Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Caffee "Panorama" 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Caffee "Panorama" Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Caffee "Panorama" I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Caffee "Panorama" I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Caffee "Panorama" I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Caffee "Panorama" I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Caffee "Panorama" I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Caffee "Panorama" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Caffee "Panorama" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Caffee "Panorama" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Caffee "Panorama" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Caffee "Panorama" I_vote_lcapCaffee "Panorama" I_voting_barCaffee "Panorama" I_vote_rcap 
Haley James Scott
Caffee "Panorama" I_vote_lcapCaffee "Panorama" I_voting_barCaffee "Panorama" I_vote_rcap 
James Collins
Caffee "Panorama" I_vote_lcapCaffee "Panorama" I_voting_barCaffee "Panorama" I_vote_rcap 
Lucas Scott
Caffee "Panorama" I_vote_lcapCaffee "Panorama" I_voting_barCaffee "Panorama" I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Caffee "Panorama" I_vote_lcapCaffee "Panorama" I_voting_barCaffee "Panorama" I_vote_rcap 
Nathan Scott
Caffee "Panorama" I_vote_lcapCaffee "Panorama" I_voting_barCaffee "Panorama" I_vote_rcap 
Катрин ♥
Caffee "Panorama" I_vote_lcapCaffee "Panorama" I_voting_barCaffee "Panorama" I_vote_rcap 
Dean Winchester
Caffee "Panorama" I_vote_lcapCaffee "Panorama" I_voting_barCaffee "Panorama" I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Caffee "Panorama" I_vote_lcapCaffee "Panorama" I_voting_barCaffee "Panorama" I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Caffee "Panorama" I_vote_lcapCaffee "Panorama" I_voting_barCaffee "Panorama" I_vote_rcap 
Часовник

 

 Caffee "Panorama"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Caffee "Panorama" Empty
ПисанеЗаглавие: Caffee "Panorama"   Caffee "Panorama" I_icon_minitimeЧет Яну 20, 2011 9:22 pm

Caffee "Panorama" Panorama_Cafe
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Upper East Sider
Upper East Sider
Стейси Стюарт


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011
Age : 29

Character sheet
Име Име: Стейси Стюарт
Връзка Връзка: may be one day
Години Години: 17

Caffee "Panorama" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee "Panorama"   Caffee "Panorama" I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 5:51 pm

Вечерта беше скучна. Аз и Нанси решихме да си поръчаме пица и да хапнем в къщи. След като се наядохме вече ни беше скучно. Тя предложи да отидем някъде на кафе. Дори на нея не и се купонясваше. Само че изрично каза, че иска да е в някой от другите квартали.
Облякохме се и тръгнахме към едно мое любимо кафе в Upper West Side. Не след дълго бяхме в кафето.
- Е Нанси, харесва ли ти Манхатън?- попитах я аз.
Върнете се в началото Go down
Nancy Roberts
Upper East Sider
Upper East Sider
Nancy Roberts


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 01.03.2011

Caffee "Panorama" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee "Panorama"   Caffee "Panorama" I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 5:57 pm

Тази вечер не ми се ходеше на някое шумно място, исках просто ден почивка. Отидохме в едно кафене в Upper West Side. Седнахме на една от масите, аз застанах с лице към вратата, за да мога да наблюдавам хората. След малко тя ме попита дали ми харесва Манхатън, а аз без да се замислям и отговорих:
- Не не ми харесва, направо го обжавам. Сега перфектно те разбирам защо никога не пожела да се върнеш.- засмях се аз.
Когато сервитьорката дойде аз си поръчах черно фрапе, а Стейси искаше бяло и кока-кола.
Върнете се в началото Go down
Крис Митов
Upper West Sider
Upper West Sider
Крис Митов


Брой мнения : 76
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Крис Митов
Връзка Връзка: No WaY
Години Години: 19

Caffee "Panorama" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee "Panorama"   Caffee "Panorama" I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 6:05 pm

Нямаше какво да правя в къщи, затова реших да изляза. Бях решил да отида в любимото си кафене "Панорама". Преоблякох се и тръгнах на там. Не след дълго вече бях пристигнал. Влязох вътре и се огледах за свободна маса, когато видях как едно момиче, с русолява коса и светли очи ме изпиваше с поглед. Аз и се усмихнах чаровно. При нея седеше друго момиче с тъмна коса. Е поне нямаше да ми се кучно вечерта, се една от двете щеше да ми върже.
Точно до тях имаше свободна маса и аз реших да седна там. Поръчах си бяло фрапе и отново погледнах момичетата, все още не бях видял лицето на другото на изглеждаше доста секси.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Upper East Sider
Upper East Sider
Стейси Стюарт


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011
Age : 29

Character sheet
Име Име: Стейси Стюарт
Връзка Връзка: may be one day
Години Години: 17

Caffee "Panorama" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee "Panorama"   Caffee "Panorama" I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 6:14 pm

Сладко си говорехме за момчета и връзки, когато поръчките ни дойдоха. Седяхме спокойно, тази вечер се очертаваше спокойна. Тогава изведнъж Нанси се заплесна по дно момче.
- Стейси, той наистина е много хубав. Рус със сини очи й перфектно тяло, обърни се да го видиш. - караше ме тя.
- Престани защо трябва да го виждам, момче като момче. Спри се. - казах й аз и се засмях.
Отпих от фрапето си и се замислих, когато изведнъж тя ме срита под масата и прошепна:
- Седна на масата до нашата.
Върнете се в началото Go down
Nancy Roberts
Upper East Sider
Upper East Sider
Nancy Roberts


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 01.03.2011

Caffee "Panorama" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee "Panorama"   Caffee "Panorama" I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 6:23 pm

Боже това момче беше невероятно. Просто мъжа мечта. Такива като него бяха виждала само в сънищата си и мечтите си. Защо братовчедка ми не искаше да го погледне, дори тя нямаше да издържи на красотата му. Дори тя не можеше да му устои.
Той почти постоянно се обръщаше към нашата маса и ми се усмихваше съблазнително. Май искаше да ме вкара накрая в леглото си, но аз в никакъв случай нямаше да му откажа.
След малко любопитството в милата ми братовчедка надделя и тя погледна към момчето. Очите и се разшириха, както и неговите. Имах чувството, че се познават.
Върнете се в началото Go down
Крис Митов
Upper West Sider
Upper West Sider
Крис Митов


Брой мнения : 76
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Крис Митов
Връзка Връзка: No WaY
Години Години: 19

Caffee "Panorama" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee "Panorama"   Caffee "Panorama" I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 6:38 pm

Боже мой Стейси. Не мога да повярвам. Толкова дни си представях как я срещам, а сега тя стоеше пред мен. Как можех да не я позная. Може би защото косата й е накъдрена.
- Стейси.- казах аз.- Радвам се да се срещнем отново.
Тя ме гледаше шокирано. Явно също като мен не очакваше тази среща. Момичето с нея гледаше страшно учудено като разбра, че я познавам. Аз реших да се самопоканя на тяхната маса.
- Не очаквах да те видя тук. Мислех си, че след онази вечер единствения начин да те видя отново е да ти се обадя.- казах аз и йсе усмихнах.- Но виж съдбата ни срещна отново. - допълних накрая аз.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Upper East Sider
Upper East Sider
Стейси Стюарт


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011
Age : 29

Character sheet
Име Име: Стейси Стюарт
Връзка Връзка: may be one day
Години Години: 17

Caffee "Panorama" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee "Panorama"   Caffee "Panorama" I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 6:51 pm

Защо тъпото ми любопитство трябваше да надделява. Ако не се бях обърнала, той дори нямаше да разбере, че съм аз. А сега най-нахално се и самопокани на нашата маса. Въпреки че аз не бях очарована от появата му, имаше един човек на масата, който направо сияеше поради присъствието му.
- Значи на това му викаш съдба.- казах аз като му се усмихнах съблазнително.- Аз му викам лош късмет.
Е със сигурност не очакваше да му отговоря това. Нанси ми метна един кръвнишки поглед. Усмихнах й се мило и допълних:
- Нанси това е Крис. Крис- Нанси- казах аз и погледнах на другата страна.
Може би братовчедка ми, която му беше страшно навита, щеше да го разсея. Тя определено нямаше да му се дърпа, така че в момента имаше друга жертва. Може би ще ме остави на мира. Малко ми беше жал, че набутах Нанси така в ръцете му, но тя винаги е обичала момчетата за една вечер.
Върнете се в началото Go down
Nancy Roberts
Upper East Sider
Upper East Sider
Nancy Roberts


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 01.03.2011

Caffee "Panorama" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee "Panorama"   Caffee "Panorama" I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 7:14 pm

Не можех да повярвам те наистина се познаваха. Те се заяде с едно от неговите изказвания и аз я изгледах злобно а тя само ми се усмихна мило. Поне беше седнал при нас, може би имах някакъв шанс. Тя ни представи един на друг. Усмихвах му се съблазнително, но той почти не отделяше поглед от Стейси. Затова реших да подхвана някакъв разговор.
- Някой от вас може ли да ми обясни какво значи "клюкарката".- попитах аз.
Всички говореха нон стоп за нея. Не знам кое беше това момиче, но определено беше много известна. ПОгледнах отново към Крис, а той тайно наблюдаваше братовчедка ми. Явно си падаше по нея.
Върнете се в началото Go down
Крис Митов
Upper West Sider
Upper West Sider
Крис Митов


Брой мнения : 76
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Крис Митов
Връзка Връзка: No WaY
Години Години: 19

Caffee "Panorama" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee "Panorama"   Caffee "Panorama" I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 7:25 pm

- Ммм трябва да си нова тук, за да не знаеш нищо за "Клюкарката".- константирах аз.- Тя е човек, чиято самоличност никой не знае. Има блог, в който разказва всички пикантни подробности, около живота на хората. Също така знае почти всички мръсни тайни на всеки един от нас.- обясних й аз.
През това време Стейси извади телефона си. Намери нещо и й го подаде. Явно и показваше блога. Усмихнах се на Нанси и след това попитах:
- От кога си в града? А и сигурно си близка със Стейси след като се държи мило с теб. С мен се държи отвратително. Сякаш аз съм дявол, който ще и навреди.- усмихнах се на русокоската и й намигнах.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Upper East Sider
Upper East Sider
Стейси Стюарт


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011
Age : 29

Character sheet
Име Име: Стейси Стюарт
Връзка Връзка: may be one day
Години Години: 17

Caffee "Panorama" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee "Panorama"   Caffee "Panorama" I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 9:44 pm

Докато Крис обясняваше на Нанси за Клюкарката, аз извадих телефона си, влязох в блога и показах статиите на братовчедка си. След малко момчето, което стоеше на нашата маса отново се опита да се заяде с мен, но и аз не му останах длъжна.
- Хахаха, много смешно. Ако продължаваш да се държиш така, след малко ще спра изобщо да ти говоря. - казах аз намусено.
След това се замислих, докато Крис и братовчедка ми си говореха. Сетих се онази вечер в дискотеката. Целувката, която получих от Крис все още изгаряше устните ми всеки път, когато се сетех за нея. Трябваше да спра да мисля за това, особено след като той седи почти до мен.
Върнете се в началото Go down
Nancy Roberts
Upper East Sider
Upper East Sider
Nancy Roberts


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 01.03.2011

Caffee "Panorama" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee "Panorama"   Caffee "Panorama" I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 10:02 pm

Разпитах ги за Клюкарката и се оказа че тя е гадна кучка, която издава всички тайни на хората. Честно казано се надявам никога да не прочета името си в блога й.
Стейси продължаваше да се заяжда с Крис. Не разбирах какво се е случило между тях двамата, за да се държи тя така с него. Попринцип е кротка и не се заяжда така с хората.
- Тук съм от няколко дни.- отговорих аз на въпроса на Крис.- И да наистина сме страшно близки, първи братовчедки сме, но аз я обичам като сестра.
Казах аз и й се усмихнах, но така се беше замислила за нещо, че дори не забеляза.
- Сега искам да знам какво се е случило между вас двамата?- наистина ми беше страшно любопитно.- Тя принципно е като ангел- добра, кротка и никога не се заяжда с никого. Не знам с какво си я провокирал, но не сам я виждала така много отдавна.
Върнете се в началото Go down
Крис Митов
Upper West Sider
Upper West Sider
Крис Митов


Брой мнения : 76
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Крис Митов
Връзка Връзка: No WaY
Години Години: 19

Caffee "Panorama" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee "Panorama"   Caffee "Panorama" I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 5:48 pm

-Всъщност аз трябва да съм този, който е сърдит. - казах аз поглеждайки към Стейси.- Аз бях този който беше преластен и оставен.
След това се замислих. Изведнъж и тримата едновременно получихме съобщения. Бяха покана за парти послучай рождения ден на две от момичета. Погледнах към Стейси и Нанси и ги попитах:
- Искате ли да отидем заедно.- Нанси погледна с надевда братовчедка си, а аз зачаках отговор.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Upper East Sider
Upper East Sider
Стейси Стюарт


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011
Age : 29

Character sheet
Име Име: Стейси Стюарт
Връзка Връзка: may be one day
Години Години: 17

Caffee "Panorama" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee "Panorama"   Caffee "Panorama" I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 5:56 pm

- Не.- орязах го рязко аз, въпреки пълния с надежда поглед на Нанси.- Ще отидем по отделно и ще се видим направо там.- когато чу че все пак ще се видим, тя грейна.
Трябваше да го търпя само защото братовчедка ми си падеше по него.
- А колкото до онази вечер, ти сам си си виновен. Принципно не обичам такива които си мислят, че могат да имат всяка. Трябваше да ти покажа че не си чак толкова неустоим.- усмихнах му се аз.- Мисля че е вече трябва да ставаме. Чао Крис, ще се видим утре на рождения ден.
Нанси с нежелание ме последва, след като си взе довиждане с момчето. Скоро вече бяхме в колата и пътувахме към къщи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Caffee "Panorama" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee "Panorama"   Caffee "Panorama" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Caffee "Panorama"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Resturants and Cofee shops-
Идете на: