Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_rcap 
James Collins
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_lcapРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_voting_barРесторантът на първият етаж  - Page 4 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Ресторантът на първият етаж

Go down 
+9
Elle Flowers
Кристофър О'Браян
Dean Underwood
Chuck Bass
Haley James Scott
Jamie Lucas Scott
Nathan Scott
Blair Woldorf
Сия Милано
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Taylor Kitsch
Brooklyner
Brooklyner
Taylor Kitsch


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 01.06.2011

Character sheet
Име Име: Тейлър Китч
Връзка Връзка: Фейт Самърс
Години Години: 25

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 5:32 pm

Готическо парти не ми звучеше добре,но все пак имах нужда да се разходя.Преди два дена се върнах от заснемането на нов филм и мислех,че ще е добре да си почина,но вместо това започнах да се побърквам.Вместо да загубя разсъдъкът си реших да изпия по едно уиски на купона и да видя някои от старите си познати.Облякох костюмът който Мия беше купила преди да се разделим и тръгнах към хотела.Когато пристигнах там всички изглеждаха добре.Взех си чаша уиски,веднага се намериха хора които да ме заговорят.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 7:57 pm

Haley James написа:
Той ме притегли към себе си, а аз се притиснах близо до него. Чувствах се сякаш близостта ни не е достатъчна, сякаш бяхме разделени с години, а не няколко дни и сега искахме да наваксаме. Продължихме целувката още известно време, но накрая трябваше да се разделим за да си поемем дъх. Огледах се набързо Джейми все още беше със връстниците си и изглежда се забавляваше, което наистина ме успокои след което отново погледнах Нейт
- Хмм казах ли ти, че изглеждаш страхотно? - попитах небрежно и леко се усмихнах.

- Не ме карай да се изчервявам. - премигах с мигли и се усмихнах засрамено, след което се засмях.
- Същото важи и за теб...Но като добавим изключително секси..- прошепнах с дяволит тон този път се наведох към шията й, оставяйки няколко целувки, а ръката ми продължаваше да си стои на кръста й. Отдръпнах се от нея, давайки й пространство да диша и отпих отново от чашата си с невинна усмивка.
- Е, имаш цяло лято на разположение. Какво мислиш да правиш?- попитах, надявайки се плановете й да включват и мен.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 8:45 pm

Хмм лято, изглеждаше толкова много време, а същевременно и толкова малко
- Ами първо трябва да се явя на изпитите за университета, може би да си намеря работа, но най - вече искам да дам на Джейми истинско и прекрасно лято което да помни винаги. Искам да му дам всичко което е загубил, всички моменти които децата на неговата възраст са имали, а той е пропуснал - казах с усмивка заглеждайки се в малкия. Искаше ми се Нейт да направи всичко с това с мен искаше ми се да дадем на Джейми истински дом, но не можех да искам това от него, беше твърде егоистично от моя страна.
- Ами ти, какви са твоите планове? Избра ли си колеж? - попитах с усмивка отклонявайки поглед за пореден път.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 8:55 pm

Тя описа едно страхотно лято, а аз нямах и съмнение, че ще бъде такова. От утре започва всичко.
- Със сигурност ще го има, особено с майка като теб. А и аз ще съм наоколо да помагам. - намигнах й, прегръщайки я през раменете. Заговорихме за университет и тя ме попита дали съм си избрал някой.
- Да...всъщност вече подадох документите си за Дюк. Чакам отговор. Ами ти, към кое се насочи? - попитах с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 9:33 pm

Усмихнах се широко когато той каза, че ще е наоколо за да помага. Едно беше аз да го моля и съвсем друго сам да го направи, така можех да бъда сигурна, че не го прави насила.
- Станфорд, но ме би ще е Джулиард иска ми се да се посветя на музиката - казах свивайки рамене. Никога преди не се бях замисляла да се оставя на музиката си винаги мислех за нещо по - стабилно някак по - отговорно, но напоследък започвах да мисля за нещата които ни правят щастливи, а музиката определено беше това за мен.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 9:40 pm

- Просто не бъди кретен, не искам да се преструваш на нищо, заради мен. - отвърнах на Крис и влязохме във залата. От прическата ми нямаше и следа...косата ми бе мокра, но поне грима стоеше, така че не приличах съвсем на зомби, въпреки, че щях да се вписвам. Поогледах се, докато не намерих Нейтън и за щастие с Хейли се бяха прегърнали. Значи пак са се събрали. Много се радвах за тях! Тръгнах бързо и когато отидох до тях ги прегърнах.
- Здравейтеее. - поздравих лъчезарно и огледах Хейли. - Уникален костюм! - отбелязах кимайки и погледнах към Нейт.
- Знаех си, че ще ти отива...И следващият път не ме критикувай, а ме слушай. - предупредих го, а той се засмя.
- Но къде е Джейми, искам да го видя като мини Дракула..- попитах и го потърсих с поглед.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 9:43 pm

- Сигурен съм, че ще те приемат. Музиката е твоят живот и това решение е най- правилното. - отвърнах с усмивка и я целунах по косата, когато до нас пристигна Брук, а след нея и някакъв русокоско.
- Здравей, госпожице дявол. - засмях се и също я прегърнах с една ръка, без да мърдам другата от Хейлс. Тя ми се скара следващият път да не я критикувам, а аз свих рамене невинно.
- Съжалявам, ще си държа устата заключена, обещавам. - казах с ангелска усмивка и тя се засмя. Попита къде е Джейми, а аз кимнах в негова посока.
- Нали не мислиш, че ще скучае..- засмях се отново..Все пак той беше дете..
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 9:51 pm

Нейт каза, че музиката е моя живот, а аз поклатих глава
- Истината е, че от няколко месеца насам музиката отиде назад в класацията за номер едно - казах усмихвайки се леко. Обичах музиката и винаги щях да я обичам, но в живота ми се появи нещо много по - важно за мен от нея, всъщност две неща Нейтън и Джейми, но преди да съм могла да кажа каквото и да е било друго се появи Брук прегръщайки ни
- Хей - поздравих аз с усмивка
- Мерси и твоя е невероятен и Брук безкрайно много благодаря за костюма на малкия мисля, че скоро няма да го съблече - казах засмивайки се и погледнах към него.
- А колкото до забавленията мисля, че след малко ще е по - добре да го прибирам - казах поглеждайки часовника над вратата който показваше, че минава два след полунощ/
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 9:59 pm

- Благодаряя... И аз като Джейми не мисля да я свалям скоро. - отвърнах, когато Хейли каза, че харесва роклята ми, и се засмях. Усетих се, че не съм запознала Крис със тях, така че се май беше време да го направя.
- Между другото Крис, това са Нейтън и Хейли...- усмихнах се - Нейли...това е Крис. - засмях се, когато в главата ми хрумна това име. Перфектно име за тях двамата. Бяха толкова влюбени и сладки...същински модел за подръжание.
- И между другото Хейлс, винаги можеш да ползваш някоя от стаите горе. Ще го сложиш да кажем на етажа над нас и по някое време ще наминаваш да го видиш, той не е толкова малък, а и така ще можеш да изкараш вечерта пълноценно. - Намигнах й и погледнах към Нейт, след което отново към нея.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 10:09 pm

Начинът по който Брук говореше и се смееше на всичко ми подсказа, че май беше прекалила с алкохола
- Ммм Брук добре ли си? Искаш ли кафе? - попитах повдигайки вежди разтревожено. Тя предложи да оставя малкия в някоя от стаите в хотела, а намека ѝ беше да прекарам нощта с Нейтън.
- Предпочитам да го заведа в неговото си легло - казах усмихвайки се леко свенливо. Разбира се, нищо не пречеше Нейт да ни придружи така или иначе аз останах без кола след като Люк се изпари и може би това щеше да стане, но още имаше време, нощта още не беше свършила...
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 10:31 pm

Тя ме попита дали съм добре и аз разбрах, че малко съм прекалила.
- Добре, извинявай. - отвърнах с ангелска усмивка. - Но не мисля да изтрезнявам за сега...Като започнат да си тръгват всички тогава...Все пак това е завършването ни. Кога ще ми се падне такава възможност, ако не сега? - попитах и свих рамене.
- Добре, както кажеш. Просто искам всички да се забавляват...нали за това е купон. - отвърнах и настроението ми помръкна... Не беше заради тях, просто неканени глупави мисли..
- Мисля, че имам нужда от още пиене...- казах, поглеждайки надолу и ги заобиколих, стигайки до масата с алкохола. Сипах си портокалов сок и му добавих солидно количество водка и се опрях на масата, обръщайки се към хората.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 10:36 pm

Изведнъж настроението на Брук се промени, каза, че има нужда от питие и отиде да си налее
- Извинете ме - казах усмихвайки се на Нейт и другото момче май Крис му беше името и отидох при Брук
- Какво става Брук? Не ми казвай, че всичко е само заради завършването има и нещо друго нали? - попитах усмихвайки се леко. Нещо ми подсказваше, че зад целия този алкохол и лудо държание на Брук стоеше един висок русокоско със сини очи и това не беше Крис ....
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 10:46 pm

След няколко минути Хейлс дойде при мен. Погледнах я и свих рамене.
- Да вървя по дяволите, ако знам...Просто от началото на вечерта настроението ми е скапано и колкото и да се опитвам да се разсея винаги се връщам в начална позиция. - обясних и погледнах напред отново, повдигайки чашата.
- Знаеш ли, че Пейтън е тук... И 5 минути след като се видяхме тръгна нанякъде. - попитах любопитно. Не сметнах за важно да пояснявам къде и с кого е, така че просто въздъхнах леко и кимнах.
- Идва лятото...след лятото есента, а есента значи колеж...Всичко тук ще свърши..- казах замислено.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 11:02 pm

И ето го проблема Лукас беше с Пи, колко предвидимо
- Знаеш, че това е просто поредната забивка за една нощ. Между тях никога не би имало нещо друго, а и мислех, че сте приятели с преференции. - казах замислено, спомням си, че Люк го беше казал макара, че никак да не му се нравеше, но това бяха правилата на Брук и той играеше по тях.
- Ще свърши за да започне наново, единствената разлика е годините които имаме зад гърба си - отвърнах на коментара ѝ, че всичко това свършва.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 06, 2011 1:34 pm

- Не е в това проблема. - отвърнах, извъртайки поглед. Тя гледаше на проблема по начин, по който дори не си бях помисляла, и беше грешен...Поне така си мислех.
- А в какво тогава? - попита тя.
- Не знам, но не е в това. - промърморих, втренчена в чашата си.
- Сигурна ли си? - отново се обади тя, а аз се обърнах към нея.
- Пейтън ме пренебрегна заради него. Ако някой, който ми е бил като сестра повече от осем години изчезне за цяла година и след като се върне за него да знача толкова малко, какво остава за другите...Съвсем нищо. И не мога да съм влюбена в никой, камо ли в Люк, така че не ме изкарвай в такова положение. - казах всичко на един дъх и надигнах чашата, изпивайки я наведнъж, след което сведох поглед надолу.
- Съжалявам - промърморих, въздъхвайки.
- И аз не знам какво става вече. Просто разсейванията не вършат работа... и не знам какво да правя. - казах накрая и свих рамене. В какво, по дяволите се забърках.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 06, 2011 1:49 pm

Брук много усилено се опитваше да опровергае това което си мислех, не се получи особено добре. Накрая тя се предаде и си призна, че не знае какво става с нея.
- Разсейването не е опция Брук, бягството също. Просто бъди честна със себе си, не зная може би е време да говорите открито с Люк. Той не е толкова лош колкото се прави - казах с лека усмивка
- Виж мен, Нейт е много по - лош от Люк или поне беше, а сега виж колко много се промени - казах прегръщайки я леко през раменете.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 06, 2011 1:58 pm

- Виж ... никоя връзка не завършва добре. В никакъв случаи. Така че отбягвайки тази част на мен ми е много по- добре, защото си спестявам излишни тревоги. Виж майка ми и баща ми - разведени са. Майката и бащата на Нейт се карат постоянно...Вие с Нейт ще се разделите есента, защото ще ходите в различни колежи. Пейтън и Джаред също се разделиха, а щяха да се женят... Разбираш ли какво имам предвид? - хвърлих й един поглед и отново напълних чашата си.
- Обичам да гледам щастливи двойки, но не и да участвам в нещо такова, защото краят винаги е трагичен. - повдигнах рамене.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 06, 2011 2:05 pm

Усмихнах се леко
- Не винаги трябва да завърши така. Виж моите родители, те са щастливи и влюбени макар и след толкова много години. Купиха си каравана и обикалят страната, волни и безгрижни наслаждавайки се на живота си заедно. И да може би с Нейт ще се разделим, но никой няма да може да отнеме от нас спомените за това което сме имали и сме преживели. Никой не може да знае какво му е писано Брук и това определено няма да ти помогне - казах вземайки чашата от ръката ѝ.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 06, 2011 2:23 pm

- Не си струва заради няколко момента. Твоите родители са едни на милион.. - засмях се леко и отпих от чашата си, но тя ми я взе.
- Хей, моля те. Не бъди лоша и ми върни чашата. - оплаках се тъжно. Тя не ми я върна и аз въздъхнах тежко, след което се огледах. Ей боже..така като се мърдах бързо света се въртеше на доста висока скорост.
- Отивам за още, щом не ми даваш... - казах сърдито и тръгнах, но май не стигнах до бара. След втората крачка не си чувствах краката...и от там нататък вечерта ми се губи..
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 06, 2011 3:44 pm

Брук недоволно тръгна за още алкохол, но не стигна много далеч, притичах и я хванах точно преди да се срути на земята
- Нейт! - извиках, да си призная Брук си беше доста тежичка когато се отпусне. Нейт я взех на ръце,
- Да я заведем у нас - казах обръщайки се да повикам Джейми. Четиримата излязохме от ресторанта качихме се в колата на Нейт и потеглихме към моята къща.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Sponsored content





Ресторантът на първият етаж  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Ресторантът на първият етаж  - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ресторантът на първият етаж
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Кафенето на третият етаж
» Ресторантът
» Ресторантът

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Hotels :: Hotel "Empire"-
Идете на: