Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стая № 629  2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Стая № 629  Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Стая № 629  I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Стая № 629  I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Стая № 629  I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Стая № 629  I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Стая № 629  I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Стая № 629  I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Стая № 629  I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Стая № 629  I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Стая № 629  I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Стая № 629  I_vote_lcapСтая № 629  I_voting_barСтая № 629  I_vote_rcap 
Haley James Scott
Стая № 629  I_vote_lcapСтая № 629  I_voting_barСтая № 629  I_vote_rcap 
James Collins
Стая № 629  I_vote_lcapСтая № 629  I_voting_barСтая № 629  I_vote_rcap 
Lucas Scott
Стая № 629  I_vote_lcapСтая № 629  I_voting_barСтая № 629  I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Стая № 629  I_vote_lcapСтая № 629  I_voting_barСтая № 629  I_vote_rcap 
Nathan Scott
Стая № 629  I_vote_lcapСтая № 629  I_voting_barСтая № 629  I_vote_rcap 
Катрин ♥
Стая № 629  I_vote_lcapСтая № 629  I_voting_barСтая № 629  I_vote_rcap 
Dean Winchester
Стая № 629  I_vote_lcapСтая № 629  I_voting_barСтая № 629  I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Стая № 629  I_vote_lcapСтая № 629  I_voting_barСтая № 629  I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Стая № 629  I_vote_lcapСтая № 629  I_voting_barСтая № 629  I_vote_rcap 
Часовник

 

 Стая № 629

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Стая № 629  Empty
ПисанеЗаглавие: Стая № 629    Стая № 629  I_icon_minitimeЧет Яну 20, 2011 11:29 pm

Стая № 629  2546692i
Върнете се в началото Go down
Jessica Hamby
Upper East Sider
Upper East Sider
Jessica Hamby


Брой мнения : 210
Reputation : 0
Join date : 07.02.2011
Age : 87
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Име Име: Джесика Хамби
Връзка Връзка: Nope!;)
Години Години: 17

Стая № 629  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая № 629    Стая № 629  I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 10:58 pm

Двамата се качиха в таксито и потеглиха към хотел "Empire". след като стигнаха Джес отиде до рецепцията, даде кредитната си карта и в замяна на нея получи ключ от стая № 629. Те се качиха в асансьора, след кратко пътуване достигнаха етажа. Вървяха по коридорите докато не я стигнаха. Джес отвори врата и включи лампите. Влязоха вътре.
–Мисля, че тази стая я хубава.

пС; след като си напишеш поста и аз моя лягам, щот съм първа
Върнете се в началото Go down
Крис Митов
Upper West Sider
Upper West Sider
Крис Митов


Брой мнения : 76
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Крис Митов
Връзка Връзка: No WaY
Години Години: 19

Стая № 629  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая № 629    Стая № 629  I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:10 pm

Качихме се в таксито и спряхме пред Empire хотел. Когато влязохме тя плати с кредитната си карта и взе ключа от стаята. Качихме се в асансьора и скоро след това бяхме вече в стаята.
Момичето запали лампата, каза че стаята е хубава и от там натам не си губи времето. Целуна ме страстно, и започна да разкопчава ризата ми. Аз я хванах през кръста и я занесох на леглото. Целувките ставаха все по-горещи с всяка изминала минута, а дрехите по телата ни вече почти бяха изчезнали. Продължих да я целувам на долу по тялото й, като обиколих всеки сантиметър от него. След себе си оставях влажни следи от езика си, а тя стенеше от удоволствие.
Да знаех че си ме бива, а нейните стенания го доказваха много ясно. Тя ме издърпа към себе си и страстно вкара езика си в устата ми. Тази целувка много ми напомни на целувката от миналата вечер. Мамка му защо дори в такъв момент се сещах за онова момиче.
Трябваше да се съсредоточа върху това, което правех. Започнах да движа ръцете си по цялото и тяло. Тя се извиваше в ръцете ми, стенеше и дишаше накъсано. Тогава застанах точно срещу устните й и й прошепнах.
- Май доста ти харесва?
Върнете се в началото Go down
Jessica Hamby
Upper East Sider
Upper East Sider
Jessica Hamby


Брой мнения : 210
Reputation : 0
Join date : 07.02.2011
Age : 87
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Име Име: Джесика Хамби
Връзка Връзка: Nope!;)
Години Години: 17

Стая № 629  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая № 629    Стая № 629  I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:21 pm

Всичко вървеше на много забързан каданс, цялото й тяло го искаше. Докосваше я на всички места, на които тя обичаше
-Харесва ми.
Без да разбере какво става Крис се намираше под нея. Джесика целуваше всеки милиметър от тялото му. Хамби стигна до х*ч му. Погледна го в очите след което се облиза. Сведе поглед към инструмента му. Вече беше почто готов. Тя сведе малко главата си като започна от главичката му. Започна бавно да я облизва с езика си, все едно ближеше близалка. После пусна мекото си езиче по целия му ствол, като го движеше бавно надолу и нагоре. Отново го погледна. Вените по ръцете му започнаха да си личат драстично. Признак, че той ще свърши скоро. Малко преди той да свърши тя спря всичките си дейности като отново се върна при горната му глава и започна да го целува по шията
Върнете се в началото Go down
Крис Митов
Upper West Sider
Upper West Sider
Крис Митов


Брой мнения : 76
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Крис Митов
Връзка Връзка: No WaY
Години Години: 19

Стая № 629  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая № 629    Стая № 629  I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:33 pm

Вече не издържах, тя трябваше да бъде моя. Бавно проникнах в нея като презтова време я целувахй. Движенията ми в началото бяха бавни и ритмични, но започнах да забързвам темпото. Тя стенеше в ръцете ми, а това ме възбуждаше още повече, но нямаше да и позволя да свърши. Преди малко тя ме докара почти докрая и спря, сега аз щях да направя същото с нея.
Усещах че скоро ще свърши, затова спрях. Недоволен стон се изпусна от устните й а след това ме помоли да продължа. Да молбата и наистина беше искрена. Не можех да повярвам, че онова момиче от преди малко сеега се моли в ръцете ми.
Проникнах отново в нея, но този път по-бързо. Движенията ми бяха бързи и не след дълго и двамата свършихме.
Явно тя беше доста изморена, защото заспа веднага. Аз влязох да си взема душ, след това се облякох. Оставих и две стотачки, които покриваха разходите по хотелската стая. Надявам се не си е помислила, че съм от тези, които чакат жените да им плащат сметките. След това взех палтото си и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стая № 629  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая № 629    Стая № 629  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стая № 629
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стая № 293
» Стая № 576
» Стая № 218

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Hotels :: Hotel "Empire"-
Идете на: