2011 10:31 am

Night bar "Manhattan" 20090728_7291-Merivale-CBD-Bistro-Tasting-Night_bar
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Night bar "Manhattan" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Manhattan"   Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeПет Фев 25, 2011 8:43 pm

Запалих колата и тръгнах някъде към Бруклин. Дори не знаех какво правех там, но беше факт че съм там. Всъщност бруклин не ми беше едно от любимите места, но все тая. Надали щеше да е чак толкова зле.
Паркирах колата си пред някакъв бар и влезнах вътре.
Ето че и в Бруклин имало хубави места. Но въпреки всичко ми изглеждаше някак...претруфено. Е все тая.
- Една текила. - поръчах на бармана и той ми донесе една чашка. - Всъщност нека са две. - добавих и той набързо сложи и другата чашка пред мен, а аз ги изпих и двете на екс. Без никакви допълнителни екстри разбира се. Е факт беше, че исках да се напия, но карай.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Night bar "Manhattan" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Manhattan"   Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeПет Фев 25, 2011 8:51 pm

Нати настояваше да останем, но аз трябваше да пийна нещо.. Може би после щяхме да се върнем.. Не беше трудно да я накарам.. Трябваше само да кажа, че ще я черпя със сок.. Малкото дяволче веднага скокна в прегръдките ми.. Тръгнах към най-нормалния бар в Бруклийн .. Не исках да развалям психиката на детето.. Съвсем скоро бяхме пред бар Манхатан.. Може би това бе най-свестния бар.. Без к*рви и лигави хлапаци.. Влязох вътре държейки малката за ръка.. Нямах намерение да се отделям от нея вечер.. Седнах на бара и я поставих на съседния стол..
- Една водка за мен и някакъв сок за малката.. - измърморих отегчено.. Барманът веднага изпълни поръчката без много да се бави.. Не разбрах какъв е сока на малката, но не исках и да знам.. Отпих от питието си и забелязах познат силует.. И ако това не беше Джей.. Подсмихнах се леко и отклоних поглед от него..
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Night bar "Manhattan" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Manhattan"   Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeПет Фев 25, 2011 9:09 pm

Може би след около шестата текила вече ... ами не фокусирах много добре, но хей не ме съдете преди това бях пил също. Всъщност преди онова събиране...нощ на предизвикателствата или както и да беше там. Все пак мислех, че сте е страшно скучно и бях прав. Предизвикателствата не ми харесваха особено. Но пък трябваше да са неверотно перверзни и мръснишки, че да се харесат на развратник като мен.
Погледът ми опита да фокусира върху едно момиче. Доста познато момиче.
Вероника? С дете? Хах това определено си беше ... ами смешничко. Или поне за мен в това състояние. И каква й се падаше...сестра, дъщеря, но пък какво ли ме интересуваше...абсолютно нищо. А пък и не можех да съм сигурен, че това е Ника. Все пак погледът ми беше ма-а-алко замъглен.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Night bar "Manhattan" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Manhattan"   Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeПет Фев 25, 2011 9:25 pm

Той ме погледна.. Или по-точно се опита да ме фокусира.. Не знаех колко е пиян и честно казано не ми пукаше.. Погледнах го присвивайки очи.. Станах и тръгнах към него хвърляйки по един поглед на малката..
- Здрасти, Джей.. - усмихнах се дяволито.. Изглеждаше пиян.. Миришеше на алкохол.. - Май си леко пиян.. - подсмихнах се и опих от водката си.. Осъзнавах какво прави тук.. нямаше смисъл да го питам и все пак се надявах да завържем някакъв разговор..
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Night bar "Manhattan" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Manhattan"   Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeПет Фев 25, 2011 9:48 pm

Както й предполагах. Това беше Вероника, а хлапето...е и то беше с нея, защото забелязах какъв поглед хвърли на малката, за да стои на едно място.
- Здрасти Джей. Май си леко пиях. - подсмихна се Вероника и отпи от чашата си, очевидно с водка.
- Още една текила...и нещо за дамата. По нейн избор! - казах на бармана поглеждайки го някак строго...до колкото можех, заради алкохола.
- Какво те води насам...с хлапе!? - попитах и се засмях лекичко, изглеждах като пълен неадекватник. Всъщност май в момента си бях такъв, но да не се отклоняваме от темата. А!?
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Night bar "Manhattan" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Manhattan"   Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeПет Фев 25, 2011 9:57 pm

Той определено беше пиян.. Виждах го в погледа му.. Джей поръча още две текили .. Опита се да погледне бармана строго както правеше в онази нощ и все пак не му се получи особено добре.. Поклатих глава поглеждайки бармана .. Нямаше смисъл да пие още.. Аз обаче да.. Отпих от водката си още веднъж и издърпах Джейсън , за да стане.. Помъкнах го към Нати, за да успея да я наглеждам по-добре.. Беше късно и най-вероятно скоро щеше да й се доспи..
- Няма да пиеш повече.. - измърморих отегчено и извадих кутията с цигари.. Не трябваше да пуша в присъствието на хлапе .. Да, как не се сетих по-рано ??
- Това е сестра ми, Натали и все пак не мисля, че ще я помниш до утре.. - ухилих се ..
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Night bar "Manhattan" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Manhattan"   Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeПет Фев 25, 2011 10:13 pm

Нямаше начин някой да ми забрани да пия. Хей бях пиян ама не чак толкова. Зяпнах сервитьора настоятелно и той веднага се сети, че трябва да ми донесе алкохол. Наля текилата и ми я даде. Хич не обърнах внимание на Ника и на...ъм май беше...да Натали. Изпих текилата на екс.
Никой нямаше да ми забранява да пия, особено ... ами никой. Само аз можех да си забраня и това никога нямаше да стане. А ако не пиех тук ... е щях да пия някъде другаде. Все пак бях заредил колата вчера и преспокойно можех да си обикалям из Манхатън.
- Съжелявам скъпа, но никой не е в състояние да ми забрани алкохола. - намигнах й.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Night bar "Manhattan" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Manhattan"   Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeПет Фев 25, 2011 10:23 pm

Подсмихнах се.. Всички така казваха и преди да се усетят вече не пиеха . Е не бях такава.. Просто се надявах да не катастрофира или не знам.. Нещо такова.. по принцип не ми пукаше и все пак след като го видях..
- Така си и мислех.. - измънках и изпих останалото от водката ми на екс.. Намигнах на малката и я погалих по главичката след което се изправих.. Приближих се до Джей и прокарах показалеца си по врата му .. Усмихнах се дяволито..
- Сигурен ли си, Джейсън .. Дори и ако получиш нещо в замяна.. - прошепнах сигурно в ухото му.. Е, честно казано очаквах да откаже и все пак трябваше да пробвам.. Пък и аз нямаше да му забраня пиенето за цял живот.. Той беше просто прекалено пиян.. Не проумявах как изобщо се държи.. Или пък просто се правеше ??
- Како искам още.. - изписка Нати и посочи празната си чаша.. Завъртях очи и погледнах бармана.. Май той щеше да й угажда
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Night bar "Manhattan" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Manhattan"   Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeПет Фев 25, 2011 10:33 pm

Засмях се. Че какво й пукаше дали ще продължа да пия или не. Въобще не разбирах жените, а честно казано и не исках.
Сестрата на Ника започна да квичи, че иска още. Засмях се лекичко. Малката си я биваше да отконява вниманието.
- Хъм...и какво ще получа в замяна? - направих се на ударен. Всъщност в момента си бях като ударен заради текилите, но все тая. Нали ми харесваше.
Е определено знаех отговора на Ника и определено нямаше да стане. Не че й имаше нещо. Просто както съм споменавал не спя с една жена повече от един път. За това пък реших малко да подразня Вероника.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Night bar "Manhattan" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Manhattan"   Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeПет Фев 25, 2011 11:30 pm

Подсмихнах се.. Определено знаеше как да си играе с мен.. Усмихнах се чаровно.. Нямах намерението да спя с него и все пак щеше да е хубаво да осъзная, че все още си ме бива..
- Хмм , ами не знам.. Ти си избери.. - намигнах му с дяволита усмивка.. Нямаше си и на представа на какво съм способна в трезво състояние..
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Night bar "Manhattan" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Manhattan"   Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeПет Фев 25, 2011 11:35 pm

- Хъм...точно това не трябваше да казваш! - засмях се. - Това беше най - лошият отговор. - продължих да се смея. И все пак не мислех да правя абсолютно нищо с Ника и не само заради причината, която ви казах преди малко. Също така не беше и нещо в Ника, което да ме отблъсква, просто...ами просто в момента не ми беше до това.
Уоу това аз ли го казах? Просто не ми се вярваше...Е явно човек говори пълни глупости в пияно състояние.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Night bar "Manhattan" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Manhattan"   Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeПет Фев 25, 2011 11:48 pm

Подсмихнах се тихо, едва забележимо.. Не можех да си представя, че съм спала със слабото момче, което стоеше пред мен и въпреки това не можех да отрека, че имаше невероятно тяло.. Не беше нито целия в мускули, нито пък му липсваха.. Усмихнах се дяволито макар и бегло да осъзнавах какво се случва..
- Така ли ?? Колко жалко .. - подсмихнах се и допрях устни до неговите, но веднага след това ссе отдръпнах.. Беше забавно само при мисълта, че вече съм спала с него и то дори когато Дан бе тук.. Погледнах малката и й се усмихнах.. Очичките й се затваряха.. Милата тя, жалко, че щеше да й се наложи да остане.. Може би щеше да е по-добре ако се обадех на Мелиса..
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Night bar "Manhattan" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Manhattan"   Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 12:06 am

Допря устни до моите и веднага се отдръпна като се подсмихна. Хъм...може би просто развратническата ми страна имаше нужда от събуждане, а всъщност вече действаше.
Хванах Ника през кръста и я придърпах към себе си като я целунах. Целувката не беше нищо особено, по - скоро само я подразних. Каквато ми беше и целта.
Сестричката на Вероника след малко направо щеше да си заспи на бара.
- По - добре закарай малката у вас преди да е заспала на неподходящото място. - казах на Рони и й се усмихнах лекичко.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Night bar "Manhattan" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Manhattan"   Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 12:14 am

Когато се отдръпнах рой просто ме придърпа към себе си и ме целуна.. Нищо ново за устните ми.. Или вече беше готов за леглото или просто се опитваше да ме дразни.. Нямах си и на идея.. Не ме и засягаше.. Дори и след целувката топлата му ръка остана на кръста ми.. Цялата потреперих.. Определено моята кожа беше студена, дори ледена.. Малката щеше да заспи.. Виждаше се от далече.. Това, че Джей се опитваше да ме разкара не беше много забавно.. Сега изпитвах нужда единствено да му разбия носа ..
- Аха.. Прав си.. Ще вземе да заспи тук .. - подсмихнах се.. Едва ли щеше да ми тежи само до вкъщи.. Пеша или не тя не тежеше много.. Пък и пътя беше кратък и тренировките ми не бяха малко.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Night bar "Manhattan" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Manhattan"   Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 12:20 am

- Да ви закарам...до някъде? - попитах и повдигнах едната си вежда. Вече горе - долу бях в състояние да карам, така че знаех че няма да се блъсна в първото дърво или пътнически знак.
Вероника погледна някак объркано. Е нормално си беше все пак не бях изтрезнял съвсем, но хей...поне вече можех да фокусирам. Другото нямаше особено значение.
- Добре...какво ще кажеш ти да караш до вас, докато се приберете и после и аз си се прибирам и всички печелим. - намигнах й лекичко.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Night bar "Manhattan" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Manhattan"   Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 12:29 am

Той предложи да ни закара, което ме обърка .. До преди малко беше пиян и едва фокусираше, а сега вече бе готов да кара.. Той шегуваше ли се ?? Ако бях сама щях да се съглася.. Сега обаче бе различно.. Имах нещо, което се очакваше да опазя до осемнадесет.. Не обещавах, че ще стане човек и все пак щеше да е жива.. Тогава той предложи аз да карам до вкъщи, а после той да се върне сам.. Не ми звучеше разумно..
- Защо не направим така..? Аз карам до вкъщи и ти остава да спиш в гостната.. Няма да ти позволя да караш.. - подсмихнах се.. Вярно , беше си невъзможно да му забраня... Той дори нямаше и да ме чуе..
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Night bar "Manhattan" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Manhattan"   Night bar "Manhattan" I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 12:35 am

Вдигнах рамене и без това нямаше да я послушам, но карай.
- Както кажеш...шефе. - започнах да се смея, а тя погледна строго. Беше единствената жена, която за сега ми е казвала какво да правя. Хах...е аз обаче имах навика да не слушам особено думите на другите, но карай.
- Тръгваме ли? - попитах и станах от барстола. Хах можех да ходя (почти ако и залитането се броеше...).
С Ника излезнахме от бара и тръгнахме към колата ми.
- Ето ти ключовете! - казах и й ги дадох безразлично. Бях с аудито така, че хич не ме интересуваше какво щеше да го прави. Не тази бе колата която обичах (тя естествено беше Богатито Верон).
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Night bar "Manhattan" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar "Manhattan"   Night bar "Manhattan" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Night bar "Manhattan"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ресторант "Manhattan"
» Night bar "Luxor"
» Night club "Sunrise"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Night life-
Идете на: