Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
През тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката"
Latest topics
» Only mine <3
Пон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Сря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Сря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Пет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Вто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Пет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Пет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Пет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Пет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано

Haley James Scott

James Collins

Lucas Scott

Blair Woldorf

Nathan Scott

Катрин ♥

Dean Winchester

Вероника Мейсън

Jamie Lucas Scott

Часовник

Share | 

Ресторантът на първият етаж

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Брой мнения : 248

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Чет Май 19, 2011 9:37 am

Nathan Scott написа:
- Не се и съмнявам, господин Нарцис. - намигнах на брат си и се засмях.
Хейлс предложи да вземе на мъника пунш, но когато той слезе от Люк хвана мен и нея за ръцете и ни поведе напред.
- Опасно дете си, знаеш ли? - засмях се, разрошвайки го и отидохме до масата за пунш.

Джейми се усмихна,след което тримата отидоха до масата за пунш.Джейми си взе пунш,след което погледна към Нейт и Хейли.
Детето искаше по някакъв начин да ги сдобри,но не знаеше как,искаше да знае едно нещо - Дали му е позволено всичко,за да ги сдобри,защото сега като се замисли му излизаха хиляди начини.А детето не можеше да ги пита: "Как искате да ви сдобря".Мъничето се огледа,но не видя Люк.
-Нейт,може ли да ме вдигнеш за малко. - помоли детето.Нейт го вдигна и детето отново огледа.Никъде не вижаше Люк.След като слезе оново на земята Джейми се замисли. - Как мина вашия учебен ден? - попита хлапето.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Брой мнения : 1035

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Чет Май 19, 2011 10:49 am

- Сигурен ли си, че искаш да оставиш всичко в мои ръце? - попитах предизвикателно с ухилена физиономия.
- Добре...Просто помни, че решението беше твое. - засмях се и го целунах отново.
- Какъв алкохол предпочиташ? - попитах и се обърнах към бара. Бармана бе в другият край, така че се протегнах и си конфискувах една бутилка с алкохол.
- След мен, красавице...По- късно ще се върнем тук. - намигнах му и излязох от залата, последвана от него. За мое учудване басейнът бе празен, когато отидохме там, но така е по- добре. Явно всички или са вътре, или по стаите. Когато се приближихме започнах да подскачам и да се въртя, танцувайки леко, докато не стигнах ръба му.
- Не те е страх от водата, нали? - попитах, намигайки му. Оставих бутилката, свалих си обувките, както и полата, но имах малко затруднения с корсета.
- Малко помощ, моля.. - усмихнах се невинно.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

If you ever find yourself stuck in the middle of the sea
I'll sail the world to find you..

If you ever find yourself lost in the dark and you can't see
I'll be the light to guide you

You'll always have my shoulder when you cry
I'll never let go
Never say goodbye

Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator

Брой мнения : 808
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Чет Май 19, 2011 4:57 pm

Малкия реши, че Нейтън трябва да дойде с нас, а Люк зачезна някъде. Отидохме до масата с напитките, сипах на малчо пунш, а той се оглеждаше
- Люк май си тръгна - казах на мъника подавайки му чашата,
- Моя мина идеално, всъщност имам изненада за теб - казах клякайки пред него усмихнах се леко
- Вече официално си мой син - прошепнах на ухото му, така че само той да ме чуе отдръпнах се и зачаках реакцията му.

heartpump Always & Foreverheartpump

http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Чет Май 19, 2011 7:00 pm

Хейли му каза,че май Люк си е тръгнал,след което допълни,че всичко в училище е минало много добре.После клекна пред Джейми и му каза,че вече официялно е нейн син.
Джейми започна да подскача и да си пее любимата песен на Katy Perry след което се завъртя няколко пъти в кръг,пригърна Хейли няколко пъти и я целуна по два пъти по двете бузи.Но точно когато беше стигнал до припева на песента E.t. детето се сепна и се приближи към Хейли и каза с висок тон.
-Хейли,имаме проблем. - каза и се приближи още. - Ти си ми мама,нали така? - Хейли му кимна. - Щом ти си ми мама,кой ще ми е баща,нали всяко детете си има мама и тате,кой ще ми е баща,мамо??? - продължи Джейми и се вкопчи в Хейли и поиска да го вдигне на ръце,за да може да прошепне в ухото `и нещо.Когато Хейли го вдигна,Джейми сви ръчичките си във фунийка и я попита - Искаш ли Нейт да ми е тате,той е най - добрия,най - готиния,най - силния,най - хубавия,най - смелия...а и ти го обичаш...
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Чет Май 19, 2011 7:27 pm

Джейми започна да подскача и да си пее, да ме гушка и целува, а аз се засмях. Радвах се, че новината го зарадва толкова много, но след малко придоби замислено изражение и каза, че имаме проблем. Вдигнах го и се приближих до него за да ми каже на ухо какъв е проблема когато го чух се замислих и малко намръщих, но се постарах да не ме види.
- Извини ни за малко - казах на Нейтън и както малкия беше в ръцете ми излязох от ресторанта и седнах на диванчето във фоайето, сложих Джейми в скута си и го погледнах в очите
- Зная колко много харесваш Нейтън и зная, че искаш истинско семейство, но нещата не са толкова лесни миличък. Нейтън винаги ще бъде част от живота ти, но в момента не можем да очакваме да поеме отговорност като бащинството. Той е твърде млад, очаква го колеж и баскетболна кариера. Но най - важното е, че понякога любовта не е достатъчна особено когато става въпрос за създаване на семейство. - казах прегръщайки го и подпирайки брадичка на главата му
- Може би някой ден той наистина ще стане твой баща, само времето ще покаже - допълних целувайки главичката му.

Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Чет Май 19, 2011 7:33 pm

Хейли се обърна към Нейтън и му каза,да ги извини,след което Хейли и Джейми излязоха от ресторанта и седнаха на едно диванче.
Хейли започна да говори на мъника,за това,че Нейт е прекалено млад и да не очакваме от него нещо такова,особено в този момент.
Джейми я погледна тъжно.
-Но ти също си млада,защо тогава искаш да съм ти син,ти също искаш да отидеш в колеж. - каза детето и почти щеше да се разплаче,защото не искаше да проваля мечтите на Хейли.Джейми слезе от коленете `и и я погледна със сълзи в очите. - Не искам да преча на мечтите ти,това е много...егои..стично. - продължи,като на последната дума малко се обърна.
После се обърна и се затича към ресторанта.Влезе вътре и намери Нейтън,след което прегърна краката му,понеже до там можеше да достигне,и започна да плаче,но съвсем тихичко.
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Брой мнения : 356

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Чет Май 19, 2011 7:39 pm

- Моят мина нормално. - повдигнах рамене. Хейли също каза как е минал нейният и каза нещо на Джейми, от което той наистина се зарадва и започна да подскача и пее. Сигурно са и дали попечителството нацяло.. По някое време те се заговориха и излязоха отвън, а аз продължих със пиенето на бирата си. След няколко минути мъника се върна, тичайки и прегърна единия ми крак.
- Хей, какво стана. - попитах, клякайки до него и го прегърнах. Тогава видях, че в очите му има сълзи.
- Сподели, дребен. Какво те натъжи толкова? - попитах дребосъка.
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Чет Май 19, 2011 7:49 pm

- Но аз съм различна от другите, за мен мечтите са много по различни, аз те обичам и не съжалявам дори за една секунда, че те имам - казах, мило, но той продължи да плаче каза, че на иска да пречи на мечтите ми и избяга обратно към ресторанта
- Джейми .... - извиках след него, но той вече се беше мушнал вътре. Въздъхнах тежко, прокарах пръсти през косата си след което ги сложих пред очите си, поех си въздух и се изправих. С бавна крачка влязох в ресторанта и се огледах за малкия, скоро го видях в прегръдките на Нейтън при което тъга и гняв ме обзеха. Тъга, заради случилото се с Нейтън и гняв, че не послушах Люк и по този начин нараних сина си. Джейми беше страдал предостатъчно не исках да страда повече, а точно това направих...

Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Чет Май 19, 2011 7:54 pm

Нейтън приклекна пред Джейми и поиска Джейми да му сподели какво е станало.Детето се замисли за малко и го прецени с поглед,след което започна да говори,като от време на време се задърхваше.
-Хейли вече ми е официялно майка,но нямам баща... - започна детето като от време на време поглеждаше към краката си. - Аз я попитах,кой може да ми стане баща,и тя каза,че не бива да развалям мечтите на другите,и че все още е много рано някой да ми е баща. -продължи,като не разбираше,че предаваше думите на Хейли по - много по - различен начин. - След което `и казах,че не искам да провалям нейните мечти,защото то си е така...и дойдох тук. - завърши малкия си разказ. - Не искам да развалям мечтите на Хейли,нито на който и да било. - След малко Хейли дойде,а когато Джейми я видя избухна в сълзи,и се вкопчи в Нейт,защото го беше много срам от Хейли,но изведнъж го хвана срам и от Нейт и се затича нанякъде.
По едно време се озова пред една тоалетна и влезе вътре.
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Чет Май 19, 2011 8:19 pm

Той ми обясни всичко през сълзи, а аз го изслушах търпеливо, разтривайки успокоително рамото му. След като той свърши започнах да казвам нещо, когато и Хейлс дойде и той се скри в мен, но явно размисли и побягна нанякъде.
- Джейми..- извиках и тръгнахме след него. Видяхме го да влиза в една от тоалетните и се приближихме до вратата.
- Остави на мен. - прошепнах на Хейли и почуках на вратата.
- Джейми, може ли да вляза? Искам да си поговорим малко.. - казах, отваряйки вратата, но подадох само главата си.
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Чет Май 19, 2011 8:25 pm

Отидох при Нейтън и малкия
- Джейми - джам - казах със спокоен глас, той ме погледна после погледна и Нейтън и избяга. Тръгнахме бързо след него, но той се скри в една тоалетна, Нейтън предложи той да говори с него и аз кимнах. Той почука на вратата и показа глава, след което влезе, а аз седнах отпред облягайки глава на стената и чакайки търпеливо какво ще се случи. Сърцето ми биеше като лудо, а стомахът ми се беше свил, но трябваше да бъда търпелива

Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Чет Май 19, 2011 8:27 pm

Тогава Нейтън се подаде и поиска да говори с него.
-Не,не трябва да говоря с никого,в момента съм наказан и няма да изляза от тук,докато не ми мине пробния период. - каза детето с делови тон,след което се обърна с гръб към Нейтън и вдигна ръцете си. - Много ме е срам,ако искаш ме накажи,или ме набии свикнал съм. - каза детето и се подготви за бой,понеже беше свикнал да го бият,когато беше сгрешил в нещо.
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Чет Май 19, 2011 8:39 pm

Шмугнах се вътре и го взех на ръце, оставяйки го да седне на плота до мивката.
- Джейми...какво говориш? Никой няма да те бие, обещавам. - отвърнах с усмивка, подпирайки се до него.
- Не бива да се чувстваш виновен за всичко, вината не е в теб. Все някой ден ще имаш баща...Някого, когото да уважава и обича майка ти и да се грижи за теб както трябва. А за тези неща лично ще следя аз. - побутнах го леко и се засмях.
- Спокойно, не е нужно да бързаш. Не си провалил мечтите на Хейлс, напротив...Тя бе толкова разтревожена, че няма да те получи, че сега сигурно е на седмото небе. Всичко с времето си, всичко ще се нареди, ще видиш. Сега просто се радвай, че имаш страхотна законна майка. В допълнение с нея получаваш мен, чичо ти Люк и леля Брук, както и още много други приятели, които те обичат и няма да позволят нищо лошо да ти се случи. - усмихнах му се, закачайки го по нослето.
- А сега какво ще кажеш да отидем при мама и да продължим партито, а някой друг път ще мислим по този въпрос? - попитах го и той се съгласи. Обърсах сълзите от лицето му и го свалих от плота, хващайки го за ръка. Излязохме навън и той отиде при Хейлс, прегръщайки я.
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Чет Май 19, 2011 9:19 pm

Двамата постояха в тоалетната известно време и аз бях започнала да се отчайвам когато вратата най - накрая се отвори и те излязоха хванати за ръка. Малкия изтича при мен и ме прегърна, а аз на свой ред го притиснах към себе си, целунах го по главичката
- Благодаря - казах на Нейтън само с устни и леко му се усмихнах. Все още се чувствах неудобно от близостта му, едновременно да бъде толкова близо до мен, да усещам аромата на парфюма му, да виждам усмивката му и същевременно да си спомням, че не е мой и как ме нарани. Беше мъчително, но трябваше да се държа заради Джейми, мъника наистина много се бе привързал към него и го възприемаше за свой баща, така че не можех, нямах правото да го разделям от него колкото и болка да ми коства това. Изправих се и тримата се върнахме в ресторанта, Джейми видя няколко деца от класа си с които явно беше в добри отношения и отиде да танцува с тях, а аз се отправих към масата с напитките за чаша пунш.

Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Пет Май 20, 2011 2:37 pm

Нейт успя да накара Джейми да се съгласи.Детето искаше да бъде спокоен и всичко да е наред,но това щеше да стане много бавно и много трудно,защото детето беше свикнало с лошите неща.
След като излязоха от тоалетната,Джейми прегърна Хейли,след което тримата се върнаха на партито.
Джейми видя едни деца от неговия клас и отиде при тях.Всички започнаха да танцуват,като Джейми от време на време поглеждаше към Нейтън и Хейли - Те стояха един до друг и мълчаха.
"Моля ви,заговорете се" - помисли си детето и продължи да танцува.
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Пет Май 20, 2011 4:04 pm

След като влязохме в залата Джейми отиде при неговите връстници, а Хейлс се запъти към масата с питиетата. Загледах се след нея и когато видях, че тя остана сама реших, че това е подходящ момент за разговор. Тръгнах след нея и когато се приближих проговорих.
- Не знам, как го е третирала баба му и родителите му, но не мисля, че са полагали особени грижи за него..- започнах небрежно.
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Пет Май 20, 2011 4:21 pm

Налях си пунш и тръгнах да отпивам когато чух гласа на Нейтън зад себе си, преглътнах и се обърнах към него.
- Мисля, че са го били и малтретирали - казах тъжно гледайки как мъника се забавлява
- Вече няма да успеят да го наранят, отсега нататък той ще расте щастлив и заобиколен от любов както е редно - казах и се усмихнах нежно
- Нейтън / Хейли - казахме едновременно и се засмяхме, той каза да говоря първа
- Той държи на теб наистина много - започнах аз все още гледайки малкия
- Обещай ми, че каквото и да се случи с нас, никога няма да го разочароваш и изоставиш, страдал е прекалено много, моля те. - казах, но този път допуснах грешката да го погледна в очите... Сърцето ми се сви, стомахът ми се преобърна и сякаш хиляди пеперуди запърхаха в него, това се случваше всеки път когато го погледнех и въпреки всичко той все още ми действаше по същия начин както първият път когато го видях. Всъщност когато видях онзи Нейтън в който се влюбих, онзи различния, не играча, баскетболиста Нейтън, а онзи мил и внимателен Нейтън

Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Пет Май 20, 2011 5:55 pm

- Точно така. - съгласих се, когато тя каза, че Джейми ще е обграден само от любов.
- Хейли..- започнах аз, но тя също каза моето име и я оставих да говори първа. Тя ме накара да обещая, че няма да изоставям Джейми, а аз се усмихнах леко.
- Разбира се, Обещавам. - отвърнах и кимнах.
- Аз искам да поговорим по друг въпрос... - започнах неуверено и я погледнах в очите.
- Хейлс, знам, какво видя, но вече ти обясних... Нищо не съм правил със Сандра, защо не искаш да ми повярваш..- продължих, приближавайки се несъзнателно към нея.
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Пет Май 20, 2011 6:20 pm

Той обеща и се усмихна леко, а моите очи останаха в плен на неговите. Не можех да помръдна, не можех да отместя поглед, бях като омагьосана. Нейтън се опита да ми обясни отново за случката в салона
- Вярвам ти просто..... - замлъкнах не бях сигурна как точно да го обясня, беше ми трудно да повярвам, че съм му достатъчна, че една обикновена учителка като мен ще му е достатъчна, че няма да търси в другите момичета това което аз не мога да му дам. Може би просто не разбирах защо ме обича, ако наистина ме обичаше...

Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Пет Май 20, 2011 7:06 pm

- Просто не си търси оправдания..- усмихнах се леко, когато видях колебанието в очите й. Поддаваше се, което беше в голям мой плюс.
- Просто приеми, че съм само за теб. - допълних, навеждайки се към нея с по- голяма усмивка и долепих устни до нейните, възпирайки думите, които щеше да каже със сладка целувка.
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Пет Май 20, 2011 7:17 pm

Дали беше прав? Дали наистина си търсех оправдания? Но той не ми остави време да се замисля над тези въпроси тъй като прекъсна мислите ми с целувка. Лека, нежна и кратка целувка, но беше достатъчна, за да ми се подкосят краката, сърцето ми да забие като крила на колибри
- Не биваше да го правиш Нейтън ... - прошепнах тихо докато повдигнах бритона си с ръка, той отвърна, че го е искал, погледнах го въздъхнах и се хвърлих на врата му обгръщайки шията му с ръце и сливайки устните ни в дълга и страстна целувка.

Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Пет Май 20, 2011 7:26 pm

След като една хубава песен свърши,Джейми реши да поговори с отговорника на музиката.Детето отиде при него и започна да го моли да му пусне E.t на Katy Perry,но той не искаше.Джейми дълго време се опитваше да го накара да я пусне,или пък да го издебне и да пусне песента,но след като се отказа,детето седна на едно столче и погледна към Хейли и Нейтън,които си говореха.
По едно време Нейтън я целуна.
"Тя ще се вбеси" - помисли си Джейми,но за негова изненада,тя не се вбеси,напротив тя също го целуна.
Очите на Джейми се разшириха и той тръгна към тях,наистина радостен,защото знаеше,че те се обичат.Но по едно време спря.Застана на две крачки от тях и ги загледа.Те не го виждаха,детето ги погледна.
Не искаше да ги прекъсва.Джейми вече разбираше,че е доста нахален.Той си знаеше,че е много приятески настроен,но неговото минаваше всякакви граници.Където имаше парти,Джейми беше там.Когато се случеше нещо,Джейми беше там.
Мъничето се намръщи леко,защото винаги се бъркаше на хората и не ги оставяше да се забавляват.Затова ли неговите родители не го искаха вече?
Детето се обърна и се върна на столчето си,но този път се усмихна,защото не искаше да тормози Хейли и Нейт със своите драми,отново.Момчето се обърна към масата и си взе един пушн,след което се върна при DJ-я и го заплаши,че ще разлее пунша,ако не му пусне песента.
Мъника се сепна и остави човека намира,върна се на стола си и започна да се пита,в какво се превръща.Детето беше наистина объркано,но знаеше едно - Сега щеше да се забавлява,и нямаше да пречи на никого,да се забавлява.
Момчето се огледа и отново погледна към Нейтън и Хейли.
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Пет Май 20, 2011 8:31 pm

- Не биваше да го правиш Нейтън ... - каза тя, но и двамата знаехме, че беше възможно най- правилното нещо.
- Но аз го исках! - отвърнах уверено и преди да се усетя устните ни отново се движеха заедно, но този път по- задълбочено и страстно. Плъзнах ръка по талията й, придърпвайки я към себе си, а другата ръка поставих на лицето й. Определено нещата се развиваха положително.
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Пет Май 20, 2011 8:41 pm

Той ме притегли към себе си, а аз се притиснах близо до него. Чувствах се сякаш близостта ни не е достатъчна, сякаш бяхме разделени с години, а не няколко дни и сега искахме да наваксаме. Продължихме целувката още известно време, но накрая трябваше да се разделим за да си поемем дъх. Огледах се набързо Джейми все още беше със връстниците си и изглежда се забавляваше, което наистина ме успокои след което отново погледнах Нейт
- Хмм казах ли ти, че изглеждаш страхотно? - попитах небрежно и леко се усмихнах.

Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin

Брой мнения : 453

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    Вто Май 24, 2011 1:32 pm

Chuck Bass написа:
- Не помниш? - попитах и се засмях.
- О, моля те, беше готова и със зъби да ми разкъсаш дрехите, ако ставаше по- бързо. - казах, притискайки я към себе си, докато танцувахме.
- Но пък винаги може да се припомни...- повдигнах рамене и отново я завъртях.
- Да ти се играе билярд случайно? - подметнах и се разсмях отново.

- Честно казано бих пропуснала билярда.. - засмях се и отново поставих ръцете си на раменете му.
- Следващият път аз избирам мястото.. - подхвърлих и се приближих още повече към него. - Нали нямаше да идваш на партито? - повдигнах вежда. Вече ни деляха само сантиметри и за мое щастие ужасно силната музика не позволяваше на Чък да чуе неравномерното ми дишане.. - Какво промени мнението ти? - попитах с усмивка и го хванах за ръката. Двамата тръгнахме нагоре и когато най - после стигнахме до последния етаж отворих вратата, водеща към покрива и се облегнах на парапета, заглеждайки се в разкрилата се пред нас гледка..
Всички минаващи коли и всички светлини от нощните лампи, от сградите и от заведенията и всички останали нормални за града атракции образуваха страхотна феерия, която се съчетаваше идеално с вече притихналият и едва доловим шум на музиката и лекият вятър, галещ леко настръхналата ми кожа.

http://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът на първият етаж    

Ресторантът на първият етаж
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next